Біле пальто• 15 июня 2023

Чи можна їздити в Україну з ПМЖ іншої країни

В когось був такий досвід для чоловіків? Чи змінилося щось за останній час?
Малявка ще та• 15 июня 2023
Приехать можно. Уехать нельзя

Аль де Барановна• 15 июня 2023
Хороший вопрос, послушаю
Аль де Барановна• 15 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
Приехать можно. Уехать нельзя
Жесть
автор Біле пальто • 15 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
Приехать можно. Уехать нельзя
В тому і проблема
Малявка ще та• 15 июня 2023
Ответ дляАль де Барановна
Жесть
Для погранцов ПМЖ ни о чём.Есть укрпаспорт, гражданство Украины? Всё, сиди и жди своей участи. Просто много знакомых, годами живших за пределами Украины, с ПМЖ. Приехать смогут. А уехать нет. ПМЖ это не основание откосить.
Аль де Барановна• 15 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
Печально
автор Біле пальто • 15 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
Думала , можливо щось змінилося, чоловік вже більше року не може поїхати до батьків
Малявка ще та• 15 июня 2023
Ответ дляАль де Барановна
Печально
Очень.
Коко Шанель• 15 июня 2023
Для України людина з внж іншої країни є громадянином України і крапка. На кордоні дадуть повістку та й по всьому. Не ризикуйти ліпше. Навіть маючи громадянство іншої країни громадянин України не може відмовитись від українського громадянства.

Ля-ля-ля• 15 июня 2023
Вообще должны выпускать, но по факту...
Аль де Барановна• 15 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель
🙀
Мудробаба• 15 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Такі реалії.Багато хлопців з передової також не бачили своїх рідних більше року.
Коко Шанель• 15 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
То батьки най їдуть до чоловіка.
автор Біле пальто • 15 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель
То батьки най їдуть до чоловіка.
Вони занадто домосіди , мають багато проблем із здоров´ям, навіть закордонних паспортів ніколи не було
Малявка ще та• 15 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель
То батьки най їдуть до чоловіка.
Ну, как бы, бывают и нетранспортабельные родители, пожилые, которые не могут резвой лошадушкой скакать. Только на Советчице у всех юные родители с отменным здоровьем.
Коко Шанель• 15 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
То хай тоді по вацапу спілкуються, якщо не могли зробити паспорт.Який їх вік? В якому регіоні мешкають?
Глаза_в_3_карата• 15 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Хай їде. В зсу багато вакансій
Аль де Барановна• 15 июня 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Хай їде. В зсу багато вакансій
автор Біле пальто • 15 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель
Живуть на заході, майже 70. Приїхати на пару днів в гості проблем не вирішує , раніше чоловік їздив регулярно, допомагав в різних питаннях

автор Біле пальто • 15 июня 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Хай їде. В зсу багато вакансій
Дуже дотепно
Голубка миру• 15 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Какой ужас🙈
Elani• 15 июня 2023
даже с двойным гражданством человек на территории Украины - гражданин Украины только до тех пор пока не отказался от него
Elani• 15 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
а что могло измениться? Конституция?
Глаза_в_3_карата• 15 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Ну нічого страшного. Якось самі справляться.
автор Біле пальто • 15 июня 2023
Ответ дляElani
Неможливо просто відмовитися , отримання іншого громадянства це довгий процес
Вероятненько• 15 июня 2023
автор у нас так знакомый с гражданством Канады попал ( прилетел к родственникам и не смог улететь
Elani• 15 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
можно, но сложно
потому и не ездят мужчины
СережкинаЯ• 15 июня 2023
Нажаль , не можна. Мій чоловік має пиж і має бізнес в Європі, взяв кредит під бізнес там і теж застряг і не може приїхати до дому, хоча раніше жив на дві країни.

Але добре хоч на початок війни був за кордоном, бо якби був тут і закрили б кордони, то влетів би на 150 тис євро мінімум і з купою судових позовів і боргів сидів би в Україні.
автор Біле пальто • 15 июня 2023
Ответ дляElani
а что могло измениться? Конституция?
В конституції заборона виїзду не прописана
Elani• 15 июня 2023
Ответ дляВероятненько
не учил матчасть