Пуки-куки• 15 июня 2023

Група схуднення в ТГ

Дівчатка.. Я за 1.5 року війни набрала 25 кг((це жах... Морально зажираю((може є в ТГ група схуднення? Візьміть мене
миссДавеча• 15 июня 2023
Идите в фатсекрет
Послушная• 15 июня 2023
Загрузите приложение и считайте калории
Кокосиха• 15 июня 2023
Мне советовали wowbody Аниты Луценко, приложение и потом покупаешь программу, отправляет меню и упражнения, но я еще не купила
IRYNA-88• 15 июня 2023
Напишить мені в особисті,зкину таку групу в ТГ.
Christ1na• 15 июня 2023
Ответ дляКокосиха
Я покупала, но как-то не зашло. Тоже не против в какую-то группу вступить
Свисток ля-минор• 15 июня 2023
Я навпаки скинула , більше 20 кг за пів року від початку війни. Правда зараз набрала, бо вагітна
Свисток ля-минор• 15 июня 2023
Щоб схуднути треба їсти меншими мисками і робити великі перерви , не жувати маю на увазі між прийомами їжі
Крихітка на всі• 15 июня 2023
3 рази харчуватись без перекусів. З грудня у мене -30. Перекуси то вода. Порції мають бути маленькі, як для дітей, купіть в аптеці посуд для перших прикормів. Багато білка
Не віддавайте гроші всяким фітнес тренерам. Краще купіть рибки червоної і авокадо. Фрукти неможна.
Буде ломка 2 місяці і може бути безсилля. Перетерпіти. Б
Ходити 10 тис кр
автор Пуки-куки • 15 июня 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
все життя я 58 кг..мені за 40. може не треба поради роздавати не знаючи обставин?)
Tani2505• 06 июля 2023
Доброго дня, можу порекомендувати чудового фахівця, що допоможе у вашому питанні. Напишіть в особисті повідомлення, дам контакти