Винник• 15 июня 2023
Візан і вага
В мене ріст 165, вага 54 кг. Не багато, але тіло ніби води напилось. Їм не багато. Чи може тіло таким бути через візан? Після відміни воно спаде?
ДолькиКабана• 15 июня 2023
Перші три місяці целюліт пішов навіть по спині, вага була 52. За рік вага 68. Після відміни теж вага росла, але целюліт сам пішов. Схуднуть не вдається, але добре, що більше не росте . Вага то взагалі дрібниці, в мене ще з´явились чорні мушки в очах, уже 8років, почали з´являться і рости міоми (після відміни препарату зупинились), і оперували груди (то було точно через візан, бо до прийому я обстежувала весь організм)