Освічую темряву• 15 июня 2023

Питання до тих, хто розуміється на котах

У мене жив кіт сфінкс 6 років . Пару місяців тому прийшла кішечка . Я її стерилізувала і залишила. Старалася їх подружити відповідно до рекомендацій. Від початку пішло не так.
МЕСТО_Встречи• 15 июня 2023
Що пішло не так? Вашому коту не потрібна компанія
Лгин• 15 июня 2023
Потом подружатся или поделят дом и будут игнорировать друг друга.
Чавонадо• 15 июня 2023
И??? Дальше???
Лгин• 15 июня 2023
Ответ дляЧавонадо
И??? Дальше???
И не подружились))
Чавонадо• 15 июня 2023
У меня кот , ему тоже 6 лет было, когда я взяла кошку сфинкса ,но они так и не подружились. Он её непереваривает
автор Освічую темряву • 15 июня 2023
Коли кішка переступила поріг , Аморик її нагнав з дому. Вона прийшла другий раз , я стала їх ділити по територіях . По різним кімнатах. Туалет і мисочки різні. Обмінювала запахами. Туалети різні. Але зараз весь час бійки. Маю їх по черзі носити туди сюди , щоб не зустрічалися. Вони сичать один на одного крізь двері. Лікар сказав , що так може лишитися на весь час. У кого був позитивний досвід , як ви досягли ?
автор Освічую темряву • 15 июня 2023
Ну але ж я не можу її виставити . Кішечка прийшла у кліщах , вагітна і голодна . Сама прийшла до мого дому , вони обидва дуже лагідні і добрі. Культурні. Але тільки між собою страшенна злоба
автор Освічую темряву • 15 июня 2023
Ответ дляЧавонадо
Так і живуть ?
Летюча помилка• 15 июня 2023
Ответ дляЛгин
У мене було саме так, саме ігнор старшої, 2 кішки, але і різниця у віці 16 років…
автор Освічую темряву • 15 июня 2023
Ответ дляЧавонадо
Довго живуть разом? Як вони знаходяться на спільній території? Чи ви так і ділите ?
БезВзяток• 15 июня 2023
Автор, ви хороша людина!
Ще мало часу пройшло. Звикнуть згодом одне до одного. Проблема а тому, що ваш котик дорослий, звичайно, йому не подобається, що з´явилася конкурентка...
автор Освічую темряву • 15 июня 2023
Ответ дляБезВзяток
Автор, ви хороша людина!
Ось таке господарство у мене
Оце так цабе• 15 июня 2023
У меня трое. Две кошки и кот. Знакомила всех постепенно, закрывая новичка в отдельной комнате. Старшая кошка, спокойная по своей натуре, шипела на новичков. Но постепенно все наладилось. Сейчас спокойно. Иногда старшая может с котом лапами помахаться (не дерутся, а так отстаивают свое пространство). Едят вместе, спать могут рядом, бесятся периодически вместе. Меня все устраивает)
автор Освічую темряву • 15 июня 2023
Ответ дляОце так цабе
Скільки часу приблизно минуло до злагоди ?
Оце так цабе• 15 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Примерно по месяцу, может чуть меньше. Старшей кошке было 1,5 года, когда принесла котенка 1,5-2 месячного. Через год принесли годовалого кота. Они все у меня подобрашки)
автор Освічую темряву • 15 июня 2023
Зараз кожного разу як їду з дому замикаю двері у кімнаті Кікі на ключ , бо вона стрибає на ручку дверей, висить і відчиняє . Щоразу боюся , як іде донька , що вона забуде і будуть два трупи вдома . Кігті підрізаю їм . Сфінксу гірше , бо одразу може дістати подряпини
автор Освічую темряву • 15 июня 2023
Ответ дляОце так цабе
Ну у мене вже більше ніж місяць . Чорненьких юна прийшла на Пасху
Life is Beautiful• 15 июня 2023
Треба 2-4 тижня, щоб звикли один до одного. К запаху звикнути їм потрібно.
автор Освічую темряву • 15 июня 2023
Ответ дляОце так цабе
Теж хочу щоб так було )
НаливайКа• 15 июня 2023
Моя старшая кошка так никого и не признала(. Ни с кем не подружилась. Все четверо ее взаимно не переваривают. Гоняют. Она живет в моей спальне. Ест и пьет на подоконнике. Там и гуляет. В туалет ходит на общие лотки, но только когда остальные чем то заняты или спят. Все разновозрастные подобранцы, между собой ладят. Играют, спят вместе, вылизывают друг друга) . Но они изначально не враждовали сильно. Пошипели пару нелель и все. Только старшая кошка не смирилась. У вас еще мало времени прошло, автор. Может еще подружаться или научатся игнорить друг друга. А вы большая молодец!
Голова колгоспу• 15 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Коту було 13 років коли підкинули кошеня 1 місяць кішка, вона гратися до нього він спочатку ігнорував потім нагнав її а потім поділили і бо ганяють по хаті один одного або розходяться у різні кімнати, кіт спав з нами в спальні кішка- у сина, він тиранив іі іграшки щоб виманити ії- але до останнього дня кота так миру і не було в них, зараз взяли цуценя- ще цікавіше кішка його не приніма зовсім шипить сидить на іншому поверсі а як він вийде на вулицю може прийти до нього на лежанку і навіть напісяти там🤯
Ольга520• 15 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Та ніяк, само прийшло з часом. Жили і 3 коти разом, зараз кіт і кішка живуть.
Шалена невинність• 15 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Вы форсировали какой-то этап. Поэтому так и получилось. Каждый этап нужно отрабатывать до как минимум нейтральной реакции. Если знаете, на каком косячнули, вернитесь к нему. Если нет - все сначала.
Ну и изначально - НЕЛЬЗЯ сразу животных друг другу предъявлять. Строго по разным помещениям без какого-либо контакта.
Шалена невинність• 15 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Ну потому что Ваш боится потерять ресурсы. Абсолютно адекватное, нормальное поведение кошачьих. Знакомство в том и состоит, чтобы дать понять котам, что обделен никто не будет.
И да, знакомят в ритме того, кому тяжелее это дается. И это долго, это дело нескольких недель. Этапы не все сразу, а по порядку.
БезВзяток• 15 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Ось таке господарство у мене
Чудові котики!😍😻😽
БезВзяток• 15 июня 2023
Ответ дляНаливайКа
Кіт - це особистість. Один може змиритися з небажаними сусідами, інший ні.
Цим особливо страждають підібрані з вулиці котики, це як людина, яка походить з бідної родини - страхи залишаться на все життя.
Вам респект🌸🌼🌺!
Чавонадо• 15 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Ну вот 3 фото, спят только вместе иногда
Чавонадо• 15 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Так і живуть ?
Я там фото кому то отправила посмотрите в комментах
Чавонадо• 15 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Ой, это я вам отправила ))