Ворожу на каві• Изменено 1 час назад
Всі як подуріли з цим тік током
Як не спитаю у подруги ти бачила такий фільм? А такий серіал? А читаєш? А що взагалі дома робиш?
А вона цілими днями у тік тоці сидить.
І це не тільки вона, а більшість моїх друзів. Тупо цілими днями
Це якась деградація
А вона цілими днями у тік тоці сидить.
Це якась деградація
Відповів всім• 1 час назад
Ответ дляДиректор Пляжу
А я як раз новинки з книг дивлюсь і потім читаю за відгуками🙂
Автор считает нас тупыми.Ню-ню.
Я сейчас параллельно здесь сижу,на Bybit и контролирую трафик по проектам
НеВРотик• 1 час назад
Вы как моя сестра, потом говорит и почему у меня нет друзей (и на работе её тоже не любят, пишут в интернете отзывы о работе в их компании и её вспоминают).
Директор Пляжу• 1 час назад
Ответ дляВідповів всім
Автор считает нас тупыми.Ню-ню.
Та ні, вона подругу свою тупою називає)
Сама не знаю• 1 час назад
Ответ дляАноним с кешбеком
Подорослішають-зрозуміють що це лайно, яке краде хвилини твого життя.
Бачу як діти на перерві в школі себе поводять.Одні спілкуються,інші гасають по спортмайданчику,а третина сидить в телефонах і тільки гортає ТікТок.Вони вже залежні,нажаль.
І як на Вашу думку допомогти таким дітям?
Я вище описувала свою особисту проблему, що тепер через ці короткі відео не можу звичайні фільми дивитися.
Я в розпачі. Но хоча б розумію проблему.
Паралельно розумію, що час проведений тут на порадниці також уже залежність.
Кому там слова не давали• 1 час назад
Ответ дляВорожу на каві
Я не сказала, що я прям читаюча людина. Я читаю. Але написала те, що прочитала вчора. А взагалі я не люблю сучасну літературу
Что из современной литературы вы прочитали за последний год?
На пів ставки• 1 час назад
Ответ дляВорожу на каві
Ну я зрозуміла, що більшість тут така і є, деградує в тік тоці
Ця більшість у вашому оточенні. В мене тіктоку немає, і серед знайомих і рідних він є тільки у підлітків
Коко Шанель• 1 час назад
Там есть и полезные для жизни каналы.
’Украинских мужчин выводили за границу в ЕС через нерабочую газовую трубу, сообщает СБУ. По подозрению в организации схемы на Закарпатье задержан 62-летний перевозчик из Львова.
По версии следствия, он доставлял мужчин в западный регион, прокладывал им маршрут через трубу, а в ЕС их встречал его знакомый из Покровска, который занимался поиском потенциальных клиентов в ТикТоке’.
Ворожу на каві
• 1 час назад
Ответ дляКому там слова не давали
Я ж сказала, я не люблю сучасну літературу.
І чому ви причепились всі прям до читання? Я що написала, що людина повинна цілими днями сидіти читати?
Просто цікавитись хоча б чимось іншим, окрім тік тока. Елементарно - хоча б навести порядок в квартирі, бо за тими відосами сидять у срачі
Злива інформації• 1 час назад
Ответ дляВорожу на каві
Не для роботи, це мій проект, бізнес
А если бы не бизнес, перечитывали бы?
Ворожу на каві
• 1 час назад
Ответ дляЗлива інформації
А если бы не бизнес, перечитывали бы?
Так, перечитую кожні 5 років десь
Меломанка Маланка• 1 час назад
Автор, ваша подруга до появи ТТ читала по книзі на тиждень, двічі на місяць відвідувала театр, мала абонемент в малу залу Філармонії та вивчала португальську? І саме ТТ зупинив її інтеллектуальне сходження до вершин?
талый снег• 1 час назад
Тик ток - это Ваше отображение. Моя лента настроена под мои предпочтения, упражнения, рецерты, дрессура, собаки, котики, путешествия, полезные лайфхаки и др. Я очень много узнала полезного и интересного. Если попадается тупой видос - пролистнула и все, редко попадается.
Кому там слова не давали• 1 час назад
Ответ дляВорожу на каві
Как вы можете знать, что не любите, если не читали?
С чего вы взяли что у них нет других интересов?
С чего вы взяли что вы с самом чтения детской книжки намного лучше их?
Ворожу на каві
• 1 час назад
Ответ дляМеломанка Маланка
І знову всі причепились до читання і до інтелектуального сходження. Я не про це взагалі. А про те, що можна і чимось іншим займатись. Придумати собі хоббі, ходити на спорт, саджати квіти, та будь що!
Бесбардак• 1 час назад
Ох, йопт, а фільми й серіали не інакше як вершина прагнення до еволюції. І книжки далеееееко не всі варті уваги. Авторко, на вашому білому пальто якась коричнева пляма позаду
Без образів• 1 час назад
Ответ дляАноним с кешбеком
По статистиці, саме 30% людства з низьким інтелектом, легко піддаються маніпуляціям і навіюванню. Саме на них і розраховані новітні ткхнології. Саме на них йде ставка на виборах, пропаганді і тп. 30% то дофіга насправді, але людство завжди таке було. Але з технологіями, це стає значно швидше і масштабніше.
Ворожу на каві
• 1 час назад
Ответ дляКому там слова не давали
Тому що я взяла в приклад більшість своїх знайомих. Вони днями лежать в тік тоці , більше нічим не займаються
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляВорожу на каві
Так це для себе
Що таке книжки? Думки якоісь людини, його особисте сприйняття я мислення , ніколи не любила читати , Ну ладно ви б ще розказували зо читаєте якісь наукові роботи , цікавитесь новинками , чи приймаєте участь в дослідницькій роботі , Не судіть як то кажуть ,
Как нефиг делать• 1 час назад
И что? Мне попадается кучу видео с упражнениями, с домашними поделками, с интересными фактами, интересные отрывки с интервью с научными и псевдо научными фактами. Например: видео с массажем живота, помогло убрать за месяц 8 см с пуза). Так что, кто что смотрит))).
Ворожу на каві
• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Господи, ніхто з вас взагалі не зрозумів мій посил. Видно, що тік ток виїв мозок.
До побачення
Кому там слова не давали• 1 час назад
Ответ дляВорожу на каві
Вы ответили на 0 вопросов из 3
Бува і таке• 1 час назад
тик ток вообще затягивающая соцсеть, когда ты уже какое-то время ею попользовался и она поняла твои предпочтения и начала показывать тебе то, что тебе нравится. я пару лет назад поставила, т.к. нужно было по работе и сначала тоже не понимала хайпа, потому что мне показывало какую-то чушь. зато сейчас иногда прикольно позалипать, мне показывает видео с концертов, обзоры на книги и тд. ничего плохого в тик токе нет, имхо. не тик ток виноват, что люди не читают, не смотрят кино. если бы не тик-ток - листали бы другую соцсеть.
НеВРотик• 1 час назад
Ответ дляВорожу на каві
А как Вас зовут, а то сейчас окажется, что мы родственники?)
Один в один моя сестра, 47 лет человеку и так и не смогла принять, что другие люди могут жить не так как она и быть счастливы.
Если кто-то, не дай Бог, живёт иначе и смеет озвучить, что у него всё хорошо, её прямо аж корежит, зачем они врут.
Даже второго ребенка не родила, посчитала, что поздно и как увидит женщину 35-40 с маленьким ребенком и начинает рассказывать какая это несчастная женщина, точно уже рассыпается, сил нет у неё.
И про деградацию, сама она постоянно развивается, не то, что окружающие, но почему то они это не ценят.
Птица секретарь• 1 час назад
Я не люблю це дивитися,у мене немає тікток,тому я вирішила що якщо не можу боротися зі злом,то можу його очолити))) Вчуся зараз робити короткі відео з АІ)) Але це просто швидкий дофамін,як покурити,випити кави,тобто 0 зусиль і швидке задоволення.
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляВорожу на каві
До побачення
В мене взагалі нема тік току 😂, ну ви мені і не повірите мабуть
Кому там слова не давали• 1 час назад
Ответ дляВорожу на каві
До побачення
Все все поняли)
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
Это мания, я установила тот тикток, а потом удалила на фиг. День можно просидеть и тянет еще, и еще. Сейчас в инсте залипаю, но там нет такого разнообразия, скучно, выключить легче. Тетенька, 48 годиков.