Всех в сад• 15 июня 2023

Лікар у довідці ВЛК не вказав ступінь тяжкості поранення

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, син отримав тяжке поранення під Бахмутом в квітні 2023 року його доставили до найближчого госпіталю, де він отримав необхідне лікування та довідку ВЛК, після чого йому надали відпустку за станом здоровʼя.
Пролікувавши місяць, він поїхав до своєї військової частини, щоб знову пройти ВЛК, де йому знову продовжили відпустку за станом здоровʼя.
Це короткий опис обставин, питання в тому, що, коли настав період виплат бойових, йому ці кошти не надійшли, він дзвонив до військової частини, де йому сказали, що все добре, просто зараз йде затримка коштів, чекайте.
Чекав він місяць, кошти так і не надійшли.
Сьогодні вій поїхав до військової частини, бо відпустка закінчилась та одразу пішов зʼясовувати, чому відсутня виплата бойових, на що йому відповіли, що у першій довідці ВЛК відсутні ступінь тяжкості поранення.
Чи може лікар переписати дану довідку чи це потрібно встановлювати у судовому порядку?
Дякую.
Папина дочка• 15 июня 2023
Треба терміново трусити того лікаря, вони всі прекрасно знають, що треба вказувати ступінь тяжкості поранення, працюю з військовими та знаю. А от як добитись, не підкажу, але можна підійти до юриста або до головного лікаря лікарні, де перебував син.

Тарабарщина• 15 июня 2023
Переписати висновок влк неможна, тільки оскаржувати.
А бойові мали платити ще до висновку влк, поки був на стаціонарному лікуванні. Бойові у відпустці за станом здоров´я вже залежать від висновку влк.
Тарабарщина• 15 июня 2023
Ось довідник, там все розписано
https://turbota.mil.gov.ua/dovidnyk-poranenogo
маска Ілона• 15 июня 2023
Ответ дляТарабарщина
Разве боевые на больничном платят?
Кнопус• 15 июня 2023
Ответ длямаска Ілона
Разве боевые на больничном платят?
Если бригада воюет и не выведен из штата, то должны платить. В реале по разному бывает.
Кнопус• 15 июня 2023
В выводе Влк обязательно должна указываться тяжесть ранения и быть ссылка на указ МОЗ номер 370 . Плюс указание что ранение получено на военной службе. А если есть Справка про обстоятельства травмы- сразу указывают что при Защите Родины.
маска Ілона• 15 июня 2023
Ответ дляКнопус
Поняла, спасибо.
маска Ілона• 15 июня 2023
Ответ дляКнопус
Только командование делает всё, что бы этого не написать.....
ириска77• 15 июня 2023
А у формі 100 з малюнком людини, вказана ступінь тяжкості?

автор Всех в сад • 15 июня 2023
Ответ дляириска77
В нього немає такої форми
ириска77• 15 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
В нього немає такої форми
Ця форма дуже важливий документ, який заповнюється в пункті первинної допомоги. Може через її відсутність не написали ступінь тяжкості.