Бажаю переїхати в Польщу, до цього жив (і зараз живу) в Естонії. Нещодавно втратив роботу тому й думаю переїхати, бо що там що там треба пахати як чорт, але в Польщі хоча б можна адаптуватися.
Я знаю що не отримаю песель укр, але чи отримаю звичайний? І взагалі чи зможу легально жити та працювати. Чув про карту побуту, але не впевнений що дадуть.
Galina_vinsport• 15 июня 2023
Карту побыта сразу не дадут. Готовьтесь жить в хостелах. Для начала найдите работу, а потом уже будет ты подтверждение причины. Или же просто по безвизу и на месте определитесь.
Ответ дляSelena*
Щоб переїхати до Польщі вам потрібна офіційна робота з оплатою не нижче 5000зл брутто (щоб отримати карту побиту, з 2024р піднімають мінімальну зарплату до 4242зл, було 3490зл). З житлом зараз важко.
Яке у вас громадянство? На якій підставі в Естонії?
Ну це ще лише плани влади,а ви вже пишите наче це все відбулося