Teonaa• 15 июня 2023

Дайте відгук про ензимну пудру

Варто спробувати чи нічого цікавого?
Що найкраще очистить пори? Є гель, є пінка, є гідрофільна олія для очищення і так. Також обрала маску від пор. Нада мені та пудра?
автор Teonaa • 15 июня 2023
Ответ дляМальовнича даль
о, та їх море в будь-якому магазі, навіть в єві є симпатичні у вигляді котячої лапки. Є схожа на зубну щітку - я б вибрала саме таку, вона з маленькими щетинками саме для носа.
Так там силіконове чи як зубна?)

Мальовнича даль• 15 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Так там силіконове чи як зубна?)
вона схожа на зубну щітку- з видовженою ручкою , але насадка із силіконовими ворсинками . З однієї сторони густіші, з іншої - грубші.
Заходите в магаз, відкриваєте ногою двері, збігаються консультанти. Ви опускаєте сонячні окуляри з очей і кажете:
мені силіконову щітку для вмивання. І все.
Хитрушка-чекушка• 15 июня 2023
Ответ дляTeonaa
А що там виштовхує грязь?

Ви може підкажете на літо можна сиворотку з ніацинамідом? Він типу висвітлює, то я от думаю, чи не зимнє воно
Бо оці бха кстаті на літо не використовують
Олеогель непогано розчииняє оці точки. Але я і пудру Бабор використовую, і щіточку Клінік, і губку зе боді шоп, все по черзі.
Неправдиша• 15 июня 2023
Для меня незаменимое средство, такой пользуюсь https://ua.iherb.com/pr/tosowoong-enzyme-powder-wa...