Imbruglia18• 15 июня 2023

Безкоштовні волонтерські автобуси «Рубікус» Львів-Польща

Дівчата, підкажіть, може хтось знає якусь інформацію з приводу безкоштовних волонтерських автобусів «Рубікус» Львів-Польща? Хтось з ваших знайомих користувався їхніми послугами? Знайшла їх повідомлення у телеграмі.
Мурнетка• 15 июня 2023
Возле выхода с жд вокзала Львова стоит палатка волонтеров.
Там бесплатные автобусы не только в Польшу.
А так, Перемышль или Варшава, каждый день

DElenka_• 15 июня 2023
Знайома виїхала з ’Рубікус’ з Франківська до Норвегії. Стверджує, що повністю безкоштовно
Мурзяриус• 15 июня 2023
Пошукайте їх у ФБ.
Як на мене - реально працюють