Злюка бобер• 15 июня 2023

Як Ви міняли професію в 30 років і після?

Як знайти роботу зовсім в іншому направленні, бо та робота яка зараз вже тошнить від неї) не можу поки уявити в якому направленні зможу працювати, бо працюю тільки в одній сфері після університету, як розпізнати в собі навички до професії? Чи є сенс різноманітних курсів?
Коник-стрибунець• 15 июня 2023
Після 30 змінила вже 4 сфери. Зараз мені 43))

автор Злюка бобер • 15 июня 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Мабуть мені не вистачає сміливості)
Коник-стрибунець• 15 июня 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Мабуть мені не вистачає сміливості)
Мабуть((
На пів ставки• 15 июня 2023
поступила в универ в 28
во второй
Бешене сарі• 15 июня 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Розкажіть про себе
автор Злюка бобер • 15 июня 2023
Ответ дляБешене сарі
Розкажіть про себе
Працюю керівником середньої ланки, вчилася на біотехнолога в сфері продуктів харчування (факультет товарознавства, торгівлі і маркетингу) взагалі, але з цього взагалі мало що пам’ятаю на роботі до війни пропонували вчитися на hr, але поки це питання закрили з війною, поки розумію що не вистачає знання англійської після проходження тесту, підзабула вже.
автор Злюка бобер • 15 июня 2023
Ответ дляНа пів ставки
поступила в универ в 28
во второй
Заочно вчилися?

На пів ставки• 15 июня 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Заочно вчилися?
да
что характерно, мысль о смене направления мне подал преподаватель на последней лекции, я в эту мысль вцепилась и реализовала очень успешно
автор Злюка бобер • 15 июня 2023
Ответ дляНа пів ставки
да
Молодці)
Нічний дожор• 15 июня 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Можно начать с анг, а там что то придет на ум
Ещё в дие запустили какой-то тест профориентации, не знаю о чем. Но вдруг поможет
автор Злюка бобер • 15 июня 2023
Ответ дляНічний дожор
Спасибо)
Мафиозная• 15 июня 2023
Я уже работала в ИТ, была кондитером, швеей, агрономом))
Сейчас учусь на стоматолога
автор Злюка бобер • 15 июня 2023
Ответ дляМафиозная
Сейчас учусь на стоматолога
Как вы понимали что хотите этим заниматься ?
Оксана-Eigle• 15 июня 2023
Можу вам допомогти. Я працюю онлайн і офлайн. До нас у команду люди приходять різного віку і з різних сфер. Всьому навчають. Спочатку як додатковий дохід, потім переходить у основний. Робота повʼязана з інтернет магазином. Якщо вам цікаво, пишіть мені, поспілкуємось, я скину більше інформації, а потім вирішите, чи підходить це вам.