Я Вас не боюся• 15 июня 2023
Активний кисень чи перекис водню? Очистка води в дитячому басейні.
Доброго дня . Дістався нам у подарунок надувний басейн , чималого розміру. Постійно оновлювати в ньому воду не практично. Загуглила що із безпечних способів підтримання чистоти води є додавання активного кисню або перекису водню . Засоби на основі хлору додавати не дуже хочеться . Дівчатка хто має такий басейн будь ласка порекомендуйте як саме ви проводите дезинфекцію води . Фото басейну додаю .
Щиро дякую наперед за рекомендації
Mary8478580• 15 июня 2023
А какого он размера? Может проще менять воду?
У нас большой каркасный 3.5 м в диаметре, заливали перекись
Mary8478580• 15 июня 2023
Крию матом страшно• 15 июня 2023
Ответ дляMary8478580
Розкажіть будь ласка про перекис.
У нас 2.6 метра.
Дітям 2 і 7 років.
Я боюсь попалити їм шкіру цим перекисом.
І чи є у вас картриджний фільтр? Чи ви лише перекисом обходитесь?
Як часто змінюєте воду?
У нас 2.6 метра.
Дітям 2 і 7 років.
Як часто змінюєте воду?
Баррикадница• 15 июня 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Розкажіть будь ласка про перекис.
У нас 2.6 метра.
Дітям 2 і 7 років.
Як часто змінюєте воду?
У нас 2.6 метра.
Дітям 2 і 7 років.
Як часто змінюєте воду?
Есть фильтр с песком, муж делал. Те, которые продаются в комплект с бассейном плохо работают.
Перекись заливали два раза за лето, воду не меняли.
Перекись заливается, через сутки можно купаться