Кудесница_с_пургеном• 15 июня 2023
Чем ужинаете?
Что вкусного едите?)
Балаболка• 15 июня 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
У меня тоже биточки и картошка с укропом и чесноком)
Сегодня лень шкрябать было.)
Потому были макарошки)
Но с картошкой я тоже люблю больше!!
Потому были макарошки)
Но с картошкой я тоже люблю больше!!
Деловитая• 15 июня 2023
Не ужинаю уже лет 15 точно.Могу только маленький перекус.бутерброд с кусочкам мяса или сыра, нейтральный творог , немного 🍅 .Поэтому с весом у меня полный порядок
буреЛОМКА• 15 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Розкажіть, будь ласка, що воно таке? Паста з капустою, а як капусту додавати і коли? Дякую.
Тісто прісне тонко розкачати, нарізати на квадратики або купити готове (як у мене сьогодні) і відварити, процідити
Окремо потуштити капусту, я сьогодні тушили у зажарці цибуля +сало
Тісто та капусту з´єднати, спеції за смаком, кріп
Якось так
Ответ длябуреЛОМКА
Якось так
О, дякую, приготую на вихідні