Говорю відверто• 15 июня 2023
Мята в горшках с магазина, вопрос
Можно ли пересадить в норм горшок и выдрать ли мята дольше ,чем могла бы?
Говорю відверто
• 15 июня 2023
Ответ дляМурзилка
Посадіть, підріжте її, вона розпушиться і розростеться
Имеете ввиду срезать полностью ветки с листьями?
Мурзилка• 15 июня 2023
Ответ дляГоворю відверто
Не повністю, а просто пострижіть її, тоді вона піде кущитися, не піде в цвіт. А так просто ті пару стеблин підуть у висоту і все, а ви зріжте половину чи скільки там, я ж не знаю, яка вона у вас, вона пишним кущиком почне рости. Я вам більше скажу: навіть не з горщика можна зелень з супермаркету собі посадити. Берете гілочки базиліку, наприклад, чи м´яти, обрізаєте нижні листочки, ставите в воду і через тиждень там будуть корінці, садите собі їх і вирощуєте.
Говорю відверто
• 15 июня 2023
Ответ дляМурзилка
Сейчас срезала и сделала мохито . Спасибо за помощь
Мурзилка• 15 июня 2023
Ответ дляГоворю відверто
От побачите, обрізка завжди стимулює ріст бокових паростків, тому треба не жаліть і стригти петунії, м´яту, базилік і тд
Говорю відверто
• 16 июня 2023
Ответ дляМурзилка
Она нормально будет расти на окне в кухне ?
А вот базилик тоже так можно сделать же?
Мурзилка• 16 июня 2023
Ответ дляГоворю відверто
У мене в городі росте, але так, звичайно, у людей росте ж в кухні і на балконі, все ок. Розростеться - пересадите в більший. Поливайте, обрізайте (та ви ж в їжу братимете - от вам і стрижка)). Базилік ж навіть балконний варіант спеціальний, він дрібніший, але звичайні сорти теж живуть в горщиках. В тому, що він продається в супермаркеті, він, звісно, довго не протягне, бо там субстрату нема майже, а якщо пересадити в грунт в горщик більший і поливати, то все вийде, звичайно