Пукимончиг• 15 июня 2023
Для вас приемлемо содержать мужчину?
Это когда не зарплата больше, а когда вы, именно вы добытчик и выдает ему деньги на сигареты. Мама работает, а папа красивая)
Результат:
вже голосів:
81 (81.82%)
Нет, неприемлемо
10 (10.1%)
Я так живу
8 (8.08%)
Да, могла бы
Пукимончиг
• 15 июня 2023
Ответ дляInMyBones
Чоловік приносить в сім´ю гроші, є головою сімейства, приймає важливі рішення.
Жінка - вносить в сім´ю вагіну і 2 сіськи. І безліч претензій й вимог.
Така схема ідеальної сім´ї?
Вы о каким-то сильно своем что-то пишете... Вопрос в заголовке
Самохвалова• 15 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Что мешает, повторюсь, мужчине с руками, с глазами, посидеть за компом на подхвате у риэлтора например, и заработать в месяц хотя бы 200-300 долларов??? На такую работу берут всех
А подводные камни?
Злива інформації• 15 июня 2023
Для меня приемлемо , когда муж содержит семью, меня.Наоборот нет не приемлемо
Самохвалова• 15 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Я девушка
А вас кто-то заставляет содержать мужчину?
Пукимончиг
• 15 июня 2023
Ответ дляСамохвалова
А подводные камни?
Много времени за компом, мало денег.
Видна міленіалка• 15 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Ну зачем мы будем обсуждать это, говорим про тех, кто может. Не слепой, руки шевелятся, комп включать умеет
Ну вот я зрячая, руки работают, ноут включать умею. Но навыков, необходимых для работы в инете, у меня нет
Даха-сваха• 15 июня 2023
Ответы слишком разные.
Да, это неприемлимо,но я так живу из за сложившихся обстоятельств.
Если б их не было,то конечно это ужас так жить
Видна міленіалка• 15 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Мешать может неспособность овладеть навыками, необходимыми для работы в инете
Для меня неприемлемо вообще никого содержать на постоянной основе, потому что я не хочу брать на себя ответственность за чужую НЕ реализацию.
И да, я не верю в реализацию через быт, заботу о собственных детях, в уходе за собой и менеджменте чужих потребностей. Даже для крайне неамбициозных людей этого крайне мало.
Ответ дляВерСаСе
был сантехник/сварщик/строитель/...
и тут бахи работает онлайн
Была девочка-тусовщица, студентка какого-нибудь средненького Уни, и тут бахи и незапланированная беременность и учится, онлайн, и работает не по специальности и ребенка нянчит.
Но мужчины не справятся, нет. У них более сложная душевная организация. Они бы мамонтов добывали, и воевали, да вот только то шею ломит, то хвост отваливается.
ЗдесяЯ• 15 июня 2023
Для нашої сім´ї так. Мене чоловік утримував, потім він побував на війні. Кілька місяців після демобілізацію не працював. І ми жили на мої гроші і мені норм. Якби з ним щось сталося і він не зміг б працювати, то нічого не змінилося б. Я його не за гроші кохаю.
Сон і дрімота• 15 июня 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Есть ситуации в жизни, когда нужно. Муж содержал семью, заболел и теперь он домохозяин
Вже ніколи не зможе працювати?
Сон і дрімота• 15 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Нет,неприемлимо. Но сейчас я так живу. Муж не работает уже давно.
Пр якій причині?
Сон і дрімота• 15 июня 2023
Я так не можу. Я не шукаю багатих і гроші але мужик повинен заробляти більше мене (а це легко) і чогось в цьому житті прагнути. Мій залишився без роботи із за війни і пів року сидів вдома, спочатку було норм, а потім почала пропадати повага... чи що... Трохи застдівся вдома, були скандали. Мене це не влаштовує. Я забезпечую лише себе і дитину. Все
Срочнокпсихологу• 15 июня 2023
Нет, неприемлемо. Мои мужья и мужчины такого себе никогда бы не позволили. А я себе. Даже 50/50 не мой вариант. Если что - уж лучше одной.
Лялька в колисці• 15 июня 2023
Ответ дляСон і дрімота
Пр якій причині?
Нет той работы,которую бы хотел. А другого не хочет. Короче ,сидит на моей шее.
Амбасадор щастя• 15 июня 2023
Могла бы. Но у нас деньги, просто, лежали бы в шкафу, а не я выдавала бы ему на сигареты. Если учесть, что я ненавижу домашние дела, муж-домохозяин меня бы устроил) но мой не домохозяин, а добытчик. Поэтому быть у меня организован ужасно
Сон і дрімота• 15 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
А яка у вас зп? В мене просто трохи інша ситуація. Він киянин. Робота до війни була, але після війни прикрили фірму. Сидів більше ніж пів року. Рідко халтури. Не особо шукав роботу. Гроші в мене не брав, жив за відкладені раніше. Я платила комуналку. Пив пиво і одного дня відгріб. Пішов шукати роботу, бо я не збираюся нікого забезпечувати. Але ми не розписані, спільних дітей немає. Я зразу попередила, що сидіти в мене на шиї він не буде.
Лялька в колисці• 15 июня 2023
Ответ дляСон і дрімота
Ви сильна жінка! Ми давно в шлюбі,є діти. Зараз з нами донька. Тягну її,плачу за квартиру і все таке інше. Чоловіку гроші не даю. Але йому й так добре. Рідкі халтури є,на пиво вистачає.
Мені самій соромно за цю ситуацію,а тут ще війна... Так і живемо.
PS Зарплату маю 15 тис
Сон і дрімота• 15 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
PS Зарплату маю 15 тис
В мене зп 12 тис. Мій теж засів дома і розслабився. Пивко попиває майже щодня... Питаю: навіщо останні гроші витрачаєш на пиво? Я таке терпіти не буду. Бери речі і до побачення. Я тобі ні копійки не дам і їсти буду готувати з продуктів які купиш ти. Я не вірю, що в Києві не можна знайти роботу! Будь яку! Короче, відгріб і пиво перестав пити щодня і роботу я на сайті знайшла і зараз пішов на неї. Доречі, він роботящий, яка халтура не є береться. Каже шукаю роботу... Але був час коли розслабився і я дала зрозуміти, що зі мною такий номер не пройде. Нафіга мені ще його тягнути? В мене дитина є! І ніяка я не сильна) Просто після розлучення вже нічого і нікого не терплю. З мужиком має бути легше, погано жити я і сама можу.
Сон і дрімота• 15 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
PS Зарплату маю 15 тис
Звісно добре, в теплі в добрі і нагодований. Просто, що у вас спільні діти... Але і тягнути все на собі теж не вихід. Ви не коняка. Нафіга він тоді потрібен? Щоб вибачте ’палку раз в тиждень кинув’? Лишній рот... Я вам співчуваю. Так не має бути... Мужик має працювати... Хоч 10 тис але приносити додому. Хоч на комуналку і їжу.
Сон і дрімота• 15 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Це напевно мужик пише)
НаБалКоніХодять• 15 июня 2023
Ответ дляВерСаСе
был сантехник/сварщик/строитель/...
и тут бахи работает онлайн
краще на чужій шиї сидіти?