Знову Я• 15 июня 2023

Порадьте доглядовий засіб, а семе пінка для вмивання і може ще щось для очищення

Що не спробую, шкіра реагує занадто чутливо. Єдине що підійшло це пінка від Sane але хочеться щось більш якісніше, крема ніодні не підійшли, гель для вмивання від ceraVe не підійшов. Шкіра комбінована, більше жирна чим суха, і дуже чутлива. Є розширені пори.
Викасикрет• 15 июня 2023
Мне коррес с белым чаем подошел и нравится. Лет 5 не изменяю.
Майская киска• 15 июня 2023
Біодерма сенсібіо, дуже ніжний гель для вмивання для чутливої шкіри , змиває макіяж , спробуйте як заміну для пінки
автор Знову Я • 15 июня 2023
Ще доповню, купила гідрофільну олію після неї потрібен крем. Порадьте такий щоб зволожував, не потрібно супер дорогі і вау ефект головне щоб не забивав пори і не покривав ніби плівкою, щоб шкіра ’дихала’
автор Знову Я • 15 июня 2023
Ответ дляМайская киска
Вона не сушить шкіру?
Владус• 15 июня 2023
Медик 8 отличная! У меня тоже такая кожа, не из дешевых, но мне хватает надолго
Сиджу тихенько• 15 июня 2023
Ответ дляВладус
У меня их гель с мангостаном - тоже очень классный
tereska• 15 июня 2023
Мені поки що найбільше зайшла Дуже ніжна пінка від Клінік.
Що затягує шкіру та не дуже добре очищує, теж комбінована шкіра обличчя: Трояндова від Нюкс, Кларінс, Дав якась повна фігня.
Ааа, ще сподобалась з трояндою корейська, в Ватсоні колись в Україні купувала.
like it• 15 июня 2023
Дуже рекомендую гель для вмивання svr physiopure
І медік 8 з хлорофілом.
Гербарія сушу• 15 июня 2023
Я обожаю умывание Обаджи, тюбика хватает на год
энциклопУдия• 15 июня 2023
Ответ дляМайская киска
Плюсуюсь! Чувствительная сухая кожа с розацеа, умываюсь только ей 8 лет. Не сушит, нежная
фан L.O.S.T.• 15 июня 2023
Послухаю.
ЛюблюДевчонок• 15 июня 2023
Сесдерма гідравен
Владус• 15 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Тоже для такой кожи? Куплю следующий раз тогда , попробую, спасибо
Сижу_и_плачу• 15 июня 2023
Мені підійшла клінік і скінбар украї нська, все інше не моє.
Сиджу тихенько• 15 июня 2023
Ответ дляВладус
Там три вида кислот , но он супер мягкий ( у меня чувствительная кожа , склонная к розацея ) и очень хорошо работает с порами. И он тоже очень экономный , на год точно хватит. Вот тут хорошее описание https://krasotashop.com/ua/brendy/medik8/medik8-oc...