Я_и_моя_собака• 15 июня 2023
Грошова допомога для ВПО, Київ
Дівчата, може знаєте де можна зараз оформити грошову допомогу для впо (міжнародні організації чи БФ) у Києві ?
Я_и_моя_собака
• 15 июня 2023
Перемістились у червні, вагітна жінка з дитиною.
У ЦНАПі сказали що заяву на допомогу від міжнародних організацій вони зараз не заповнюють, а з того що знайшли, то усе спрямовано на допомогу тим хто з підтоплених територій перемістився.
ніколи такого не було• 15 июня 2023
Не знаю, есть ли сейчас что. В мае регистрировал Деполь, но в июне уже нет.
Вот хороший телеграм-канал Гуманітарне реагування, они выкладыют, офиц. инфу от фондов. Последите, вдруг что будет со временем. И по поиску там кляньте, где какая гуманитарная, информационная помощь