Техпаспорт на медузу• 15 июня 2023
Мамочки з багатоповерхівок, зайдіть, будь ласочка!
9-й поверх.
Дитині 5 років, доволі адекватна, але їй постійно цікаво подивитись у вікно, особливо після ракетних феєрверків. Розмови проводжу, розповідаю, що лізти на підвіконня небезпечно, вікно заставила вазонами + москітка(але як захист це ніпрощо). Що ще можна предприняти? Що Ви говорите своїм діткам? Як Ваші батьки колись у дитинстві Вам забороняли лізти на підвіконні та небезпеку висоти?
Пишу з калідору• 15 июня 2023
Колись мені тато сказав, що на рахунок всього, що стосується безпеки життя, можна і треба орати не своїм голосом. В дитини формується неприємна асоціація: лізу туди - отримую крик. Не гуманно, але з розетками після першого разу спрацювало, щодо вікна вже не довелося кричати. Пояснила, розказала, як діти випадають. Дійшло, не лазить по підвіконням.
Нетутешня• 15 июня 2023
В мене така сама дитина, постійно лазить на підвіконня і вже навчилася повертати ручку. Поставили ручки з замком.
Ашолюдискажуть• 15 июня 2023
Замки то таке, діти часто опираються на скло. У знайомої племінник розбився, випав з 5 поверху, років 3 чи 4. Я живу на першому, для мене все що вище, дуже страшно.
Я_з_Франека• 15 июня 2023
Замки, чоловік заборонив замки ставити, тому постійно з ним знаходилася поруч, коли вікнами цікавився, сама зростала в приватному будинку, тому батькам не було такої необхідності
Сметчица• 15 июня 2023
У нас в підʼїзді хлопчик 4-річний випав з 7 поверха!
Сперся на москітну сітку.
Тільки замки і тотальний контроль!
Сперся на москітну сітку.
Тільки замки і тотальний контроль!
На циголках• 15 июня 2023
Вчила правильно дивитися у вікно. Ставила маленьку табуретку, відповідно над підвіконням лише голова, дитина дивиться у вікно безпечно.
Коплю на груди• 15 июня 2023
Ответ дляПишу з калідору
Говорять, що можна навіть вдарити легенько, але не на нервах! щоб більше не схотів.
Метелики на душі• 15 июня 2023
Ответ дляПишу з калідору
Назло не хотілося зробити? Я Вас підтримую, але боюсь зворотного ефекту
Вишиванка• 15 июня 2023
Замки на вікнах. У нас ніколи не буває, щоб вікна були навстіж відчинені. Тільки провітрювання.
Пишу з калідору• 15 июня 2023
Ответ дляМетелики на душі
В сина чи у мене? Я була не типовою дитиною, нічого поганого не робила, мені було достатньо мови. А син після тих розеток, крик терпіти не може, десь на підкорках осіло. Зараз майже 7, то він каже всім «тільки без крику, будь ласка»🤪
Метелики на душі• 15 июня 2023
ЗАМКИ ДУУУЖЕ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ! А не дешеві (вони на разів 10 оберту ключа)
Пишу з калідору• 15 июня 2023
Ответ дляКоплю на груди
Так, читала про таке.
Ответ дляАйболитная
Один раз отлупил и желание с сестрой лазить по окнам отпала
Вы очень сильно увеличили (хотя я думаю, что при подобном отсутствии рефлексии, у вас это постоянная псевдовоспитаиельная мера) себе шансы на физическое насилие в старости, ну, либо на одиночество. Поздравляю.
Квітка Миру• 15 июня 2023
Зняла всі ручки, сховала на шафу. Коли провітрюю то зняла, відкрила, знову заховала
Вишиванка• 15 июня 2023
В нас такого плану. Але з сином не було проблем, на підвіконня не дозволяла вилазити, він не дуже і цікавився. А от з меншою бачу, що важче буде, вона лізе де тільки можна. Тут потрібен тотальний контроль.
Щира українка• 15 июня 2023
У меня 21 этаж. Изначально не ставила детей на подоконник. Смотреть в окно только с маленькой подставки. Я не говорила, а орала. Окна нараспашку никогда не открывала.
Єдина Країна• 15 июня 2023
Те, кто пишет - замки, у вас летом окна не открыты? У нас 7 этаж, все окна и балкон все время открыты настежь или хотя бы на проветривание. Иначе духота невыносимая. И на балконе окна на проветривании.
И мне кажется, когда они вверх открыты, ребенку и вылезти невозможно, плюс еще москитка дальше.
Коплю на груди• 15 июня 2023
Ответ дляПишу з калідору
Так, читала про таке.
Ті , хто фукають, і ставлять дізлайки можуть продовжувати, це говорять відомі психологи, є такі дітки, хто не розуміє, що не можна вчиняти так і так, тому це єдиний засіб!
Чекаю завтра• 15 июня 2023
Ставте захист скільки б він не коштував, бо в наших знайомих випала донька з 9 поверху. Їх хтось позвав і вона нахилилася.