Луковая• 15 июня 2023
Пропустила ок 2 дні
Точніше не пропустила, а випила плацебо, замість двох активних, випила дві неактивні, сьогодні випила активну і на блістері залишається ще дві неактивних. Підкажіть, випити сьогодні дві активні і завтра починати нову пачку активних чи як вчинити і чи потрібно додатково випити постінор? Дякую.
Луковая
• 15 июня 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Пийте далі активні,але тепер сім днів додаткова контрацепція
Навіть не так написала, перенервувала, я забула випити одну активну таблетку і сьогодні був не захищений ппа, далі пити активні додатково випити постинор?
Сегодня не целуюсь• 15 июня 2023
Ответ дляЛуковая
Тут я вам не допоможу