adamdavid• 16 июня 2023

Как вы относитесь к смерти?

Спокойно или волнуетесь немного? Вижу многие люди спокойно относятся. Лично я - с нетерпением жду её в своё время, когда дети будут взрослые и не страшно уже. Ну конечно боюсь немного но больше нет. Я верующая поэтому такое отношение. А неверующие, как они не боятся? Я не могу понять.. без веры это страшно осознавать если задуматься мне кажется
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Аааа, у вас дислексія, тоді вибачте )))
Де перебувають померлі?

nutty• 16 июня 2023
Ответ длявсем надо
Зачем мне ваша подружка? Я вас спрашиваю.
Я откуда знаю, я ж живая пока ))))
nutty• 16 июня 2023
Ответ дляalinka0908
Де перебувають померлі?
Я откуда знаю, я ж живая пока ))))
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Я откуда знаю, я ж живая пока ))))
Ваша подруга спілкується з померлими, а ви буддистка, а померлі що чекають і де? І що розказують?
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Я откуда знаю, я ж живая пока ))))
То подруга не знає?
nutty• 16 июня 2023
Ответ дляalinka0908
Росказують те, шо в них питають
nutty• 16 июня 2023
Ответ дляalinka0908
То подруга не знає?
Поки ніхто з родичів цих померлих не питав

alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Росказують те, шо в них питають
Як погода? Звідки ви знаєте, що вона здорова психічно?
nutty• 16 июня 2023
Ответ дляalinka0908
А який сенс реінкарнації і хто керує тим процесом?
Сенс - поумнеть. Кто руководит пока не знаю, умру - расскажу )))
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Тобто? Це ж номер один питання. Де вони, шо роблять
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
А нащо розуміти? Для чого? І сенс життя?
nutty• 16 июня 2023
Ответ дляalinka0908
Погода чудова.
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Погода чудова.
Ясно.
nutty• 16 июня 2023
Ответ дляalinka0908
Це вам так здається )) У людей інші питання
nutty• 16 июня 2023
Ответ дляalinka0908
Я откуда знаю, я ж живая пока ))))
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Я откуда знаю, я ж живая пока ))))
Ви не знаєте нащо живете?
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Де заховані туфлі?
max2013• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
ТО не с религии, а с философии. Буддизм называется.
Буддизм не релігія?
nutty• 16 июня 2023
Ответ дляmax2013
Буддизм не релігія?
в религиях есть бог, книги о боге, о сотворении мира, об управлении миром и т.д...

alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Будди́зм (санскр. बुद्ध धर्म, buddha dharma IAST; палі बुद्ध धम्म, buddha dhamma, «вчення Просвітленого»[1]) — релігійно-філософське вчення (дхарма) про духовне пробудження (бодгі), яке виникло близько VI століття до н. е. в Стародавній Індії. Засновником вчення вважається Сіддхартха Гаутама, який надалі отримав ім´я Будда Шак´ямуні. Оригінальна назва вчення — дгарма (закон, вчення) або будда-дгарма (вчення Будди). Слово «буддизм» створене європейцями у XIX столітті[2].

Будди́зм — одна зі світових релігій[2], яка зародилася в Індії і поширилася переважно в Азії: від Шрі-Ланки до Бурятії, і від Калмикії до Японії[2]. Найбільше послідовників має в країнах Південно-Східної Азії, Східній Азії та Тибеті[2]. «Без розуміння буддизму неможливо зрозуміти і великі культури
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляmax2013
Буддизм не релігія?
Кого не запитаю з так званих буддистів в шо вони вірять, починається - еееее, ееее, реінкарнація.
А що то за вчення, взагалі 0
nutty• 16 июня 2023
Ответ дляalinka0908

Я пам´ятаю, шо у вас дислексія, немає потреби доводити це мені кожні 5 хвилин ))
nutty• 16 июня 2023
Ответ дляalinka0908
А що то за вчення, взагалі 0
Буддизм - це про баланс у всесвіті. Але краще у буддистів питайте.
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Ага - ага) я знаю що це таке хто той баланс створює? Для чого?
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Там писало, що буддизм - таки релігія.
nutty• 16 июня 2023
Ответ дляalinka0908
Ми створюємо.
nutty• 16 июня 2023
Ответ дляalinka0908
Там писало, що буддизм - таки релігія.
Ну і хай пише. Я до чого. На заборі теж дофіга пишуть ))
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Ми створюємо.
Нащо?
nutty• 16 июня 2023
Ответ дляalinka0908
Нащо?
Ви все одно не розумієте сенсу написаного, так шо питайте далі у буддистів , вони вам скажуть )))
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Та от питаю, але такі всі буддисти, що самі не знають.