Спокойно или волнуетесь немного? Вижу многие люди спокойно относятся. Лично я - с нетерпением жду её в своё время, когда дети будут взрослые и не страшно уже. Ну конечно боюсь немного но больше нет. Я верующая поэтому такое отношение. А неверующие, как они не боятся? Я не могу понять.. без веры это страшно осознавать если задуматься мне кажется
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Аааа, у вас дислексія, тоді вибачте )))
Де перебувають померлі?
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Я откуда знаю, я ж живая пока ))))
Ваша подруга спілкується з померлими, а ви буддистка, а померлі що чекають і де? І що розказують?
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Росказують те, шо в них питають
Як погода? Звідки ви знаєте, що вона здорова психічно?
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Поки ніхто з родичів цих померлих не питав
Тобто? Це ж номер один питання. Де вони, шо роблять
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Сенс - поумнеть. Кто руководит пока не знаю, умру - расскажу )))
А нащо розуміти? Для чого? І сенс життя?
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Я откуда знаю, я ж живая пока ))))
Ви не знаєте нащо живете?
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Це вам так здається )) У людей інші питання
Де заховані туфлі?
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
в религиях есть бог, книги о боге, о сотворении мира, об управлении миром и т.д...
Будди́зм (санскр. बुद्ध धर्म, buddha dharma IAST; палі बुद्ध धम्म, buddha dhamma, «вчення Просвітленого»[1]) — релігійно-філософське вчення (дхарма) про духовне пробудження (бодгі), яке виникло близько VI століття до н. е. в Стародавній Індії. Засновником вчення вважається Сіддхартха Гаутама, який надалі отримав ім´я Будда Шак´ямуні. Оригінальна назва вчення — дгарма (закон, вчення) або будда-дгарма (вчення Будди). Слово «буддизм» створене європейцями у XIX столітті[2].
Будди́зм — одна зі світових релігій[2], яка зародилася в Індії і поширилася переважно в Азії: від Шрі-Ланки до Бурятії, і від Калмикії до Японії[2]. Найбільше послідовників має в країнах Південно-Східної Азії, Східній Азії та Тибеті[2]. «Без розуміння буддизму неможливо зрозуміти і великі культури
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляmax2013
Буддизм не релігія?
Кого не запитаю з так званих буддистів в шо вони вірять, починається - еееее, ееее, реінкарнація.
А що то за вчення, взагалі 0
Ответ дляalinka0908
Я пам´ятаю, шо у вас дислексія, немає потреби доводити це мені кожні 5 хвилин ))
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Буддизм - це про баланс у всесвіті. Але краще у буддистів питайте.
Ага - ага) я знаю що це таке
хто той баланс створює? Для чого?
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Там писало, що буддизм - таки релігія.
alinka0908• 16 июня 2023
Ответ дляnutty
Ви все одно не розумієте сенсу написаного, так шо питайте далі у буддистів , вони вам скажуть )))
Та от питаю, але такі всі буддисти, що самі не знають.