бювет_в_обед• 16 июня 2023

Позавчора прийшла власниця квартири і була не приємна розмова

Живемо в 3-х кімнатній квартирі, одна кімната вся цвіла , там пусто . Квартира близько роботи чоловіка . Приїхала хозяйка і каже … зараз так багато біженців з Херсона їди … невістка хоче вам підняти оренду . Ми платимо 8+ 3-4 комунальні . Зараз принесла 3 тис комунальні . Я чоловіку сказала , що жити вже в них не хочу . Почала розповідати може в вас немає грошей , не користуєтесь електро чайником у вас все на енергії . Короче чоловік вчепився в цю квартиру. Невістка знову продає речі з квартири , зараз холодильник хоче забрати .. Але дівчата мене вразило … зараз біженців багато їде … які тільки подлі люди …
автор бювет_в_обед • 16 июня 2023
Дівчата я плачу гроші , стабільно!!! Безкоштовно нічого не треба мені, але розповідати , що вмикати , а що ні . Синок її лось сидить за кордоном і умови нам диктує швидше кидайте . А мій малий тут воює . Мені не приємно , ще сидить і каже може в вас грошей немає…
Файна цьоця• 16 июня 2023
Ответ дляРепетиторша
🤡
Та ты шооо? Прям 25 тышш?
Євро причому🤣🤣🤣 за халупу. А самі в шоколаді по Європам 🤣🤣🤣 усі місця позаймали 🤣🤣🤣
Язвочка• 16 июня 2023
Згодна що проблема в чоловіку
Леди Г• 16 июня 2023
Автор, ищите самостоятельно новую квартиру. Возможно появиться удачный вариант. Мужу будет легче согласиться с реальным вариантом, чем с выдуманным.
Объясните ему, что по факту вы проживаете в двушке и дышите плесенью с третьей комнаты. И что это за коммунальные 3 тыс. в летний период? О каком городе речь?
МашМааш• 16 июня 2023
Я не знаю, где вы, но цена - 8 тысяч - очень бюджетная. В моем городе (Днепре) это цена однокомнатной квартиры не в центре без супер ремонта

В любом случае вы всегда можете отказаться и найти лучший вариант, если считаете, что он есть. Как и хозяева всегда могу искать лучших сьемщиков, если считают это верным.

Те, кто считают, что люди, сдающие квартиры кому-то должны что-то, ну как бы странная позиция. Они тоже могли многое потерять, тоже могут не иметь на что жить, они вкладывают деньги в ремонт
Файна цьоця• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви така цікава. А чому не можна здавати квартиру за 25 тисяч якщо в неї відповідно вкладено?
Тому що це ЗУ🤣🤣🤣
I_Love_London• 16 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
І чоловіків вивезли й російську типу не розуміють 🤣🤣🤣🤣
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ длябювет_в_обед
То виїжайте шукайте інше дитло
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляI_Love_London
І катаються туди сюди вже всі в шоці
Домовенок Кузя• 16 июня 2023
Ответ длябювет_в_обед
Ну це вже перебір, її син - не ваше діло. Ви знайшли одна одну.
Файна цьоця• 16 июня 2023
Ответ дляГуби до вух
Да,я смотрела для себя в первый месяц,в шоке была!! И по 1 тыс $ сдавали!
В то время как некоторые знакомые в Одессе бесплатно давали жильё
Ключове слово ’деякі’.
Я також своє житло надала безкоштовно на 3 місяці. Написати вартість ремонту опісля?
Диви яка я пава!• 16 июня 2023
Ответ длябювет_в_обед
Так я ж і ні в кого нічого не беру . Я оплачую 12 тис , цього мало ?
Если есть плесень
То почему не переезжаете ?
Объясните мужу что плесень это опасно
I_Love_London• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
І катаються туди сюди вже всі в шоці
І карту-картуполяка собі пооформлювали ж! 🤣🤣🤣
Люблю ХОЛОСТЯКА• 16 июня 2023
Ответ длябювет_в_обед
Як не знаю вже як його вмовити , бо в цих районах важко знайти.
Вот найдите альтернативу и покажите ему.
Сало не люблю• 16 июня 2023
Ответ длябювет_в_обед
Ви оплачуєте 8000, а решту - використовуєте
I_Love_London• 16 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
Ключове слово ’деякі’.
О, схожа історія)) Ми навіть вікна міняли 🤣
Ніколи не збрешу• 16 июня 2023
Ответ длябювет_в_обед
А чоловіку вашому приємно?
Лупаю цю скелю• 16 июня 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Люди подлые, да. Но мне интересно - где за май без отопления коммунальные 3-4 тыс за трёшку? Если это реально так, автор нахрена она вам сдалась?
Ніде нема.
У батьків 1200.
Авторша троль.
Помахала перед порадницями червоною тряпкою і всі почали сваритись.
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ніде нема.
У батьків 1200.
Авторша троль.
Ніхто не свариться, мило тролять
Пошаманю• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ага, до війни на 8 тисяч було вкладено, а після 24 лютого різко на 25 стало.
Цікавий писочок• 16 июня 2023
Ответ длябювет_в_обед
В центрі багато квартир , але чоловік не хоче далеко від роботи
Поищите еще варианты. Если в квартире плесень , там жить очень вредно
Файна цьоця• 16 июня 2023
Ответ длябювет_в_обед
Так, так - пиши ще, матрьошка! Яндекс все перекладе!
66сезон666серия• 16 июня 2023
А чому така дорога комуналка?
Лупаю цю скелю• 16 июня 2023
Ответ длябювет_в_обед
Так чоловік чи син воює?
Жіночка забрехалась.
автор бювет_в_обед • 16 июня 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ніде нема.
У батьків 1200.
Авторша троль.
Вам квитанцію показати ?
Сало не люблю• 16 июня 2023
Ответ для66сезон666серия
А чому така дорога комуналка?
бо це тріль)))
У мене 3-кімнатна у Львові, за минулий місяць з бойлером (бо не було гарячої води) = 1200 грн комуналка
Пожмаковна• 16 июня 2023
Тобто ви живете в квартирі де грибок без холодильника і вважаєте що то вигідно бо поряд з роботою?
Що заважає знайти нормальну квартиру?
Файна цьоця• 16 июня 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так чоловік чи син воює?
Жіночка забрехалась.
Троляка на двійочку.
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляПошаманю
Нічого різко не стало і досить вже ту чуш нести. У Львові не було нормального житла до війни за 8 тисяч так шо не треба.
Ви до речі скільки кому і чого надали безкоштовно? Скільки людей і куди вивезли?
Пошаманю• 16 июня 2023
Ответ дляТома_Да
Так кто-то ж снял. Не снимали бы, так и не было б таких цен
Бо люди за останні гроші знімали. Або так або на вулиці жити. Чи в рідних містах під бомбардуваннями залишатися.
Ви або дуже наївна або знущаєтеся.