Нічний дожор• 16 июня 2023
Жахлива пігментація над верхньою губою і під очима
Крем з спф 50+ з´явилися маленькі два роки тому, пов´язувала над губою з видаленням волосків воском. Зараз не видаляю. Але на тих місцях стало більші плями і темніші.
Чому так?! Мені 39. І чи можливо це якось прибрати?!
Нічний дожор
• 16 июня 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Звісно можливо
Лазер, пілінги
Я так розумію це вже восени робити треба?
Единорог_помог• 16 июня 2023
Ответ дляНічний дожор
Не обов´язково
Залежить від конкретного пілінгу чи лазера
Нічний дожор
• 16 июня 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Не обов´язково
Це куди звертатися? Косметолог? Дерматолог?
Единорог_помог• 16 июня 2023
Ответ дляНічний дожор
Якщо лише пілінг, то косметолог-дерматолог. Хороші ж лазери лише в клініках
Гостра на язик• 16 июня 2023
Думаю, що ці пігментні плями пов´язані з віком. У моєї мама така з´явилась на носі, уже давно.
Рекламама• 16 июня 2023
Ви правильно користуєтесь спф? Наприклад, фізичні фільтри потрібно оновлювати кожні 2-3 години. Я перед виходом наношу спф, ще кепку ношу. Пігментація поки що не вилазила як минулі роки. Ну і цей раз не пожаліла, купила хороший недешевий спф.
Нічний дожор
• 16 июня 2023
Ответ дляРекламама
Перед виходом наношу. Кепку не ношу , терпіти не можу головні убори. Просто саме темні плями і кидається в очі над губою. Ну просто жесть.
Рекламама• 16 июня 2023
Ответ дляКолишня муза
Молочный пилинг даже домашний попробуйте
Наскільки знаю, процедури по виведенню плям, треба робити вже в пізню осінь.
Рекламама• 16 июня 2023
Ответ дляНічний дожор
Не справляється ваш спф виходить
Нічний дожор
• 16 июня 2023
Ответ дляРекламама
Не справляється ваш спф виходить
а чому ж раніше такого не було, і без крему ходила. Взагалі шкіра практично не загорає. Це вікові зміни?
Дай подивлюся• 16 июня 2023
Ответ дляГостра на язик
В 26 в мене з’явилась на пів лоба.
Це вже вік?
Конфиденциальность• 16 июня 2023
В мене зараз через вагітність пігментацію під очима, як панда виглядаю.
Дай подивлюся• 16 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Сейчас полно проф.средств, что убирают пигментацию
Наприклад?
Вона не зникає. Робила пілінги і мезотерапію відбілювальну, серія кремів від пігментації. До кінця зими світліше, вже зараз знову ппц.
Що саме її прибере зовсім?
Ответ дляДай подивлюся
Наприклад?
Що саме її прибере зовсім?
Это точно, какими только средствами не пользовалась, лазером удаляла, только чуть светлеет и все
Блондинка в Шоколаде• 16 июня 2023
Ответ дляДай подивлюся
Наприклад?
Що саме її прибере зовсім?
Смотря конечно ещё происхождение вашей пигментации. У меня ушла полностью, использовала лосьон Биолоджик Решерш и витамин С Обаджи
Рекламама• 16 июня 2023
Ответ дляНічний дожор
Так, причини гормональні і вікові (судини)
Стріляний птах• 16 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
расскажите как пользовались. что когда наносить.
Гостра на язик• 16 июня 2023
Ответ дляДай подивлюся
В 26 в мене з’явилась на пів лоба.
Це вже вік?
Тоді не знаю ...
Стріляний птах• 16 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
посмотрела цену почти 8000
Рекламама• 16 июня 2023
Ответ дляДай подивлюся
В 26 в мене з’явилась на пів лоба.
Це вже вік?
Гормони, або проблеми з судинами
Спішу - перекидаюсь• 16 июня 2023
Я крес с спф наношу с ранней весны. Зимоц пользуюсь с минимальной защитой. Если идем в бассейн, то на лицо наношу солнцезащитныц+кепка+регулярно обновляю. Моя проблема-кожа над верхней губой и между бровями.
Нічний дожор
• 16 июня 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Крем в мене від морщин...з спф 50, biotrade. Я ним користуюсь весь час цілий рік.
Спішу - перекидаюсь• 16 июня 2023
Ответ дляНічний дожор
Даже не знаю, что сказать. У меня крем от морщин тоже с спф. Кепку, шляпы носить. Избегать прогулок, когда активное солнце.
Нічний дожор
• 16 июня 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Не к сожалению кепки и шляпы не для меня бесят. Не удобно. Терпеть не могу ничего на голове.
Дюйм оф о4ка• 16 июня 2023
І мене крем не бере( 50 спф пайо. Який в цьому ціновому діапазоні купити може хто порадить дієвий. Ну і традиційне питання чим відбілити? Теж нема за всі гроші світу..