Цветов Мне срочно• 16 июня 2023
Курси Микити Пустового про бізнес в інстаграм? Хтось проходив?
По стану здоров’я треба міняти роботу на онлайн, впринципі завжди хотіла мати інста магазин мені це цікаво, але не знаю як. Побачила про його курси розказують що з 0 вчать. Хтось знає про них чи це інфоцигани?
ГендиреХтор• 16 июня 2023
Они все инфоцыгане. И курсы у них как под копирку одинаковые. Я думала уже никто не ведётся на подобную ерунду.
дамаАмстердама• 16 июня 2023
Ответ дляГендиреХтор
Значит вы не сидите в инсте )
Эти продаватели курсов по инста-предприниматель миллионеры такие, что цифры страшно и представить.
Цветов Мне срочно
• 16 июня 2023
Ответ длядамаАмстердама
Значит вы не сидите в инсте )
Так 2 порші в Микити і квартиру знімає за 2 тис дол в місяць, або реально вміє вести бізнес або дуже багатьох розвели
Швендяю містами• 16 июня 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ну ви ж не знаєте на скільки вони його)
дамаАмстердама• 16 июня 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Его напарник Леша не знает куда девать деньги.
Сам говорил. Миникупер жене на ДР легко, Верхолы или Буковель легко. Машины, дома не напряжно.
У них несколько видов курсов.
От 700 до 1000 долл вроде. И на каждом от 100 человек.
У них несколько видов курсов.
Цветов Мне срочно
• 16 июня 2023
Ответ дляШвендяю містами
Ну ви ж не знаєте на скільки вони його)
Дивилася прямий ефір власниці одного магазину де замовляю, їй задавали питання про власний шлях, вона сказала що магазин виріс втричі завдяки навчанню у нього. Це єдиний позитивний відгук який бачила, після цього і зацікавилася ними
Швендяю містами• 16 июня 2023
Ответ длядамаАмстердама
У них несколько видов курсов.
Ааа, згадала.
На початку року проходила співбесіду. Вони розширяли відділ продажу.
Іх клієнти в основному це молоді люди.
Обіцяли зарплату біля 40 тисяч ніби.
Тобто гроші вони мають. А на скільки результативні курси-не знаю.
По тому як був організований зворотній звʼязок від них-тобто ніяк - відповідальними іх не назвеш.
Іх клієнти в основному це молоді люди.
Обіцяли зарплату біля 40 тисяч ніби.
Швендяю містами• 16 июня 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
І вона так просто розповіла, щоб створити собі конкурентів?
Ви не думали, що це прихована реклама?
Я працювала раніше в інтернет-магазині одягу. Там рулила реклама і вірне іі налаштування.
Ви не думали, що це прихована реклама?
Цветов Мне срочно
• 16 июня 2023
Ответ дляШвендяю містами
Ааа, згадала.
Іх клієнти в основному це молоді люди.
Обіцяли зарплату біля 40 тисяч ніби.
Іх клієнти в основному це молоді люди.
Обіцяли зарплату біля 40 тисяч ніби.
Дякую)
Цветов Мне срочно
• 16 июня 2023
Ответ длядамаАмстердама
У них несколько видов курсов.
Я за ними слідкую в інсті, в них реально розкішне життя
Цветов Мне срочно
• 16 июня 2023
Ответ дляШвендяю містами
Ви не думали, що це прихована реклама?
В неї власне виробництво костюмів я цікавлюся для іншого направлення взагалі успішні люди конкурентів не бояться. Так вона все розказувала про свій шлях як з 0 створювала власне виробництво, показала свою команду розказала хто веде її бізнес зараз
Швендяю містами• 16 июня 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Розкішне життя, бо вони продають курси - а не розвивають своі магазини.
Згадала, коли розглядала пакети тарифів і були приклади магазинів і іх результати(тобто цю інформацію надали як менеджеру з продажу, ознайомитися) - мені було цікаво подивитися результати, бо я все життя в продажах працюю, крім того фуфло продавати я не готова, навіть якщо за це добре платитимуть- що мене здивувало так це те, що ті магазини які були зазначені що проходили навчання і показані якісь там результати-на момент мого перегляду ні одного не було успішного чи розкрученого.
Що мене сильно здивувало
дамаАмстердама• 16 июня 2023
Ответ дляШвендяю містами
Що мене сильно здивувало
Так ви так і не потрапили до них на роботу ?
А який у них відділ продажу ? Вони ж ведуть бізнеси як смм, там набрана команда.
Швендяю містами• 16 июня 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
У бізнеса завжди є конкуренція.
В житті завжди є конкуренція.
Але я не бачила ще такого, щоб хтось взяв і розказав своіх постачальників чи когось вншого, що ім допомагає робити бізнес.
Типу беріть, користуйтеся
Йдіть на курс, повчіться, якраз створите тему розкажете нам що і до чого, поділитесь своіми результатами. Бо такі зороші курси-а відгуків немає. Вам не дивно?!
В житті завжди є конкуренція.
Типу беріть, користуйтеся
Цветов Мне срочно
• 16 июня 2023
Ответ дляШвендяю містами
У бізнеса завжди є конкуренція.
В житті завжди є конкуренція.
Типу беріть, користуйтеся
В житті завжди є конкуренція.
Типу беріть, користуйтеся
Відгуки є в інтернеті і хороші і погані, загальний рейтинг 4,1 з 5
дамаАмстердама• 16 июня 2023
Ответ дляШвендяю містами
У бізнеса завжди є конкуренція.
В житті завжди є конкуренція.
Типу беріть, користуйтеся
В житті завжди є конкуренція.
Типу беріть, користуйтеся
Їхні клієнти не сидять на Порадниці )
Цветов Мне срочно
• 16 июня 2023
Ответ длядамаАмстердама
Їхні клієнти не сидять на Порадниці )
А жаль
Швендяю містами• 16 июня 2023
Ответ длядамаАмстердама
Я міняла роботу на початку року,
Бо у мене багато своіх пунктиків)
Так от, я пройшла перший етап співбесіди - потім другий, а далі зворотнього звʼязку не було.
Я уточнювала скільки працює менеджерів в відділу продажу, але вже не памʼятаю.
Бо у мене багато своіх пунктиків)
Цветов Мне срочно
• 16 июня 2023
Ответ дляШвендяю містами
Я міняла роботу на початку року,
Бо у мене багато своіх пунктиків)
Та зворотнього зв’язку майже ніхто не надає якщо не підійшов, поки сам не спитаєш
Швендяю містами• 16 июня 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я завжди отримувала зворотній звʼязок.
Ну це іх справа.
Відверто скажу, що у мене були сумніви щодо іх курсів-і задати питання щоб іх розвіяти можливості не було)
Ну це іх справа.
Цветов Мне срочно
• 16 июня 2023
Ответ дляШвендяю містами
Я завжди отримувала зворотній звʼязок.
Ну це іх справа.
А я коли проходила співбесіди дуже рідко отримувала це було 5 років назад дуже багато пройшла співбесід тоді
Швендяю містами• 16 июня 2023
Зарплата вже менша і вакансія дещо інша
Маєте час, цікавить як все влаштовано всередині-спробуйте
Відірву та викину• 16 июня 2023
потратить лучше эту 1000 долларов на нормальную рекламу
Важно насмотренность - смотрите как делают другие, как ведут - что выкладывают. и повторяйте.
В инсте главное: постоянно вести страницу
делать разные виды контента
давать рекламу
ВСЕ!
не благодарите.
оплату за мои слуги можете перевести на любой сбор для ЗСУ
делать разные виды контента
давать рекламу
ВСЕ!
не благодарите.