Личко Невеличке• 16 июня 2023
Чи можна наносити на тіло спф, який призначений для обличчя?
Він так само буде захищати і тіло? Чи краще окремо купувати?
Не рахую, а вважаю• 16 июня 2023
Звичайно
Я так і наношу усі, що не підійшли для обличчя на зону декольте, плечі та шию)
Личко Невеличке
• 16 июня 2023
Ответ дляSo_so
Конечно, но Вы разоритесь)
Мені треба мазати тільки руки, шию і зону декольте. Збираюся користуватися в умовах міста. Спф лише для тіла продаються у великому об´ємі і значно дорожче, тому не знаю чи є сенс окремо купувати