Мстящий за Зайца• 16 июня 2023

Відпочинок на природі Київська область

Дівчата, порадьте, будь ласка, місця для відпочинку на природі на вихідні, хотілося б на пару днів переключитися і побути в тиші. Цікавлять бази, готелі, а в ідеалі - будиночки, поруч з лісом чи з водоймою, але за адекватні ціни. В гуглі варіантів купа, але вартість трішки зашкалює, бо 4-5 тис за добу, виходить лише проживання 2 дні обійдеться в 10 тис, в даний час це накладно. Розглядаю не лише Київську область, можна ще Житомирську чи Черкаську.
Шкідлива молекула• 16 июня 2023
Что-то мне стремновато в области. Еще и платить за это…
Знаю бакси• 16 июня 2023
Тетерев но такое
СережкинаЯ• 16 июня 2023
Раніше до війни їздили в Кльове місце, класний комплекс, але зараз не знаю, яка там обстановка і ціни
автор Мстящий за Зайца • 16 июня 2023
Ответ дляШкідлива молекула
розглядала західні регіони, але дорога займе багато часу з тих двох вихідних, тому хотілося б поближче
O-Yumi• 16 июня 2023
Посмотрите вот эту базу. Kaniv Fish Club
Были там 10 дней назад, платили за четырехместный домик 2 тыс. Там класссно - современные домики со всеми удобствами, кухней, возле воды. Но это были цены начала июня, может, и там подорожало...
Дама-мадама• 16 июня 2023
https://ua.igotoworld.com/ru/poi_object/85357_baza...
Дама-мадама• 16 июня 2023
https://hotels24.ua/Гостиницы-Киева/База-отдыха-Дж...
bespe4na_mavpa• 16 июня 2023
Ответ дляДама-мадама
Боже, какой ужас по фото 😂
bespe4na_mavpa• 16 июня 2023
Ответ дляO-Yumi
Вы катались на великах? Не опасно там в лесу?
O-Yumi• 16 июня 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Да, мы объехали Каневское водохранилище. Не опасно, но во многих местах лесные дороги закрыты и не везде можно подъехать к воде
Дама-мадама• 16 июня 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Боже, какой ужас по фото 😂
Читайте просьбу автора.