Відморожена• 16 июня 2023
Тортик для коханого
А Ви своїх балуєте?
Фима Собак• 16 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Почитацте ваші пости. Значить для вас це норма по життю - груба, зверхня, замовита форма спілкування. В вашому оточенні ок, я такого не зустрічала, мені дивно.
Ничего хамского и ядовитого там нет. Я оценила ваш торт, вы же для этого его выставили? Он действительно неопрятный и клубника накидана абы как, так что здесь еще сказать? А вас так это зацепило, вы прям отойти не можете
Відморожена
• 16 июня 2023
Ответ дляФиктивная
Тоді нащо в торт запхали?)) Ну ладно, як є вже)))) приємного!
Дякую, запхала, щоб з´їсти.
Відморожена
• 16 июня 2023
Ответ для__Jane__
Супер! Тільки треба було полуницю пополам і тортик в формі потримати,щоб крем не витікав
Я спеціально його багато намазала, щоб трішки витік, він уже в холодильнику, застигає.
вентиляторная• 16 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Класний. А що за торт?
Это торт ’мишка на севере’ без яиц, потому что у мамы любимого аллергия на яйца. Мне здесь посоветовали этот торт, очень благодарна за это, делаю уже второй раз. Только крем сделала из масла и сырой сгущенки и пропитывала сиропом коржи.
На фото предыдущий торт
Відморожена
• 16 июня 2023
Ответ для__Jane__
Не можу зрозуміти, що у Вас за конструкція, це ж домашній торт, чи то Ви частину відгорнули пластика, щоб відрізати?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 июня 2023
Я не поняла, а что все протестуют против хвостов. так украшают. И клубника в шоколаде тоже с хвостами....
Відморожена
• 16 июня 2023
Ответ длявентиляторная
На фото предыдущий торт
Дякую. А чим яйця замінюєте?
Меряю от 0• 16 июня 2023
А я рулет меренговий роблю для коханого. Раз спробувала, вийшло, легко, швидко і смачно. Тепер чоловік просить доволі часто )))
Це нашвидкоруч з полуницею і бананом , а взагалі обожнюю з малиною. Щось тільки фото згубила. З малиною дуже гарно і оформлення виходить
Відморожена
• 16 июня 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Порадницям не естетично, мода з звостами їм не подобається, ціла полуниця теж, потрібно різати ягоду, хвости різати.
Відморожена
• 16 июня 2023
Ответ для__Jane__
Якщо домашній, то це ж не значить, що він має розвалюватись🤷♀️
Ще за 25 років жоден торт не розвалився. Дякую.
вентиляторная• 16 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Дякую. А чим яйця замінюєте?
Можете почитать рецепт, коржи я делала по этому рецепту, просто крем поменяла, сметаной не хочу пропитывать, будет слишком просто
Відморожена
• 16 июня 2023
Ответ дляМеряю от 0
Дуже гарно. Я боюсь його робити, лише милуюся у інших.
Меряю от 0• 16 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Дякую!
Ваш теж смачно виглядає!))
Не бійтеся, правда нічого складного. Роблю по рецепту, все просто. Всі моменти описані
Ваш теж смачно виглядає!))
Відморожена
• 16 июня 2023
Ответ длявентиляторная
Дякую, гляну. В мене тьотя всіх постів дотримується, і іноді на сімейних посиденьках їй немає чогось смачненького.
Заставляличка• 16 июня 2023
Ответ дляВідморожена
А мені лише домашні смачні. В кафе лише гарно оформлені.
То вы мало пробовали
Відморожена
• 16 июня 2023
Ответ дляМеряю от 0
Дякую!
Ваш теж смачно виглядає!))
Дякую, може наважусь, скоро малини море буде.
Відморожена
• 16 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
То вы мало пробовали
Та доволі багато, це не лише моя думка.
Заставляличка• 16 июня 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Мне тоже красивее с хвостиками
Відморожена
• 16 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
Мне тоже красивее с хвостиками
І мені, якось живенько, природньо. Ну це ж таке, комусь фу.
Відморожена
• 16 июня 2023
Ответ дляФима Собак
Так обычная клубника не полита ничем, а у вас она в глазури вместе с хвостами, из такой хвосты выдирать просто неудобно и руки будут грязные
Жодний хвостик від глазурі не постраждав, спеціально так задумано і викладено.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
Мне тоже красивее с хвостиками
Я все мечтаю торт с клубникой сделать и не выходит)) То клубники нет, то настроения) Только с малиной делала)
вентиляторная• 16 июня 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Поторопитесь, а то скоро будет поздно делать с клубникой)
Відморожена
• 16 июня 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Потрібно щоб якось співпали ці складові - настрі з полуницею.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 июня 2023
Ответ длявентиляторная
Это точно)
Відморожена
• 16 июня 2023
Ответ длявентиляторная
Чому?
вентиляторная• 16 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Чому?
Закончится клубника скоро, она уже отходит