Відморожена• 16 июня 2023

Тортик для коханого

А Ви своїх балуєте?
__Jane__• 16 июня 2023
Супер! Тільки треба було полуницю пополам і тортик в формі потримати,щоб крем не витікав

Фима Собак• 16 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Почитацте ваші пости. Значить для вас це норма по життю - груба, зверхня, замовита форма спілкування. В вашому оточенні ок, я такого не зустрічала, мені дивно.
Ничего хамского и ядовитого там нет. Я оценила ваш торт, вы же для этого его выставили? Он действительно неопрятный и клубника накидана абы как, так что здесь еще сказать? А вас так это зацепило, вы прям отойти не можете
автор Відморожена • 16 июня 2023
Ответ дляФиктивная
Тоді нащо в торт запхали?)) Ну ладно, як є вже)))) приємного!
Дякую, запхала, щоб з´їсти.
ЛЮБА• 16 июня 2023
Ответ дляМарина 23
Можно мне в ЛС рецепт.
Заранее благодарю
Это фрезье, рецепт в интернете брала . Бисквит , заварной крем , загущается желатином , много клубники и шоколадный крем .
автор Відморожена • 16 июня 2023
Ответ для__Jane__
Я спеціально його багато намазала, щоб трішки витік, він уже в холодильнику, застигає.
вентиляторная• 16 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Класний. А що за торт?
Это торт ’мишка на севере’ без яиц, потому что у мамы любимого аллергия на яйца. Мне здесь посоветовали этот торт, очень благодарна за это, делаю уже второй раз. Только крем сделала из масла и сырой сгущенки и пропитывала сиропом коржи.
На фото предыдущий торт
автор Відморожена • 16 июня 2023
Ответ для__Jane__
Не можу зрозуміти, що у Вас за конструкція, це ж домашній торт, чи то Ви частину відгорнули пластика, щоб відрізати?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 июня 2023
Я не поняла, а что все протестуют против хвостов. так украшают. И клубника в шоколаде тоже с хвостами....
автор Відморожена • 16 июня 2023
Ответ длявентиляторная
На фото предыдущий торт
Дякую. А чим яйця замінюєте?

__Jane__• 16 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Якщо домашній, то це ж не значить, що він має розвалюватись🤷‍♀️
Меряю от 0• 16 июня 2023
А я рулет меренговий роблю для коханого. Раз спробувала, вийшло, легко, швидко і смачно. Тепер чоловік просить доволі часто )))
Це нашвидкоруч з полуницею і бананом , а взагалі обожнюю з малиною. Щось тільки фото згубила. З малиною дуже гарно і оформлення виходить
автор Відморожена • 16 июня 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Порадницям не естетично, мода з звостами їм не подобається, ціла полуниця теж, потрібно різати ягоду, хвости різати.
автор Відморожена • 16 июня 2023
Ответ для__Jane__
Ще за 25 років жоден торт не розвалився. Дякую.
вентиляторная• 16 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Дякую. А чим яйця замінюєте?
Можете почитать рецепт, коржи я делала по этому рецепту, просто крем поменяла, сметаной не хочу пропитывать, будет слишком просто https://www.vkusnyblog.com/recipe/tort-mishka-na-s...
автор Відморожена • 16 июня 2023
Ответ дляМеряю от 0
Дуже гарно. Я боюсь його робити, лише милуюся у інших.
__Jane__• 16 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Випічка і ввічливість- не ваші сильні сторони.
Меряю от 0• 16 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Дякую!
Ваш теж смачно виглядає!))
Не бійтеся, правда нічого складного. Роблю по рецепту, все просто. Всі моменти описані
https://www.google.com/amp/s/www.edimdoma.ru/retse...
автор Відморожена • 16 июня 2023
Ответ длявентиляторная
Дякую, гляну. В мене тьотя всіх постів дотримується, і іноді на сімейних посиденьках їй немає чогось смачненького.
Заставляличка• 16 июня 2023
Ответ дляВідморожена
А мені лише домашні смачні. В кафе лише гарно оформлені.
То вы мало пробовали

автор Відморожена • 16 июня 2023
Ответ дляМеряю от 0
Дякую!
Ваш теж смачно виглядає!))
Дякую, може наважусь, скоро малини море буде.
автор Відморожена • 16 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
То вы мало пробовали
Та доволі багато, це не лише моя думка.
Заставляличка• 16 июня 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Мне тоже красивее с хвостиками
автор Відморожена • 16 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
Мне тоже красивее с хвостиками
І мені, якось живенько, природньо. Ну це ж таке, комусь фу.
автор Відморожена • 16 июня 2023
Ответ дляФима Собак
Так обычная клубника не полита ничем, а у вас она в глазури вместе с хвостами, из такой хвосты выдирать просто неудобно и руки будут грязные
Жодний хвостик від глазурі не постраждав, спеціально так задумано і викладено.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
Мне тоже красивее с хвостиками
Я все мечтаю торт с клубникой сделать и не выходит)) То клубники нет, то настроения) Только с малиной делала)
вентиляторная• 16 июня 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Поторопитесь, а то скоро будет поздно делать с клубникой)
автор Відморожена • 16 июня 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Потрібно щоб якось співпали ці складові - настрі з полуницею.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 июня 2023
Ответ длявентиляторная
Это точно)
автор Відморожена • 16 июня 2023
Ответ длявентиляторная
Чому?
вентиляторная• 16 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Чому?
Закончится клубника скоро, она уже отходит