Но про впо как то странно
Ответ дляavicber
До чого там впо... Ті хто в Польщі це не внутрішньо переміщені. Може допомагають в шахрайстві...
Нет,это официальный цнап, месяц работает
kharkovchanka• 16 июня 2023
Ответ дляnata.ant
Який офіціальний в Польщі,там же написано Ольга.В Польщі офіційний це ДП документ лише.А у вас жіночка просто послуги надає
kharkovchanka• 16 июня 2023
Ответ дляnata.ant
Ну і що,до чого тут ваш чат-бот
неправильне посилання, вбийте в гугл ’’Як працює український ЦНАП у Гданську’’
Ответ дляnata.ant
ООО,це та блогерка яка пенсію всім біженцям польську обіцяла,і з неї сміявся весь інет
А ч о с пенсиями не так?
Ответ дляnata.ant
Нічого,просто карту резидента треба мати,податки платити.А вона розказувала,що всі біженці пенсіонери можуть отримати пенсію
Вообще то да, если человек в Украине по возрасту получает пенсию,то имеет право и в Польше, только с польской высчитывают ту сумму которую получает человек в Украине! И 500+ на дорослу особу, это тоже не миф!!!
Ответ дляMargonails
До чого тут це,вона розказувала інше,неправдиву інформацію,про неї тоді писали на всіх сайтах,навіть в польських новинах
Ответ дляnata.ant
У вас не сторінка цнапу,а сторінка блегерки.Кому потрібно то сам знайде інформацію на офіційному сайті,а не на скріншотах в блогера
пожалуйста!!!
Ответ дляnata.ant
Ну ось,кому потрібно,подзвонять і дізнаються всю інформацію.
Вот потому и скинула информацию,есть такие как я которые за месяц работы цнапа про него даже не знали!!!!