ХуАнита• 16 июня 2023

оренда квартири, як вчинити правильно?

Здаю квартиру в новобудові з ремонтом , меблями , місто на заході України , без прильотів . Ще перед війною здала молодій парі за 6т грн . Вони трохи вторгували , бо була зима , ну Ок . Почалася війна , її чоловік пішов в зсу . Служить на сході . Ціни ростуть , долар росте , але піднімати ціну не планувала , бо розумію що військовий , хочеться підтримати хоч якось , а не здирати останнє. Пройшов рік війни , вона живе одна , не піднімали , навіть взимку скидалися на одяг йому . Зараз дізнаюся що вона 2 місяці не живе, виїхала за кордон . Чи нормально буде підняти ціну ? Ось думаю , може їм не потрібна ця квартира? Ви б підняли ціну на оренду на моєму місті ? Гроші лишніми не будуть
Лінива, не каюсь• 16 июня 2023
Ответ дляКіма кепка
Конечно ) она ж в рабстве у автора и должна с поклоном отпроситься уехать на время
За квартиру платят ? Платят. А куда она уехала, автора волновать не должно.
Господи, где вы такие рабовладельцы боретесь???? Боги прям со своими квартирами на Западной
Действительно. Затопит не дай Бог. Хозяйка кинется искать квартирантку, в итоге откроет квартиру и выгребет от квартирантки, что украла ее вещи)

Кіма кепка• 16 июня 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ага или землетрясение ) или наводнение )) придумайте ещё отмазки
Кіма кепка• 16 июня 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ой,в Моршине была история,запомнили с родственницей гостеприимство на всю жизнь.Сняли дом,мы обе с детьми.Но фактически мы заняли только комнаты на первом этаже,тк ночью к детям неудобно бегать по лестнице.Через пару дней хозяйка решила в те комнаты поселить ещё несколько человек,место ж пустует🤦‍♀️
Вообще не удивлена. Мы ж єдині !
бифидобактерияЖоржик• 16 июня 2023
Я б залишила як є, рахуйте квартира не нищиться і кошти приносить.
Лінива, не каюсь• 16 июня 2023
Ответ дляКіма кепка
Я сдаю на Востоке. За 11 лет насмотрелась всякого. Мне придумывать ненадо. Особенно донетчане воспитали)) И за эти годы ни с кем не расставались нормально. Квартира после квартирантов всегда была как после землетрясения
Як_наготую...• 16 июня 2023
Ответ дляКіма кепка
Вообще не удивлена. Мы ж єдині !
Это ещё до войны было.зареклась тогда иметь дело с частниками у нас,только отель
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Давайте будемо чесними один з одним, через декількох неадекватних орендодавців-мародерів слава на всю країну саме про Львів би не пішла. Повірте, 70% переселенців, які шукали квартири, натрапили саме на таких. З них ще третина взагалі на аферистів. Я зовсім не кажу, що нема у тому самому Львові ( але з мова не тільки про Львів) тих, хто допомагав, але тих, хто хотів зірвати куш, було більше.
Я додалася в групу по аренді в Закарпатській обл, там такі перли були, що навіть на голову не налазило. Наприклад, квартира в новобудові після будівельників тільки з унітазом - 300$, при умові що арендатору сам зробить ремонт… в мене десь навіть скріни були, я кумі пересилала чисто поржать.
Я вже вам все відповіла, ви бачите те що хочете бачите, ви це транслюєте всю тему, ви справді вірите в те що до війни квартири в новобудах з ремонтами були по 6 тисяч, ну що я вам можу доказати.
Діліть і тикайте, вигадуте історії і переказуйте їх з вуст в вуста. Ось на фото чувак переселенець який 6 береня вирішив посмажити шашлики на балконі і хамив всім хто звертався щоб він цього не робив.
А ще була сім‘я з котами яка за два дні обісцяла всі матраси і ковдри і після них мала заїжати наступна сім‘я, а там просто очі виїдало від смороду в новій квартирі, а ще була сім‘я яка не лишила ключі, а виїхала з ними в Польшу зі словами: за такіє дєньгі додєлаєте сєбе еще. То при тому що ціна була нижча ніж зазвичай, а зробити ключі в війну ніде і інші люди під дверима….. продовжувати?

Екатерина27• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
І що ви мені цим хочете доказати? Ви думаєте в Києві якісь інші люди знімають? Все те саме і у нас є. І до війни, в зараз. Але саме про західну кажуть, що штучно злетіли ціни.
Помогалочка• 17 июня 2023
Скажите что вам нужна эта квартира для своих целей, прошу освободить когда закончится срок проплаты. И сдавайте за сколько хотите. Вы хозяйка, вам на неё деньги с неба упали?
Помогалочка• 17 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Спрос рождает предложение. Кругом сдают по 15, а мне и 6 хватит? Где вы такое видели? Квартира под аренду для заработка, а не для благотворительности. Такие сейчас цены. Дорого, но мне и в своем городе жить не в своей квартире дорого было всегда.
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Куди вони злетіли?
Однушки як були по 400-650$ так і є просто до війни ви не цікавились цінами тут
Зоя Жорівна• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Та куди мені до вас, у вас квартира окремо, ремонти окремо і відношення до ціни не мають😂
В цьому бізнесі в мене 13 квартир і два хостели років 14
И вы серьезно думаете, что, например, в центре Киева и маленьком городе Черниговской области будет одинаковая цена на квартиру с ремонтом? 🤔
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Я серйозно думаю що не варто вступати в дискусії вириваючи куски з контексту
Русні здаПи• 17 июня 2023
Ответ дляКіма кепка
Не ок.
А государство спросить не хотите ? Может и оно что то нашим воинам должно, а не только простые люди, последнюю рубашку отдавать ?
А хто йому що віддає ? Це 6000 грн вважати за подарунок?
Дайте вподобайок• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Куди вони злетіли?
За 2 недели до войны моя подруга сняла 3ку во Львове со свежим современным ремонтом и новой мебелью, не новострой, но и не хрущ, цена 11 тыс.
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Ну так і зараз приблизно такі ціни, може +2-3 тисячі але за півтори роки вони всерівно стають вищі
Дайте вподобайок• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Так вы двумя сообщениями выше пишете про однушки от 15 и выше, а тут уже и ’Ну так і зараз приблизно такі ціни’. Так 400-650 уе за 1ку или 300уе за 3ку?
И кстати, цена на аренду этой квартиры за 1.5 года не изменилась
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Я пишу вище про новобуд, ви про вторинку і я вам про неї відповіла
Удачная• 17 июня 2023
Не поднимала бы потому что вам деньги сейчас капают просто так. квартиранты не живут, квартира не изнашивается, и вам плюс по деньгам. Квартиранты надежные и стабильные. Я бы не стала искать головняк себе на голову меняя таких квартирантов. Вместо них может вьехать что угодно, убить вам ремонт в вашем новострое, так что вы явно не плюсе останетесь.

Екатерина27• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Вы сами себе противоречите. То у вас однушки по 650$, то трешки по 11-14.000 грн. Как то не сходится математик
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Читайте ще
Екатерина27• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не знаю как с вашем городе, но а Киеве, хорошая вторична в центре, с хорошей транспортной развязкой будет стоить точно дороже чем новострой в жопе мира
Соня-сонятко• 17 июня 2023
Ответ дляХуАнита
різниця в 9т грн .
Ринкова вартість квартири 15т грн
Выселите их, и возьмите новых на 15 тыс.
автор ХуАнита • 17 июня 2023
Так, є свіжа інформація . В цій квартирі живе її подруга з собачкою .
Вона сказала , щр поїхала тимчасово за кордон , планує вернутися . А поки ща квартирою дивиться її подруга . Ну мені це не дуже подобається , бо я здаю за копійки . За 6т грн можна максимум малосімейку в радянському стані зняти , а не квартиру з євроремонтом в новобудові 80м кв .
автор ХуАнита • 17 июня 2023
До війни ціна квартири була десь 300уе . Ми здали дешевше бо вони молоді + Рейелтор з них зідрав нормально . Пішли на поступки .
Зараз ціна цієї квартири 400-450 уе, 80м , новобудова , сучасний дизайнерський ремонт . ось і рахуємо . Місто 250т +