ХуАнита• 16 июня 2023
оренда квартири, як вчинити правильно?
Здаю квартиру в новобудові з ремонтом , меблями , місто на заході України , без прильотів . Ще перед війною здала молодій парі за 6т грн . Вони трохи вторгували , бо була зима , ну Ок . Почалася війна , її чоловік пішов в зсу . Служить на сході . Ціни ростуть , долар росте , але піднімати ціну не планувала , бо розумію що військовий , хочеться підтримати хоч якось , а не здирати останнє. Пройшов рік війни , вона живе одна , не піднімали , навіть взимку скидалися на одяг йому . Зараз дізнаюся що вона 2 місяці не живе, виїхала за кордон . Чи нормально буде підняти ціну ? Ось думаю , може їм не потрібна ця квартира? Ви б підняли ціну на оренду на моєму місті ? Гроші лишніми не будуть
Русні здаПи• 16 июня 2023
Ответ дляБабуся мороз
Дощата підлога це не страх господній, а щойнайменше в країні кілька млн людей так живуть. А є такі, що в селах грубки досі топлять, ще й тріснуті часом.
дуже шкода... Як би було добре, якби можна було щоб був мир і були гроші підтримати людей, в яких оселі досі в такому стані, якими їх отримували ще при Брєжнєві, а то й раніше...
6000 за таке з солдата на службі , це ок ?
Екатерина27• 16 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
А ви свої квартири здаєте? Чому тоді вас дивує намір автора здавати квартиру за ринкову ціну?
Сдаю. Переселенцям. Всі набагато дешевше ринку.
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Так она продолжает платить
І що? Може власник не хотів квартиру без нагляду залишати і тому поставив таку ціну, аби хороші люди жили?
Мамина корзиночка• 16 июня 2023
це якось не по людскі, збігла і не попередила хозяйку що переїхала наче це її квартира
я б тільки за це підняла ціну
Не кую, не мелю• 16 июня 2023
Ответ дляНевгамовна
За 6 тис??? В новобудові? з ремонтом??? Це де таке??? Це реально?
Западная... Наверное, Львов или Ужгород
Екатерина27• 16 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Тобто, ви свої квартири запропонували переселенцям по 5000 грн? Я не з Західної, просто цікаво, чому накинулись на автора, якщо самі квартири здаєте не даром.
Я не накинулася, я констатую факт. До війни вона сдавала квартиру за 6.000. Зараз ( по її словах) така коштує 15.000. Чому? По зʼявився попит через чисельних переселенців. Бо ринок аренди не виріс аж ніяк в 2,5 рази.
Бабуся мороз• 16 июня 2023
Ответ дляХата на мати
Пиздец просто. Люди майна полишалися, а ви ціни не складете. І де ця карма? А якби ви всього лишилися і на вашій біді заробляли ? просто фу
Автор не сказала, що час підвищувати до 15 тис. Може то ті люди могли б задуматися, які так здають. А автор лише РОЗГЛЯНУЛА МОЖЛИВІСТЬ хоч трохи підвищити, і ще питає чи варто.
І не конче саме до 15 тис вона буде підносити ціну, Може й менше.
То ж навряд чи є чим їй дорікнути.
Моя мама рік тому теж задавала біженцям за 3 тис + лічильники, тобто з тих 3 тис ще за опалення платила сама...
Але то була сім´я цивільних з манюнього містечка в них реально не було грошей. Зате люди хороші.
То ж навряд чи є чим їй дорікнути.
Не кую, не мелю• 16 июня 2023
Что-то мне задница подсказывает, что автор троллячит. Но... С какой целью?! Пока не могу понять.
Як_наготую...• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Об этом договариваются на берегу,что есть условие надолго не уезжать
Можно сдать по рыночной цене и эти 9т разницы потратить на благотворительность,а не делать скидки такие
Забагаловка• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви як користуєтесь війною, розказуйте….. почнемо з переселенців, от почалась війна і що ви доя них зробили? Цікаво просто
спитайте спочатку що для них зробила держава,а вже потім у Екатерина27
Лінива, не каюсь• 16 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
я б тільки за це підняла ціну
Я б тільки за це вигнала!!
Бабуся мороз• 16 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Я ж сказала, не ок те, що в принципі наявність житла в такому стані досі масове явище. Може, людина збирає гроші, щоб хоч якось привести в порядок .
Ваш брат міг би поговорити з людиною про зниження ціни за допомогу в ремонті.
Або він щось робить в квартирі, а потім якийсь час Може щнімати квартиру за не підвищену ціну. Думаю, власник лише буде за, якщо все по чесному буде
Русні здаПи• 16 июня 2023
Ответ дляБабуся мороз
А може людина у Львові здаючи квартиру за 15 тис грн збирає на протези тому кому люди біля Бахмуту здавали помийку за 6000 грн ?
Екатерина27• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Все, хто в мене жив до війни виїхали, я майже 3 місяці безкоштовно тримала всі їх речі. Потім коли сама повернулася до Києва, люди позабирали свої речі ( хто сам, хто когось відправив за речами), а в одній квартирі до липня жили люди безкоштовно, я заселила виключно переселенців- Харків, Маріуполь, Запоріжжя. Плюс до цього, абсолютно безкоштовно ми заселили в 2 хати в Черкаській обл ( родини з Херсону). До війни ми мали з квартир у 2,5 рази більше. Я вважаю, що моя поміч переселенцям достатня. Родині. Яка живе найближче до мене, я надала всю можливу кухонну утварь, передала дівчинці купу одягу, влаштувала в прекрасну школу. Чоловік мій коли вільний ніколи не відмовляє їм в якийсь допомозі ( звозити кудись, щось полагодити….)
Русні здаПи• 16 июня 2023
Ответ дляБабуся мороз
Він на службі. Не спить ночами часто , сидить на транквілізаторах після пережитого в Бахмуті, який ще ремонт .
Бабуся мороз• 16 июня 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
По хорошему мы все здесь провоцируем друг друга на дискуссию. И Вы, и я , а автор, и все остальные. Мы для этого здесь, чтоб обменяться мнениями, это называется общение.
Я не думаю что автор врёт. А даже если, так извините описанная ситуация (за отличием каких то мелких деталей) абсолютно стандартна, шаблонна и с ней сталкиваются тысячи арендодателей
Не кую, не мелю• 16 июня 2023
Ответ дляБабуся мороз
Да нет. Тут много подтекста, особенно ключевое - ’місто на заході України’. Так что вовсе не стандартная ситуация.
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
От дивіться. Ви вважаєте що ви допомагаєте чим можете і це достатньо, а всі інші , особливо, ті хто географічно західніше сволочі бо вони там живуть, ви ж самі не знаєте хто що зробив. Львів місто де немає і міліона і через нього виїхало 6 міліонів, хто повашому зустрічав, возив, грів, поселяв і тд цих всіх людей?
Я не розповідаю вам з якими запросами звертались переселенці і які потім були проблеми, для чого це?
Я особисто в цьому бізнесі пів життя і я не знаю нікого хто здавав квартири за нереальні гроші - нікого не знаю. Але знаю кому так нормально перепрошую - підісрали, мені в тому числі. А те що на шаленому попиті з‘явилось декілька неадекватних мародерів, так це будь де і будь коли буває в екстримальних ситуаціях, логічно що ці квартири відомі бо їх ніхто довго не брав.
Мій чоловік на нещасному бусі з голою резиною з Києва їхав за 50 тисяч, я кричу що київляни зажерлися?
Забагаловка• 16 июня 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Так она продолжает платить
так ей сделали большую скидку,чтобы жили,а не вещи хранили.улавливаете разницу?
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Я вже мовчу що на тому автобусі він привіз жінок з маленькими дітьми яких наші добрі люди виштовхували з потягів через колір шкіри, дві доби вони добирались з дітьми на руках, приїхали без взуття і головних уборів
Невгамовна• 16 июня 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Западная... Наверное, Львов или Ужгород
У Львові або Ужгороді тільки убиту 1к. чи кавалєрку на окраїні, і не завжди з туалетом/ ванною у квартирі знайдеш за 6000.
Бабуся мороз• 16 июня 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Ну да, нашли подтекст.
Любой город Украины хоть где то да и расположен
Одни на юге, другие на западе или севере, или востоке. Автор просто указала, потому что наверное подумала, что будь город поближе к фронту, возможно наши советы ей были бы другими.
Автору повезло, у нее квартира далеко от всех этих военных событий, я б порадовались за человека лучше, чем подозревать
Кіма кепка• 16 июня 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Пробачте, а вона Вас НЕ повідомила, що виїхала? Це не норма
За квартиру платят ? Платят. А куда она уехала, автора волновать не должно.
Господи, где вы такие рабовладельцы боретесь???? Боги прям со своими квартирами на Западной
Ща как дам• 16 июня 2023
АВТОР, в чем вопрос? Причем здесь-она уехала или нет? может поехала подругу, родніх проведать? или нельзя?! Что за бред? Человек снял жилье, платит и может жить хоть каждій день, хоть раз в месяц,хоть только наночь любовника приводить, хоть просто чемодан поставить....Другое дело,что вам денег хочется-жаба душит-ну тогда уж поднимайте,но вот причина для єтого-что человек віехал-єто тупость!
Невгамовна• 16 июня 2023
Ответ дляМафиозная
В Киеве 8000 такая
Не бачила такого ))) може Софіївська Борщагівка… і то не факт. Або все на електриці і останній поверх.
Політех/Лук‘янівська/Печерська/Звіринецька хрущ чи панель по такій ціні
На Оболонській взагалі ціни за місяць дуже активно пішли вгору
Екатерина27• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Давайте будемо чесними один з одним, через декількох неадекватних орендодавців-мародерів слава на всю країну саме про Львів би не пішла. Повірте, 70% переселенців, які шукали квартири, натрапили саме на таких. З них ще третина взагалі на аферистів. Я зовсім не кажу, що нема у тому самому Львові ( але з мова не тільки про Львів) тих, хто допомагав, але тих, хто хотів зірвати куш, було більше.
Я додалася в групу по аренді в Закарпатській обл, там такі перли були, що навіть на голову не налазило. Наприклад, квартира в новобудові після будівельників тільки з унітазом - 300$, при умові що арендатору сам зробить ремонт… в мене десь навіть скріни були, я кумі пересилала чисто поржать.
Як_наготую...• 16 июня 2023
Ответ дляЗабагаловка
Нет,сдают за устраивающую цену,автор продешевила,к кому претензии.В нормальной ситуации это хорошо для владельца,деньги платят-амортизации нет))
Кіма кепка• 16 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Не ок.
А государство спросить не хотите ? Может и оно что то нашим воинам должно, а не только простые люди, последнюю рубашку отдавать ?
бифидобактерияЖоржик• 16 июня 2023
Ответ дляХуАнита
різниця в 9т грн .
Ринкова вартість квартири 15т грн
То де на заході оренда 15т???
Як_наготую...• 16 июня 2023
Ответ дляКіма кепка
Ой,в Моршине была история,запомнили с родственницей гостеприимство на всю жизнь.Сняли дом,мы обе с детьми.Но фактически мы заняли только комнаты на первом этаже,тк ночью к детям неудобно бегать по лестнице.Через пару дней хозяйка решила в те комнаты поселить ещё несколько человек,место ж пустует🤦♀️