ХуАнита• 16 июня 2023
оренда квартири, як вчинити правильно?
Здаю квартиру в новобудові з ремонтом , меблями , місто на заході України , без прильотів . Ще перед війною здала молодій парі за 6т грн . Вони трохи вторгували , бо була зима , ну Ок . Почалася війна , її чоловік пішов в зсу . Служить на сході . Ціни ростуть , долар росте , але піднімати ціну не планувала , бо розумію що військовий , хочеться підтримати хоч якось , а не здирати останнє. Пройшов рік війни , вона живе одна , не піднімали , навіть взимку скидалися на одяг йому . Зараз дізнаюся що вона 2 місяці не живе, виїхала за кордон . Чи нормально буде підняти ціну ? Ось думаю , може їм не потрібна ця квартира? Ви б підняли ціну на оренду на моєму місті ? Гроші лишніми не будуть
ХуАнита
• 16 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
А яка різниця живуть чи на живуть, якщо платять вчасно?
Питання ціни
Мафиозная• 16 июня 2023
Нет конечно. Квартира не изнашивается и вовремя оплачивается. Вы если поднимете, и они решат съехать, как вы это видите? Ему с войны приехать вещи перевезти?
Я тоже сдаю квартиру. Немного снизила от довоенной цены и поднимать до окончания войны не планирую
ХуАнита
• 16 июня 2023
Ответ дляМафиозная
Речей його там немає , він відвіз батькам
Бабуся мороз• 16 июня 2023
Девочки, ни работать может квартирант кем угодно, от дворника до министра, цену определяет рынок.
На счёт нищеты, то зарплата у них хорошая, поверьте, эти 500 гривен парень Вашей квартирантки даже не заметит.
Екатерина27• 16 июня 2023
Ответ дляБабуся мороз
Так не на 500 грн планируют поднять))))
ХуАнита
• 16 июня 2023
Ответ дляБабуся мороз
різниця в 9т грн .
Ринкова вартість квартири 15т грн
Бува і таке• 16 июня 2023
Ответ дляХуАнита
Питання ціни , ціна такої квартири наразі від 15т грн
Делайте так, как удобно вам без капли сомнения. Война это доказала в тысячный раз
Кукусик• 16 июня 2023
Сообщите, что цены в вашем регионе прилично выросли и вы планируете повышать стоимость. Может, они потому и держат ее, так как она в 3 раза дешевле рынка. А так сдадите другим людям, если им не надо.
Екатерина27• 16 июня 2023
Ответ дляХуАнита
Нормально вы так рынок оживили за счет переселенцев…… в 2,5 раза. 😡😡😡😡
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляХуАнита
Ну ви ж розумієте що вашу квартиру тримають на всякий випадок, бо не знайдуть таку за 6 тисяч і як тільки вона влаштується впевнено і коли їй це буде зручно вона віддасть вам цю квартиру. Тобто, в людини немає гострої потреби в житлі, вона використовує ситуацію. Я б взагалі поговорила про раціональність подальшої співпраці
Джонсонюк• 16 июня 2023
Если уехала заграницу, то поднимайте. Вы поддерживали их, пока квартира им была нужна.
Сейчас Вы теряете деньги, так и объясните, что шли на встречу, пока в квартире проживали. А так Ваша квартира не кладовка для вещей, Вы вправе на ней зарабатывать.
Залізна пані• 16 июня 2023
Вы понимаете, живёт один человек, или табор заедет за чуть дороже
Ремонт будите делать потом
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Що ви постійно оце несете? Ви реально вірите що довійни новобуди з ремонтом по 6 тисяч були?
Бабуся мороз• 16 июня 2023
Ответ дляХуАнита
Дивіться, бо сходе ця мадам скоро комусь зі своїх подружок здасть за 15. А захочет вигнати - скаже: зараз чоловік приїде з товаришами...
В мене так машину купити хотіли ’волонтери’.
Хотіли купити бус на єврономерах дешевше, ніж в Європі на умовах моєї перевозки, много розмитнення і ще й їхнього ’розмитниш - ми подивимся стан’
Невгамовна• 16 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
Ремонт будите делать потом
Кого будуть «будити»???
Лінива, не каюсь• 16 июня 2023
Я би просто повідомила, що більше не планую здавати цю квартиру. Потрібна самій! А сама б знайшла нових квартирантів на придатну Вам суму. От і все
Екатерина27• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви знаєте про яке місто йде мова? Якщо Львів то ні, а якщо Червоноград, то ще і дорого
Невгамовна• 16 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ото я і питаю, де це таке… бо щось нереально низька ціна.
Лінива, не каюсь• 16 июня 2023
Перевірте в якому стані квартира!!! Виїхала, не проінформувала. Дивно. Телефон у руці не втримала?
Русні здаПи• 16 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Моєму брату який служить зараз в Дружківці, вижив в Бахмуті, здають убиту халупу за 6000. Ремонту років так 50. Дощата підлога і тд. Це страх господній. Доба300-400 грн щоб з позицій помитися відіспатись. Не подобається ціни на заході? На свою вже заробили?
Екатерина27• 16 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
А нащо мені захід? Заробили на 4 в Києві.
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Русні здаПи• 16 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
От сидіть і не нийте. Нащо ж вам той захід