Дрібка щастя• 17 июня 2023

Ви їсте ножем і виделкою щодня?

Була у гостях, а у них немає столових ножів…😳
Я здивувалась, бо все життя і я , і діти їмо тільки з ножем, бо без нього ж не зручно! Навіть яйце жарене, ну ж легше з ножем його їсти, про мʼясо мовчу вже..
А ви?
Результат:
вже голосів: 514
240 (46.69%) Маю, рідко користуємось
99 (19.26%) З ножем і виделкою завжди
95 (18.48%) Немаю навіть таких ножів
50 (9.73%) Ніколи і не думала,що треба
30 (5.84%) Тиц
Sandra_6594• 17 июня 2023
Ответ дляПочемучечка
Ну ви на проблеми зі сном скаржилися, я вас пожаліла, звертайтеся) Не помітили? Шкода, що не допомогло правда.
То не була скарга але сарказм, жарт, іронія. Не помітили? Шкода
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляSandra_6594
Удалено администрацией...
Sandra_6594• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Удалено администрацией...
Дякую за порозуміння 🫶🏼
бажаю гарних вихідних 😎🐞
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляSandra_6594
Дякую за порозуміння 🫶🏼
бажаю гарних вихідних 😎🐞
Взаємно
Манка Я• 17 июня 2023
Ответ дляРоза в вазі
Тут ви здивували, а чому шашлик таким не можна різати?)
Та може мені завжди занадто тупі ножі траплялися 😃в мене не виходило таким відрізати
Апрель Ивановна• 17 июня 2023
Столові ножі є, але в повсякденному житті користуємось столовими ножами суто за потреби: м´ясо, лазанья, іноді риба, щось типу гратену тощо - тобто ті страви, куштуючи які, дійсно, зручніше користуватися ножем та виделкою. Якщо то спагетті, салат, омлет чи котлета - чудово обходжуся суто виделкою. Не тому що мені некомфортно користуватися ножем, а тому що немає такої звички прям щодня. Якщо десь в кафе/ресторані чи в гостях і то така страва, яка потребує користування ножем, то, звісно, користуюсь.
Апрель Ивановна• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Сьогодні вечеряли в бєсєдці) суконь нема. Звичайна вечеря. Але мʼясо важко без ножа. Хоча я справді люблю красиво їсти)) якщо на кухні, то завжди сервірую і гарно подаю навіть яйце, просто так красивіше, а ніж само собою був завжди))
Власне, у Вас на фото страва, яку без ножа особливо не з´їш. І якщо вже прям дуже прискіпливо, то звичайний столовий ніж не підійде - має бути ніж з зазубринками як для стейків, шашлика тощо :) Але то якщо прям вже заморочитись приборами саме для м´яса.
Апрель Ивановна• 17 июня 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Всегда с ножом и вилкой. Даже салат или просто гречку. Потому что нож это не только ’резать’, но и удобство: эстетично и аккуратно пододвинуть еду (ту же кашу) на вилку. Это еще и красиво смотрится, т.е. даже посадка человека за столом более красивая, так как у него обе руки задействованы, он не перекошен, не горбится и все такое. А я люблю, когда красиво. И, конечно, каждый имеет право жить как хочет, но для меня это уровень (история) семьи. Т.е. понятно, что все идет от родителей. Т.е. если человек привык есть одной вилкой, так делали в его семье родителей, а у тех их родители. В общем, скорее всего, в городе да с высшим образованием это, максимум, второе поколение :)
Удивлю Вас - в моей семье все городские, интеллигенция, как любят говорить - врачи и преподаватели, детей ’рабочих окраин’ (не люблю эту фразу, но чтобы было понятнее) нет. Умею управляться с ножом и вилкой с детства, но в повседневной жизни дома гречку ем без ножа))))
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляПутающаяся
специально для автора)) Я вообще дома ем ВСЕГДА в постели с ноутбуком. вот прямо сейчас. спина очень устает и мне комфортнее так. Вне дома пользуюсь ножом и вилкой всегда!)) на фото салат с горчичной заправкой, хлеб и курица. очень удобно есть вилкой))
Нащо вам ніж, якщо у вас і тарілки немає
Їсти вдома з лотка , ще й в ліжку.,
а ще цим вихвалятись , ще й вилка така, що я б її і в руки не взяла.
Фуууу
Маруська Му• 17 июня 2023
Ми не готуємо страви, які потребують ножа. Окрім курячих відбивних. Але зазвичай вони легко розрізаються виделкою.
МинерАлочка• 17 июня 2023
ни в одних гостях мне не давали ножей. а я приучена с детства. но дома уже тоже только при застолье накрываю с ножами. у других на застольях не наблюдаю. иногда и салфеток не дадут. не то, чтобы ножей
МинерАлочка• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Ну, блин. Ну не едите, никто не заставляет. Но
не показывайте уже так кричаще и не оправдывайте свинство. Ну шашлык это мясо, ну мы ж не собаки грызть и жевать его как животные…
Фуууу
а я бы прямо с шампура как бы куснула
а если серьезно, смотря где ты ешь тот шашлык. если в походе, то какие там ножи
Хвігура мічти• 17 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Чесно, не уявляю, як їсти з шампура, незручно, гаряче і жир капає.
Нічого там не капає і можна ж почекати трохи охолоне. Ви так описуєте, ніби прямо на мангалі з шампура їдять.
Щас ухожу• 17 июня 2023
Ответ дляКарапулька
Я Вам більше скажу, я не користуюся одноразовим посудом з екологічних міркувань.
Я починаю з себе. Пафос ні до чого
Ви неуважно читаєте.
До чоло тут пластиковий посуд.
Давно є екологічний - прибори теж
Джага-джага• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Відповіді дивують
Ніколи навіть не задумувалась над цим
в мене був один жиніх .
Прийшов до нас в хату жити і давай мене і 7-річну дитину гнобить, що ми не виховані - не їмо виделкою з ножем.
По факту таке тільки буває на свята.
Цей жиніх пішов за ру-кораблем, бо гнобив нас ще й за інші речі. Нам важливо гарне відношення і добрі стосунки , я не нікому не потрібний аристократизм
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляДжага-джага
в мене був один жиніх .
По факту таке тільки буває на свята.
Не зрозуміло чим ніж за столом може вплинути на стосунки? Вашого кобеля не рахуєм(дивно,що ви його впустили в хату добре не знаючи)

Ну, а от взагалі, якби ви і ваша донька була навчена їсти відбивну ножем, чим би це зашкодило в житті , і які як може негативно вплинути на стосунки? Чим заважають в житті гарні манери?
Алгонавт• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Ну можна відразу і з кастрюлі, по такій логіці)
Законом не заборонено
Закуйовджена життям• 17 июня 2023
Залежно від того яка їжа. Салат якийсь тільки виделкою. Якщо битки чи інше мʼясо то з ножем.
Да Щас же• 17 июня 2023
Ответ дляКарапулька
Я починаю з себе. Пафос ні до чого
Джаст ин кейс: одноразовая посуда бывает картонная, бамбуковая и тп. Вполне можно экологические соображения поженить с одноразовой посудой.
Гарачий Чокалад• 17 июня 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Мені зручно гречку на виделку за допомогою ножа накладати. Я не уявляю як не користуються ножем, це ж зручно) ми завжди в повсякденному житті використовуємо і виделку і ніж.
Путающаяся• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Їсти вдома з лотка , ще й в ліжку.,
Фуууу
вы больной человек.. да, я ем такой вилкой потому что все мои вилки остались в Мариуполе. фукайте на свою еду! а спина болит потому что тяжело работаю.
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляПутающаяся
Удалено администрацией...
Путающаяся• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Удалено администрацией...
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляПутающаяся
Удалено администрацией...
Это точно. Идите в другую тему уже и там жуйте.