Дрібка щастя• 17 июня 2023

Ви їсте ножем і виделкою щодня?

Була у гостях, а у них немає столових ножів…😳
Я здивувалась, бо все життя і я , і діти їмо тільки з ножем, бо без нього ж не зручно! Навіть яйце жарене, ну ж легше з ножем його їсти, про мʼясо мовчу вже..
А ви?
Результат:
вже голосів: 514
240 (46.69%) Маю, рідко користуємось
99 (19.26%) З ножем і виделкою завжди
95 (18.48%) Немаю навіть таких ножів
50 (9.73%) Ніколи і не думала,що треба
30 (5.84%) Тиц
Путающаяся• 17 июня 2023
Ответ дляПочемучечка
Говорили різне, але правильно завжди було в Україні і всі українці про це знають. І в школі вчителі дітей поправляли завжди, щоб вчилися говорити правильно, а не як привикли. Смішно з вашого коментаря і сумно одночасно 👎
слушайте.. ну, если у вас в городе было так, то на большей части территории нашей страны было НА Украине. посмотрите старые новостные каналы в интернете. и везде НА Украине.
Я тоже сейчас себя исправляю и пишу правильно В. но справедливости ради, я была на олимпиадах по украинскому и литературе и никогда в школе нас не поправляли.
Путающаяся• 17 июня 2023
Ответ дляОбнемашечка
У мене дочка така, 10 років, вчора цукерку пташине молоко, поставила на тарілочку - з ножем і вилкою поїла.
бідна дитина...
ОбережнаЯ• 17 июня 2023
Ответ дляпразники не помню
Ладно еще пиццу... Но, шашлык есть с ножом и вилкой?
Очень удобно, кстати. Мы сейчас как раз едем к родителям на шашлыки - ножи на столе всегда, дети без них есть не будут
Как на природе было - уже и не вспомню, наверное, покупали пластиковые ножи. Вилки точно
Карапулька• 17 июня 2023
Ответ дляЩас ухожу
І Ви говорите, що не пафосно.

Для нас шашлики - це ліс, підстилки або розкладний стіл, паперовий посуд і одноразові прибори, щоб не мити - і вони легші. В перервах активні ігри або купання.

Або в селі біля хати під виноградом на дачі. Там прибори не зовсім доречні.
Я Вам більше скажу, я не користуюся одноразовим посудом з екологічних міркувань.
Я починаю з себе. Пафос ні до чого
ПростоБелка• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Ну, блин. Ну не едите, никто не заставляет. Но
не показывайте уже так кричаще и не оправдывайте свинство. Ну шашлык это мясо, ну мы ж не собаки грызть и жевать его как животные…
Фуууу
а как вы мясо жуете? как насекомое? внешнее переваривание, потом всасываете? или как вы себе представляете? человек запихивает весь кусок мяса, давится, глотает. так?
Хитрушка-чекушка• 17 июня 2023
Всегда пользуюсь вилкой и ножом. Не пойму, как по другому. Всегда приборы на столе. Младший сын (17 лет) пользоваться ножом не умеет, как бы я его не приучала с детства - нет!!! Хотя у него и детский набор приборов был (были такие в Бергоф).
Sandra_6594• 17 июня 2023
Ответ дляПутающаяся
так вы в Польше насмотрелись господ? )) открою вам секрет.. во времена моего студенчества к нам в Мариуполь приезжали польские студенты и тот срач, что они устраивали после себя.. то поведение в столовой лучше не описывать. так что.. не идеализируйте Европу и не унижайте свою Родину!
И я сейчас тоже в Европе и все тут едят по разному. Можно и с ножом, и без, и никого это не будет волновать. к слову я всегда беру нож, но если мне в данном состоянии хочется комфортно поковырятся в тарелке вилкой, то я это сделаю и никто не обратит внимания.
Чого ви на мене накинулися? 😡я в я Польші взагалі ніколи не була але зі мною в офісі працюють поляки.
І взагалі, що це за рівень спілкування на цьому форумі? Одна назвала дурепою, інша що я « з боліт» і незнаю мови, третя що я селюк який виїхав в Європу… це просто якийсь жах. Тут людина взагалі не може писати свою точку зору бо на неї одразу летить каміння… якщо не щось гірше.
Якщо людина не може конструктивно вести діалог то одразу переходить на образи та приниження.
Путающаяся• 17 июня 2023
Ответ дляSandra_6594
Справедливости ради, задумайтесь. раз многих возмутила ваши посты. значит вы действительно задели украинскую гордость. Наш народ не сплоченный, свои своих же затопчут.
Путающаяся• 17 июня 2023
Ответ дляКарапулька
Я починаю з себе. Пафос ні до чого
одноразовая посуда бывает бумажная. но если вам удобнее с фарфоровым сервизом на природу, то ок...
Роза в вазі• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Сьогодні вечеряли в бєсєдці) суконь нема. Звичайна вечеря. Але мʼясо важко без ножа. Хоча я справді люблю красиво їсти)) якщо на кухні, то завжди сервірую і гарно подаю навіть яйце, просто так красивіше, а ніж само собою був завжди))
Гарна вечеря в альтанці. В нас є ножі столові, але користуємось коли є потреба, стейк, відбівна, і т.п.
Точу ляси• 17 июня 2023
Ответ дляПутающаяся
а почему ,когда никто не видит??? не лучше ли и семейство к этому приучать?
Я одна живу. А меня вот этому не научили с детства. Теперь в свои 34 стараюсь себя приучить есть культурно. И да, у нас это норма, есть без ножа, за границей это сильно бросается в глаза и выдает уровень культуры. Правильно кто-то выше подметил- удивляют ответы, и это все те люди которые пользуются нишей и профкосметикой, а есть культурно не умеют
Роза в вазі• 17 июня 2023
Ответ дляМанка Я
Мы вообще все китайскими палочками едим , а если что -то нужно нарезать , возьму обычный нож. Таких ножей даже нет у меня, да и еда на фото , шашлык, его разве нарежешь таким ножом ?
Тут ви здивували, а чому шашлик таким не можна різати?)
Путающаяся• 17 июня 2023
специально для автора)) Я вообще дома ем ВСЕГДА в постели с ноутбуком. вот прямо сейчас. спина очень устает и мне комфортнее так. Вне дома пользуюсь ножом и вилкой всегда!)) на фото салат с горчичной заправкой, хлеб и курица. очень удобно есть вилкой))
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляРоза в вазі
Дякую)
Ми також кашу звичайно не їмо ножем
Але , як ви кажете, за потреби, а потреба у нас часто))
Просто здивувало, що в хаті відстутні взагалі ножі
ПростоБелка• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Удалено администрацией...
Странная корреляция у вас между нелюбовью к жареной пище и этикетом) Вы же позволяете себе есть пиццу руками, позвольте другим есть отбивную без вилок-ложек. В азиатских культурах и плов едят руками, надо попробовать так . а в общем, вам бы ширше смотреть на мир, иначе удивляться много придется всему.
Чаюри• 17 июня 2023
Якщо страва потребує ножа, то з ножем, якщо ні - то ні) Велику котлету або шматок рибного стейку зручно з ножем, овочеве рагу без ножа, ніби так) Для шашлику мені ніж потрібен, щоб нарізати на маленькі шматочки.
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляХвігура мічти
М’ясо у вас на фото, то шашлик? Я його прямо з шампура їм))
Так, то шашлик))
Ну, якщо на одіялі в лісі, розумію, можна і з шампура…
А за столом не уявляю як з шампура , ми ж не собаки
Роза в вазі• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Дякую)
Ми також кашу звичайно не їмо ножем
Це супер, вважаю що культуру в сім´ї - дітям, потрібно доносити, вони мають це вміти. Як раз читаю коментар на першій сторінці про порадницю в Англії, і згадала, якщо десь їхали, то ми завжди користувалися приборами повністю, і дітям це подобається, але вдома ліниво їм зазвичай, крім тих випадків що описала.
Хвігура мічти• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Так, то шашлик))
Собаки з шампурів не їдять це раз, а по-друге, з шампура смачніше.
Путающаяся• 17 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
кстати, да... и хлеб там отрывают, а не нарезают. и плов, каши, мясо руками
Роза в вазі• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Дякую)
Ми також кашу звичайно не їмо ножем
Ми і яєшню не ріжемо, я про це, не про кашу, якщо що.
Карапулька• 17 июня 2023
Ответ дляПутающаяся
Для початку треба розуміти що це за свої такі
ЕлькиПальки• 17 июня 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Да? Увила вас, як ви жуєте піццу руками, до цього не розрізівши її ножем) Влазить в рот? А фрі ви теж виделкою з ножем?
Конечно
Карапулька• 17 июня 2023
Ответ дляПутающаяся
Как мало надо, чтобы тебя сочли аристократкой
Ушла, обмахиваясь веером
Путающаяся• 17 июня 2023
Ответ дляКарапулька
Ушла, обмахиваясь веером
аристократизм не в поведении за столом выражается) это так... к слову)
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляКарапулька
Не вчили людей, от і незручно.
Що зручніше робити одною рукою, замість двох, невідомо.
Дітям видаю по два прибори років з трьох. Син побачив різницю, лише коли почав дівчат в кафе водити
Погоджуюсь з вами повністтю , і сину вашому не соромно буде, оскільки вихований )))
бо є такі мужлани за столом
Чаюри• 17 июня 2023
Ответ дляХвігура мічти
Чесно, не уявляю, як їсти з шампура, незручно, гаряче і жир капає.
Шукаю стакан• 17 июня 2023
Ответ дляМарафетчица
У мене у посудомийці кожного дня весь комплект ножів миється. Не розумію, як люди не користуються.
Аналогічно. Пиляти їжу бічною стороною виделки бррр.
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
Удалено администрацией...
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляШукаю стакан
Тут ще й ложками умудряються котлети їсти і відбивні руками
Совєтчіца не перестає дивувати)))
Як поначитувалась, то трохи здивована, мʼяко кажучи.