Добродійка• 17 июня 2023

Чужа дитина поцарапала навмисно машину

Я така зла....сусідська дитина, навмисно поцарапала машину. Дитині 7 років. Коли побачили, були з чоловіком у шоці. Машина нова, чорного кольору, ще й дуже видно. На дверах, капоті хрестики і інші царини. Приблизно місяць назад побачили малюнки крейдою на одній двері, залишились глибокі царини, запитали дітей у дворі, сказали на одну дитину, хоча вона почала казати що ні. Чоловік вирішив купити камеру відеонагляду , і учора ввечері ми після того як побачили , переглянули запис. Слів просто не вистачає. Можливо хтось підкаже, чи можна її батьків якось привести до відповідальності і змусити оплатити ремонт?
Техпаспорт на медузу• 17 июня 2023
Вам треба підійти до батьків дитини і спокійно поговорити, сказати що сталась така ситуація ´, що все зафіксувала камера. Можливо там батьки адекватні і вийде домовитись
Веккy• 17 июня 2023
Видео им покажите
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Вроді і адекватні, але хто зна коли мова зайде за гроші.
Техпаспорт на медузу• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Ну у вас же є запис з камери, то думаю що мають визнати і відшкодувати
---
Не розумію як відпускають 7 річних дітей самих гуляти без нагляду
Попадалочка• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Если откажутся компенсировать, то пригрозите, что будете подавать в суд, есть видеодоказательства причиненного ущерба
Гравіцапа• 17 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
---
тут скоріше мова про те, що у голові у дитини, як з дикого лісу вилізла
Відірву та викину• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Тогда в полицию с видео, потом суд. У нас во дворе один ребеночек ради прикола бросал камни в лобовые стекла машин, тоже камера словила.
БезникаЯ• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Заявление в полицию решит вопрос
КоКоКоКоКоКо...• 17 июня 2023
У вас одна машина на весь двор, что она только на вашей рисует?
Попадалочка• 17 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
---
7 лет это уже первоклашки. Мой сын уже сам в таком возрасте в школу ходил
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Я вночі написала мамі щоб прийшла , і написала причину. Має сьогодні бути. Я просто в шоці з дитини, як взагалі так можна себе вести.
Техпаспорт на медузу• 17 июня 2023
Ответ дляГравіцапа
У мене у самої двоє, старший (8 років) ангельських дитя
Молодший (6р)- відірви і викинь. Треба постійно за ним нагляд бо може що хочеш вичворити. Виховання однакове, батьки однакові
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Машин приблизно 8, але наша найновіша, кросовер.
Басноплетка• 17 июня 2023
Обов´язково говоріть з батьками, сьогодні він машину подряпав, а завтра цеглу і скло
Щоб знало, треба відповідати за свої вчинки
Гравіцапа• 17 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
та ми всі можемо 😀 і діти буває відчебучать, але наче ж в сім років має розуміти, що на машинах не малюють…
Техпаспорт на медузу• 17 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Я в свій час також сама ходила в школу але своїх без нагляду ще не лишаю, бо тоді часи інші були
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
У мене двоє дітей в дворі виросло , і коли їхні машина стояла , не дешева ( зараз продали) то і гадки у дітей не було щось малювати. Для мене це шок.
Не виправдовуюсь• 17 июня 2023
У моей приятельницы ребёнок поцарапал машину соседа, она платила.
Попадалочка• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Причин может быть много. Как вариант: вы паркуетесь, а соседи между собой разговаривают - вон, приперлись буржуи на машине. Ребенок это мог услышать и специально поцарапать.
празники не помню• 17 июня 2023
А я б відразу в поліцію йшла. Не чекаючи адекватні чи ні
Вимагаю спілкування• 17 июня 2023
Ви хочете отримати компенсацію чи більше хочеться загнобити і морально принизити дитину і маму, що погано виховує? Якщо перше, з холодною головою факти і подальші діі щодо компенсації.
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляГравіцапа
Дитина скоріше дуже розбалована. Мама собі з подругами гуляє, лишила дитину, та сама грається у дворі.
Бюст Березуцкого• 17 июня 2023
Однозначно показуйте відео і говоріть про компенсацію ремонту. Я б у такому випадку все оплатила і з дитиною була б серйозна розмова. Якщо адекватні, то так і буде.
ТаЕщеОптимистка• 17 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Та теж часи були огого.
От батьки різні.
Як на мене в 7 років нормально відпускати біля будинку гуляти.
Моїй 8, половина її однокласників гуляє сама, давно, Київ.
Пліснявілий сир• 17 июня 2023
а какая примерно цена вопроса?
празники не помню• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Вас дитина хвилює чому так зробила, чи ремонт авто? От чесно, не важливо чому так зробила. Просто. Йшла і стало цікаво.
Головне, щоб ремонт оплатили її батьки. А мотивацію хай самі дізнаються
празники не помню• 17 июня 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Судячи з відповідей автора, то складається враження що ремонт авто то діло таке. А от як матір погано дитину виховує то ай ай ай
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я хочу щоб оплатили ремонт. Я думаю, що коли дізнаються сусіди що це її люба, вихована, найкраща ( зі слів мами) донечка наробила, то мені і не потрібно буде морально їх принижувати.
Грамотний хвіст• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Ну для початку спокійна розмова. Якщо ні, то поліція. Вам всеодно потрібно фіксувати це, щоб страховка сплатити ремонт. Батькам сказати обов´язково, бо дитина буде продовжувати. Вони можуть і не знати.
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляПліснявілий сир
а какая примерно цена вопроса?
Чоловік має їхати дізнаватися, він казав що не менше 200 Дол.