Дрібка щастя• 17 июня 2023

Ви їсте ножем і виделкою щодня?

Була у гостях, а у них немає столових ножів…😳
Я здивувалась, бо все життя і я , і діти їмо тільки з ножем, бо без нього ж не зручно! Навіть яйце жарене, ну ж легше з ножем його їсти, про мʼясо мовчу вже..
А ви?
Результат:
вже голосів: 514
240 (46.69%) Маю, рідко користуємось
99 (19.26%) З ножем і виделкою завжди
95 (18.48%) Немаю навіть таких ножів
50 (9.73%) Ніколи і не думала,що треба
30 (5.84%) Тиц
Чумачечая Весна• 17 июня 2023
Готую так, що можна їсти виделкою)
ЕкатеринаС12• 17 июня 2023
никогда, дома даже ножей таких нет.
не знаю кому что не удобно.
главное что бы еда в тарелке была, а удобно не удобно, то уже такое 😅
ЕкатеринаС12• 17 июня 2023
мне даже хлеб иногда лень отрезать, я просто отрываю 🫠
Купи слона• 17 июня 2023
Ножі є. Ними зручно намазки набирати.
Не користуюся ними як ножами, коли їм. Мені не зручно
Хоча я виросла в родині, де завжди подавали цей ніж. Тобто я вмію і знаю як користуватися. Просто не люблю.
Працівниця року• 17 июня 2023
Їмо ложками
одиночка• 17 июня 2023
Та ну , ещё я ножами не колупала . Нет , не ем . Мне не удобно . Я и вилкой редко пользуюсь .
Гостра на язик• 17 июня 2023
Ненавиджу мити посуд, посудомийки немає. Із ножами їмо тільки на свята при повному сервіруванню
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Відповіді дивують
Ніколи навіть не задумувалась над цим
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Готую так, що можна їсти виделкою)
Ну можна відразу і з кастрюлі, по такій логіці)
КвартираЧья• 17 июня 2023
Я не користуюсь ножем, чоловік користується. Як кому зручно.
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляКвартираЧья
У мене чоловік, якраз рідко користується теж каже не зручно, але він такий кусок може за раз закинути, що йому той ніж і не потрібен
No problems• 17 июня 2023
Ответ дляПрацівниця року
Їмо ложками
С общей макитры)
Відповів всім• 17 июня 2023
Вдома є прибори, в повсякденному житті не користуюсь. Якщо потрібно щось відрізати,то відріжу звичайним ножем і буду далі їсти. Ось ці ножі із набору тупі як срака,не знаю хто ними користується. Але,як бачу,користуються) те ж яйце смажене прекрасно’перерізається’ виделкою,а піцу, наприклад,ми їмо руками.
Ширли-Мырли• 17 июня 2023
Нічо собі ви аристократи. Може ще у вечірні сукні вдягаєтесь за столом?

Нє, ми по простому, яйця їмо одною виделкою. Майже все їмо лише виделкою. Столові ножі маю, і користуємося ними лише за реальною потребою - коли їмо стейки, наприклад.
Smulor• 17 июня 2023
Користуюсь ножами, але не так прискіпливо, для м’яса я кладу ножі. А, якщо у когось з моїх гостів виникнуть проблеми з яєшнею залюбки знайду їм ніж
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляВідповів всім
«Тупі як срака» ви така класна))
До речі, піцу завжди теж їм руками! Вона виделкою навіть не смачна мені))
Несу пургу• 17 июня 2023
Ем ножом и вилкой только тогда, когда еда такая, которую удобнее есть так (яичница, кусочки курицы в панировке, запеченный кусок свинины)
КвартираЧья• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Всі люди різні. От чоловік користується ножем, плюс для нього,,на вулиці лише +25 тепла, а ти дозволяєш дітям ходити без шкарпеток по підлозі,, ,,дитина впала, що ж ти за мати що ще швидку не викликала,,.
Скажемо прямо, мені легше жити, так як я простіше відношусь до життя ніж він і не шукаю ускладнень там де їх немає.
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляШирли-Мырли

Сьогодні вечеряли в бєсєдці) суконь нема. Звичайна вечеря. Але мʼясо важко без ножа. Хоча я справді люблю красиво їсти)) якщо на кухні, то завжди сервірую і гарно подаю навіть яйце, просто так красивіше, а ніж само собою був завжди))
Бибер-анонимер• 17 июня 2023
Ага, пользуюсь ножом, сегодня кусочки скумбрии на него накалывала и в рот засовывала, лень за вилкой идти было
Млинці зі смайликом• 17 июня 2023
А як можна м`ясо чи курку чи рибу відрізати, як не ножем?
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну от ми були в гостях, і було мʼясо, різали звичайними ножами, не столовими, столових не було. То ж мені і дивно як ? Рибу, ще хоч мʼяка, а тверде мʼясо чи картопля там запечена, багато є такого що виделкою не поріжеш
Млинці зі смайликом• 17 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Дивні люди...
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Дивні люди...
Ну по голосуванню таких не так і мало))
Манка Я• 17 июня 2023
Мы вообще все китайскими палочками едим , а если что -то нужно нарезать , возьму обычный нож. Таких ножей даже нет у меня, да и еда на фото , шашлык, его разве нарежешь таким ножом ?
О_Юми• 17 июня 2023
Раніше не користувалась. Але рік живу в Англії, тут абсолютно всі їдять ножем і виделкою. Тож щоб не бути білою вороною почала їсти і я. Зараз вже не уявляю, як я раніше обходилася без ножа. Тепер лише так
Міні-бікіні• 17 июня 2023
Собі звичайним ріжемо. Для гостей маємо столові. Але гості дуже рідко
автор Дрібка щастя • 17 июня 2023
Ответ дляМанка Я
Конечно нарежешь и очень просто. Не гоните
КвартираЧья• 17 июня 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Рибу, птицю, молодицю беруть руками
Єдина Країна• 17 июня 2023
Почти всегда ем с ножом и вилкой, у меня даже 2 комплекта столовых ножей: один для стейков который хорошо режет, второй обычный которым удобно намазывать или что-то не сильно жесткое резать.