Борщик• 17 июня 2023

Білі кеди

Купила білі кедики. Дуже зручні. Носила зовсім мало. Поки в транспорті не наступили мені на ногу. Вирішила випрати. Помила з миючим, випрала в пралці. Читала що треба сушити не на сонці щоб не було жовтих розводів. Зранку дивлюся…є якісь шанс їх врятувати?(((
Юсия• 17 июня 2023
Да, ещё раз постирать и завернуть в бумагу белую сушиться

Най хоч раз• 17 июня 2023
Сполосните или протрите и заверните в белые салфетки (бумажные полотенца)
автор Борщик • 17 июня 2023
Ответ дляЮсия
Яку бумагу? В мене тільки туалетна)) і офісна, але ж вона груба і нічого не поглине?
автор Борщик • 17 июня 2023
Ответ дляНай хоч раз
Зрозуміла. Піду в магазин…а воно допоможе? Загорнути поверху чи всередину також ?
Король дивана• 17 июня 2023
еще раз постирайте , других вариантов нет
Котя_люлю• 17 июня 2023
Тому білі текстильні не купую.плями при пранні будуть постійно. Це взуття одноразове.рано чи пізно ви все одно б їх прали
автор Борщик • 17 июня 2023
Ответ дляКотя_люлю
Вони дуже зручні. І не 500 грн коштують, а под дві тисячи. Багато моїх подруг носять подібні, і мені захотілося.
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Перете ще раз, напихаєте в них туалетний папір, ним же обмотуєте і ставите на сонце. Все
Най хоч раз• 17 июня 2023
Ответ дляБорщик
В середину необязательно.
Потом белые салфетки будут в разводах желтых, а обувь чистая.
У меня пудового цвета, то бывает постираю заверну, а какой то 1-2 развода осталось, то я не перестирываю, протираю влажной тряпочкой и опять заворачиваю.

Котя_люлю• 17 июня 2023
Ответ дляБорщик
Це дурня.за ганчірку 2 тис грн віддати. Краще купити шкіряні. Ганчірка є ганчірка.шо за 500 шо за 2 тис
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляКотя_люлю
Ні воно не одноразове
Все питаю зарання• 17 июня 2023
У меня каждое лето белые кеды. Не практично, но я их обожаю )) При ручной стирке всегда оставались такие разводы. Помогала только стирка в машинке на деликатном режиме.
Ромашкинная• 17 июня 2023
Мне по покупке довольно дорогих белых текстильных кед объяснили, что стирать нельзя, только сухая чистка специальными средствами. Т.к. внутренние материалы и клей дают жёлтые разводы. И это не является поводом рекламации, такие правила прописаны у многих брендов кед. Те же белые конверсы, насколько я знаю, люди спокойно стирают без таких проблем.
Я бы не перестирывала. Попробуйте замыть сами пятна кислородным отбеливателем остатки просто закрасить.
Котя_люлю• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні воно не одноразове
А по факту ці жовті плями не відпираються. Вони постійно.я вже не одні текстильні викинула. І білі.і голубі.і пудрові. До першого прання
автор Борщик • 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А ця жовтизна зійде чи треба перед повторним пранням якимось ванішем мазати?
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляКотя_люлю
Відпираються, я написала як їх позбутись, мій чоловік фанат білосніжних кедів, в нього вони як халати в операційній
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляБорщик
Візьміть хороший порошок, має зійти
автор Борщик • 17 июня 2023
Ответ дляКотя_люлю
Послухайте, ну тут же питання в іншому правда? Білі шкіряні в мене є. Жарко в них мені влітку. Далі що є по темі сказати?
автор Борщик • 17 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Так я і прала як раз в пралці на делікатному режимі

Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляКотя_люлю
Хто ви щоб вирішувати як кому краще. В мене є кеди за 960€
Живіть з цим, вони теж з тканини
Все питаю зарання• 17 июня 2023
Ответ дляБорщик
Тогда странно. Может плохо выполоскались от моющего средства? Вы использовали гель или порошок?
Anna-G• 17 июня 2023
Спочатку гарно намилити господарчим милом, а потім в пралку(в мене є прання 15 хв) без ніякого порошку і миючого засібу. Це порошок і дав вам ці плями
Меряю от 0• 17 июня 2023
Я кеды , кроссовки стираю по одному , вместе с полотенцем.
Включаю дополнительное ополаскивание .
Максимальный отжим .
У меня нет таких жёлтых разводов
Юсия• 17 июня 2023
Ответ дляБорщик
Туалетная белая норм или бумажные белые полотенца
lisa2101• 17 июня 2023
Ответ дляМеряю от 0
Включаю дополнительное ополаскивание .
Максимальный отжим .
У меня нет таких жёлтых разводов
А я так и не справилась. Оставила на грязь и на лес в дождь, чтоб потом выкинуть.
автор Борщик • 17 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Гель. Я взагалі ніколи порошком не перу
Колупалочка• 17 июня 2023
Ответ дляБорщик
В мене є такі шкіряні, keds. Вже другу пару купила, бо реально дуже зручні) але за ними легше доглядати, ніж за текстильними