ИграйМойГормон• 17 июня 2023
Как вам девушка? Фото
Альона2709• 17 июня 2023
Красива дівчина, виглядає природньо, нештучно! Мені здається, підійдуть яскраві сукні: червоні, зелені, помаранчеві, щоб прям насиченого, соковитого кольору були.
Чорного забагато, Ви наче у тіні... Думаю, яскрава сукня з цією чорною сумочкою і взуттям були б вау до темного волосся й очей.
А саме ця сукня виглядала б супер із червоною сумкою або взуттям.
Можна спробувати й інші фасони, але довжина сукні Ваша. Виглядає елегантно, жіночно!
Зайвої ваги я не побачила. Можливо, животик - трохи проблемна зона, але у всіх є свої проблемні зони.