Екатерина27• 17 июня 2023

А как все красиво было на словах…

А зря! Вот вернётся домой таких пару тысяч ребят, поймут, что на них @р клало наше государство. И революція гідності будет вспоминаться как легкая потасовочка. P.S. Все, кто опять решит ...ться и написать что я рашабот, советую найти пост в фейсбуке и почитать комментарии.
olgabaluta• 18 июня 2023
Ответ дляtetnes
Вы перечисляете деньги из-за рубежа вашим работникам на личные карты. Рано или поздно этим заинтересуется финмониторинг или будут проблемы у этих людей, когда их заставят оплатить подоходный и военный сбор с этих сумм. Вы это понимаете? У этих людей не идет пенсионный стаж, потому что вы нигде их не оформили.
Кто Вам сказал, что я им перечисляю деньги таким образом? Если я их не оформила, это не значит, что они нигде не оформлены )).

Реверанс• 18 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
А то тут тільки призивати до перевороту можна? Так? До громадянської війни і хаяти Україну?
Не розбіралися, не бачили тему спочатку, вже ярлики.
Ви теж проти України? Хочете війни тут брат на брата і між громадянами? Не дочекаєтесь
Слуга Народу Маряна Безумна й шмара Коцюбайла Михайлова від партії Голос,як провокатори Кремля гарно справляються.Вони відкрито закликають до повішення прихильників оппозиції.
Реверанс• 18 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Чапинога писав
’Я оце тут наслухався, начитався. Кажуть, що країна на грані гражданськой войни…

Через що? Через срач в фейсбуці?

Та, я вас благаю… Соціальні мережі, власне, для того й створені, аби «випустити пар». Навіть всі ці срачі - (за деякими винятками) цілком нормальна реакція знервованих, втомлених війною, невиспаних людей.

Право на гнів, право на лють, право на дратівливість і нудьгу - такі ж самі невідʼємні права людини, як і, скажімо, право на свободу мислення, чи право на працю й на не працю…

Здається, Любомир Гузар якось зауважив: то всього лиш слова…

Між блогерами й ботами громадянських війн не буває. Вони ледачі… 🙂

Мене недавно один політично активний чоловік питав, чи я не розчарований срачами в фейсбуці. - Ні, кажу, не розчарований. Даже наоборот. Нормальні срачі, качествені…

Сріться, брати мої! На здоровʼя. Тотальна єдність є лише в КНДР. Ще там дають по мисці рису в день. Але не всім…’’

Десь так і ми
А Ви не помітили ,що Сергія Філімонова лідера Гонору з фронту відпустили для вчинення злочину.Це вже не срачі.Це розправа.
І ’вдова’ знає,що вона не вдова ,а підолігархічна шмара ,прізвище ж Чорновіл не назвав.А хто вона така алінка зна добре.
LentochkaV• 18 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Ой не буду тут про Аліну вже, начиталася, чорт ногу зломить, хто кому сват. Але не хотілося б образ. До тараса багато питать теж, все таки в партії регіонів займався політтехнологіями
LentochkaV• 18 июня 2023
Катерина напевно в бані.
В темі куче дописів потерто, ото забомбило.
А не писала б такий заголовок про громадянську то б обговорили тему, до речі журналісти Укрінформ мали слідкувати за змінами до закону. На тій сторінці я писала.
Реверанс• 18 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Тільки він?
Вартувало фронт Філімову кидати ? Будемо по безпределу вирішували питання? Який подвиг 20-30 річні дебіли гуртом пенсіонера в смітник запхали.Вони й є ШАКАЛИ.Бо гуртом і на старшого за віком.
Ми Сомалі чи Україна?
Гидко.
Просто гидко
Чим більше шльондра відмиваться,тим гидкіше виглядає
LentochkaV• 18 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Тільки він?
Ми Сомалі чи Україна?
Гидко.
Просто гидко
О політичні какашкометанія в соц сіті. Навіщо це мені пишите? Щоб запостити? В тих срачах один одного виводять. А де правда
Реверанс• 18 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Подумайте
Важливіше ніж бороться з орками, боротьба в тилу з оппозіцією.
Все,що треба знати.
Вже й мер Львова ту шлюху вибілює і притула,всіх підключила
автор Екатерина27 • 18 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Катерина напевно в бані.
Нет, я не в бане. Не надейтесь.

автор Екатерина27 • 18 июня 2023
Ответ дляВпереди Тапок
Автор дайте пожалуйста ссылку. Я не смогла найти пост
Я не знаю как ссылку на фейсбук сделать. Первое фото страница этого военного. Второе фото сам пост. Если бы вы искали, то легко бы нашли
tetnes• 18 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Вот ответ из такой же темы на пост военного ’розпитала детально в чоловіка. А поза штатом виводять після лікарні і відпустки, потім ще + 60 днів по 25К.
Далі згідно рішення ВЛК боєць може бути визнаним непридатним для певного роду військ (тоді шукає місце в службах тилового забезпечення), а о придатним до служби (повертається в частину).
Оці 650-800 гривень на місяць наступають лише після лікарні (в лікарні зп і бойові), після оплачуваної відпустки і після 60 днів (ЗП 25К/міс).
Якщо боєць перебуває в лікарні з пораненням внаслідок БД і отримуе суму зі Стар посту, треба писати запит на Командира частини, дзвонити на Гарячу лінію частини, на Гарячу лінію Міністерства оборони, звертатися до фін.служби своєї частини за роз´ясненнями.
Тут хіба людський фактор, коли хтось з керівництва не подав вчасно папірці, або не до кінця розбирається в процедурі.’
LentochkaV• 18 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Нет, я не в бане. Не надейтесь.
Випустили?
Впереди Тапок• 18 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Похожая фотка профайла у однофамильца из Черкас. Я думала это он искала на его странице
Как то можно было изначально дать ссылку на пост.
автор Екатерина27 • 19 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Випустили?
Удалено администрацией...
LentochkaV• 19 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Ще і обзивається