SectetlyYours• 17 июня 2023

Что в последнее время подняло настроение или заставило улыбнуться?)

Сверхзвуковая• 17 июня 2023
Смотрю фильм про Фантоцци. Местами смешно и даже очень.
50 лет почти прошло, а работа и люди не меняются.
Advoco• 17 июня 2023
После публичного скандала ,,миллион на барабаны,, - закупку все же отменили. Но закупщики остались на местах - это плохо.
NafffAnja• 17 июня 2023
Перші кроки дочки.
whenallissaidanddone• 17 июня 2023
Юра, вы снова с нами? Где пропадали?
Espresso_caffe• 17 июня 2023
пару часов назад марафон роллеров в Варшаве, участник с коробкой на голове и прикрепленной антенной
как-то весело стало от такого самовыражения настроение поднялось
gray_white• 17 июня 2023
Забула вдома гаманець, на маршрутку не вистачало 2 грн, водій без проблем взяв ’та Боже, девушка, які питання, шо ви ото видумуєте!’)
gray_white• 17 июня 2023
А!!! Ще відео Кіркорова і коменти під ним!) Тут на сайті хтось ділився. Це прекрасно
Pelmeshek• 17 июня 2023
Ответ дляgray_white
А шо за відео?)
gray_white• 17 июня 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3350947#790...

gray_white• 17 июня 2023
Ответ дляPelmeshek
А шо за відео?)
Вище скинула)
personality• 17 июня 2023
Вчора до сліз мене розсмішила історія мого друга як розетка не схотіла повертати гроші за пилосос, бо там були сліди використання- включення в розетку. Історія насправді не смішна і неприємна, але він то так розказував, що я сміялася від душі
daryl• 17 июня 2023
Я, женщина 43 лет, на 40-м этаже лаунж- ресторана Майами играла с невероятными ребятами-геями в игру «Крокодил»❤️
musicgeo• 18 июня 2023
Банально, але це Тік-ток. Фільми дивитися не можу .
Ось вчора ’поржала’ перед сном з тіко-токів про бомбосховище та барабани, і з нового пісенного котохіта ’Sometimes alone’