Лепешечка• 17 июня 2023

А ви повертаєтесь в магазини, де продавці тиснули на вас?

Ходила обирала літні сукні і футболки. І там, де маленькі магазини одягу, заходиш а там продавець 40-60 років
(скоріш за все власник особистою персоною) відразу підскакує і починає за тобою ходити. Відразу питання: "Що ви шукаєте? " Фактично, ще покупець не встиг оглянути товар, вона вже бере в оборот з думкою " цю без покупки не випущу". Кажу, сукню в квіточки, однак елегантну для роботи. Дає все підряд, в стилі сорочки, в стилі селянський прованс, сукні-майки. І все супроводжується наказним тоном: " Міряйте цю, ця вам підійде". Так переміряла штук 10, бачу у неї смаки з моїми не збігаються. Потім зайшла в магазин якась з її покупців, з якою в неї був діалог, і в цей час я спокійно все оглянула, знайшла сукню, поміряла сама без продавчині, розрахувалась і вийшла. Йду далі, думаю ще футболки треба накупити. Захожу в інший малий магазин, знову жінка 45-50, встає з місця, і підходить до мене і мовчить. Потім каже: Ці всі футболочки вашого розміру ( там розмір на підлітків) , кажу мені треба 46 без напису. Вона показує всі з якимись написами. Потім прицепилась до мене візьміть шорти до футболочок. Бачу, що вони всі як широкі хлопкові труселя, навіть в магазин в них соромно вийти. Кажу, я таке в місто не одягну. Вона все ходить і показує ту саму модель шорт в різних кольорах, тисне, що зараз всі так ходять.Нарешті, розраховуюсь за футболки, вона питає " Бажаєте донатити 1 грн. на ЗСУ?" Кажу : Ні. Вона: Чому??? ( з подивом). Кажу: Я не підтримую війну. Вона: Так я теж не підтримую і ніхто не підтримує. Це нашим хлопцям." Я знову: " Моя відповідь - ні. Розрахуйте мене. Вона: Це ваше право, але ви не так все сприймаєте.... тра та та" Я швидко вихожу, а вона криком у відповідь " Дякую за покупку ( вкрай неприємним стервозним голосом)
Я після цього дня шопінгу вийшла з неприємним осадом. Як занурилась в важке психологічне середовище. А шопінг має бути приємним, без наїздів, повчань, без тиску на мене.
Ви повертаєтесь в такі магазині, чи ні? Вам приємніше купляти в молоденьких дівчат продавчинь чи старших тітоньок?
Освічую темряву• 17 июня 2023
Ответ дляЛепешечка
Дякую, я перейму ваш досвід:)
Но я вас понимаю. Когда нет выбора, маленький город, то приходится возвращаться.
Будьте с ними грубее.
Забула що?• 17 июня 2023
Ответ дляГейТуда
Ну насчет модности не знаю) Из того, что в наличии было, и мне, и дочке такое понравилось.
Аккуратное, хорошее, главное чтоб ребенок был доволен.
Я у школы видела в белых футболках и черых штанах девочек и с лентой, немного удивилась
ГейТуда• 17 июня 2023
Ответ дляЗабула що?
Спасибо)
Цвіпканя• 17 июня 2023
Ответ дляЛепешечка
О, так ви міцний горішок. Напевно, і професія у вас серйозна, керівна, раз звикли ставити ваші інтереси передусім.
к сожалению да, накладывает отпечаток. но вот именно в подобных случаях как палочка выручалочка
автор Лепешечка • 17 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя
А яка професія? Дуже інтригуюче
Черпак_для_фантазий• 17 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя
ну, я уверена, что это я выбираю магазин, а не магазин выбирает меня. если мне нравится ассортимент, но не нравится продавец, то продавцу с этим прийдется смириться.

я уже давно не боюсь никого обидеть своим неприветливым лицом и правдой.

’ Я люблю выбирать сама’.
тататвта
ЕЩЕ раз. вы , наверное, не расслышали. Я. ЛЮБЛЮ. САМА. Спасибо.

еще ни одна не выдержала.
Ответ бомба. Возьму на заметку. Обычно говорю нет, не все понимают
Natal_ka91• 17 июня 2023
Саме тому купляю в неті майже все. Не все, звісно, підходить, але я не парюсь, віддаю близьким чи продаю, де можливо, то повернення. Я не можу вибрати нічого в такій атмосфері і поспіхом, ще й ціни часто накручені.
NikIrinaS• 17 июня 2023
Я в таких випадках кажу, я сама подивлюсь. Це магазин для вас, а не ви для магазину.
А взагалі продавець не рентген. Один покупець не хоче, щоб йому пропонували, а інший навпаки має претензії, що йому не приділяють уваги. І вік тут ні до чого, молодь теж буває дуже не тактовна.
автор Лепешечка • 17 июня 2023
Ответ дляNatal_ka91
Теж практикую покупки через мережу, однак рідко щось вгадую ідеально, як правило залишаю, коли просто розмір підійшов. Коли міряєш вживу, завжди є шанс купити річ, яка на тобі ідеально сидить і сформувати уявлення який фасон тобі пасує.
автор Лепешечка • 17 июня 2023
Ответ дляNikIrinaS
Я так зрозуміла, що ви продавець. І ви теж так нападаєте на кожного покупця?
dnc• 17 июня 2023
ненавиджу , невже вони не розуміють що таким відношенням до кліента вони навпаки їх відлякують !?💩
я наприклад ці точки де на мене тиснули , в слідуючий раз минаю не зупиняючись ..
NikIrinaS• 17 июня 2023
Ответ дляЛепешечка
Як нападаю? Я відповіла з позиції покупця.
А так, я буваю продавцем.
забиякина• 18 июня 2023
Ні. Максимально швидко виходжу і запам´ятовую, щоб не дай бог, ще раз не зайти.
автор Лепешечка • 18 июня 2023
Ответ дляNikIrinaS
А так, я буваю продавцем.
Скажіть як продавець: чому продавці не дають покупцю спокійно оглянути товар, і зрозуміти чи подобається йому щось? Чому продавці ходять слідом за покупцем і перші вступають в діалог?
Блакитна устриця• 18 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя

’ Я люблю выбирать сама’.
тататвта

еще ни одна не выдержала.
Клас👍
Будьте так ласкаві• 18 июня 2023
З одного боку я їх розумію, їм потрібно щось продати, щоб заплатити податки, аренду, закупити товар, банальнго щоб було на які кошти купити їжу. А з іншого, в другий магазин точно не повернулась би. У мене алергія на ’донати’ і ’поповнення телефону’ в магазинах.
автор Лепешечка • 18 июня 2023
Ответ дляdnc
Ось і я не збагну, як сьогодні, коли розвинена торгівля, психологія, продавці давлять своєю персоною і своїм становищем ( що це їх територія і товар) і намагаються насильно додавити до покупки? Як не зрозуміло їм, навіть якщо вони без вищої освіти, що якщо один раз згвалтуєш морально покупця і він більш ніколи не повернеться?
NikIrinaS• 18 июня 2023
Ответ дляЛепешечка
Керівництво вважає, що так потрібно-запропонувати допомогу. Але з одягом не стикалися, у моєму випадку обурюються, що мало уваги.
автор Лепешечка • 18 июня 2023
Ответ дляNikIrinaS
Навіть коню понятно, що ті, кому потрібна увага продавця, самі за нею звернуться?
Шикаю і викаю• 18 июня 2023
Как можно не донатить на ЗСУ?! 2
Страницы коментов и никто не спросил.
NikIrinaS• 18 июня 2023
Ответ дляЛепешечка
От і звертаються такі ж самі покупці, як і продавці. Хто чемний, а хто і відверто хам. До речі, молодь серед покупців більш чемна.
NikIrinaS• 18 июня 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Как можно не донатить на ЗСУ?! 2
Страницы коментов и никто не спросил.
Можливо людина донатить іншим способом, або не має грошей.
Губной рояль• 18 июня 2023
Говорите чёткое ’нет’, не обьясняйтесь, на вопросы ’а почему’ отвечайте просто не хочу. Когда Вам предлагают какую-то ерунду, говорите, что выберете сами. Я вообще на вопрос ’что ищете?/что Вам подсказать?’ отвечаю ’Смотрю. Можно мне посмотреть?’ и они сидят на жопе ровно. Просто не вступайте в эту гнилую коммуникацию.
автор Лепешечка • 18 июня 2023
Ответ дляNikIrinaS
А не можна не хотіти донатити? У нас тоталітарна держава, і свобода=рабство?
NikIrinaS• 18 июня 2023
Ответ дляЛепешечка
Я вважаю, що не можна. Але не обов´язково донатити, можно допомагати іншим способом.
Шикаю і викаю• 18 июня 2023
Ответ дляNikIrinaS
Она сказала, что не поддерживает войну, что за бред. Это или вброс матрёшки или автору пора паковать чемоданы
Шикаю і викаю• 18 июня 2023
Ответ дляЛепешечка
Ні, їдьте у рашку і там можна!
автор Лепешечка • 18 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
Прислухаюсь до вас. Розумно.
dahashutka19• 18 июня 2023
Не підтримую війну ? Як можна зовсім не донатити ? Тобто ви взієагалі нічого не робите для нашої перемоги?
Будьте так ласкаві• 18 июня 2023
Ответ дляdahashutka19
Ви донатите в кожному магазині і за посиланням під кожним видео? Можливо у когось є така можливість, якщо людина гарно заробляє. Але не у всіх є гроші донатити кожен день і при кожній покупці. Особливо в АТБ мене вразило, я кожен день там щось купую, бо на холодильник грошей немає, і кожен день маю донатити на касі?(((