Леді Душка• 18 июня 2023
Що в головах у батьків?
Звичайне свято останнього дзвоника 2023 в столичній школі. Як на мене, це неадекватно одягати дитину в радянську шкільну форму. Навіщо? Після всього, що було...
Голубая фишка• 18 июня 2023
Ответ дляфрау Гітта
Я носила такую форму. И даже не раздражало, так как другое было невозможно и даже не представлялось в фантазиях, что в школу ходят без формы. Но своим детям даже в голову не прийдет такое напялить. Как бабка старая одевала девочку. Через год девочка уже сама такое не наденет, а сейчас 5 минут позора и линейка окончена.
я жестко юбку чиканула в белорусской форме)
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Ответ дляМизимец
Не забувайте собі лайки ставити)))
В сенсі? То ви по собі судите?🤣
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Ответ дляДона Ко Ко
ой ну не надо перекручивать. Мать просто переименовали потому ее демонтаж дорого стоит. А при союзе поставили ее ,чтобы Лавра не была выше по высоте
А всі інші пам´ятки часів СРСР ви так спецом не помітили?
Ирина-bbd0• 18 июня 2023
Ответ дляКучМала
Меня дочка спросила: а дезодоранты у вас были? Вы не воняли в такой форме в жару? А я вот не помню. Вы помните? Мне 47. Я в селе росла, там дезодоранты не продавали
У нас не было дезиков и эти дебильные.жаркие.колючие формы.
Хорошо хоть в старших классах длину обрезали)))
Полтавська галушка• 18 июня 2023
Ответ дляМайская киска
якщо батькам років по 50-60, то може й норм
якщо молодші, то не розумію, навіть без врахування війни
Мені 50 і я відходила в ній 10 років, ненавиділа ту форму і досі терпіти не можу. Чесно кажучи, мене підбішувало, коли я бачила її на дівчатах на святкових шкільних лінійках, їх батьки вже не застали її, а на дітей наперли. Своя донька випускалася у 2018, ми тоді з нею говорили на цю тему, клас був адекватний, ніхто не вдягав, були або білі блузки, або сукні саме на лінійку.
PORKA• 18 июня 2023
Ответ дляАкукарача
Ну у девочки слева тоже фартушок, но в современном исполнении.
Мені здається, що то в неї сарафан.
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
Історію знаєте? Школа в срср була топ основних каналів пропаганди, і форма була її важливою частиною. Якщо я щось засуджую, я це не буду розповсюджувати. І щоб одягти радянську форму треба лояльно ставитися до всього радянського.
Ой, піду попадю всі свої шкільні фотки, бо там одне СРСР...
Голубая фишка• 18 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
У меня мать тоже хворает на ссср. Мне 46, фигура позволяет одевать платья и юбки выше колена. Но она упорно твердит, что в их время женщины в таком возрасте одевали все только длинное
моя мама в шертах ходит и пилит меня за овер , ,разные были.
у аеменьки нашла финские ,гославские ,гдр-платья.очень даде одевались.
Нашла у маы бюст новый ,он держит (чешский)
Чарівне зіллячко• 18 июня 2023
Ответ дляКучМала
Ну, у моей мамы и косметика, и парфюмерия были французские. Отец руководил базой облпотребсоюза, а мама была одним из лучших офтальмологов в городе. Поэтому, я не могу быть объективной, у меня много, чего было.
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Ответ дляКидстаффовка
При чому тут будинки і люди,якщо мова йде про ідеологію. Памятники знесли,станції метро та вулиці перейменували, російську мову заборонено, школи те ж і правильно зроблено,нарешті через стільки років.
Де ви сидите,що досі той рашизм підтримуєте? Ракети спати не заважають?
Так до чого шмат тканини до ідеології?
Силиконочка• 18 июня 2023
Ответ дляКучМала
Была какая то жидкость в флакончиках вместо дезодоранта
Голубая фишка• 18 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
а мы еще с апреля обрезали рукава,дезики были
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Ответ дляPORKA
А рашисти вже знищили будинки які за царя були побудовані ? Якусь дурню ви пишете. Для таких як ви треба спеціальні відділи в магазинах зробити з асортиментом СРСР, щоб відчули всі прелєсті совка. Ностальгія тут деяких мучить.
Мені то навіщо. Я своїх дітей так не вбираю,але не маю звички засуджувати інших за одяг
Подвійна веселка• 18 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
А де тут про ідеологію? І до чого тут плаття? Не виправдовують, але мають відношення до СРСР. То мають бути знищенні?
Якщо Ви не помічали ідеологію СРСР, то повірте, вона Вас точно помічала! Я жила в ті часи досить дорослою, в 1991 році мені було 21 рік і тільки згодом, якби зі сторони, стало видно всю ту пропаганду. От ми були в єдиному інформаційному полі з рф довгі роки, думаєте, чому тільки коли ми достатньо віддалилися від них, ми побачили світ іншими очима? Я не дивуюся навіть нашим ждунам, які ментально не відділилися від ідеології рашки, де пропаганда своїх цінностей на висоті, он з пелюшок
Про сукні - це взагалі про колективізм, один як всі, всі - як один, і не висовуйся. Ви знаєте, що таке учком, який з завучем ходить по класам і знімає сережки з вух старшокласники та витирає їм тіні на повіках? А я була в учкомі, я ходила...щоб були як всі. Тому ці радянські сукні в сучасності- це ментальне єднання, схвалення світогляду тих часів, скільки б не говорили, що то просто одяг
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Удалено администрацией...
В мене ненависть? О ні, то у вас
Кидстаффовка• 18 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Так до чого шмат тканини до ідеології?
Георгиевская ленточка тоже вроде шмат тканини,а какое значение имела в 2014 для Руси.
Одяг та сумки• 18 июня 2023
чи кончен-і чи грошей нема на одяг. хоча чому дивуватися в Кривому Розі позицію де ремонт техніки здали! Навели прямою наводкою- хто? Своїж ссу-ки.
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Справді? А що скажете про сучасні школи, в яких є обов´язкова форма? Теж колективізм? А школи Америки і Європи з формою?
Голубая фишка• 18 июня 2023
Ответ дляПодвійна веселка
откровенно : телек не смотрели особо , бо тупо было. инета не было .все были в загоне , как заработать
так что не так она висела. с теме же сми не пересекалась, времени не было
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Ответ дляКидстаффовка
Георгіївська стрічка то взагалі царський період.
Ирина-bbd0• 18 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Так до чого шмат тканини до ідеології?
До чого политинформации в школах лживые до идеологии..)))))
Неужели Вам про голодоморы и депортации народов в школе рассказывали?))
Леді Душка
• 18 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
А ви в школі мали право прийти на уроки в чомусь іншому?
ЯкаКраля• 18 июня 2023
Я проти срср і всього радянсько-рашистського, але я не бачу аж такої проблеми. Аж 1 дівчинка в фартуху, який нагадує радянську форму. При цьому нема 100% гарантії, що її батьки це з срср пов´язують.
Згідна, що вищиванки краще і все радянське потрібно придушити. Але батьки цих дітей цілком могли вже в незалежній Україні народитися і таку форму наслідувати не усвідомлюючи, що це спадок радянського режиму.
Пиши-пропало• 18 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Якщо б когось привели до школи у військовій формі Німеччини часів Другої світової війни, то ви б теж критиків називали ’притрушеними’?
притрушенные - это прежде всего те, кто сравнивают школьную форму для ребенка из страны, которой уже нет, и которая (напомню, если кто-то учил только новейшую историю) как бы этот самый фашизм победила в свое время, с фашистской военной формой.
Ответ дляКидстаффовка
Пушкина тоже на мусорку и Толстого с Лермонтовым
Євреї композитора Вагнера не слухають, ми прекрасно без кацапських толстоєвських обійдемось. Повно талановитих письменників з різних країн, з яких ракети в нас не запускають і не вбивають за бажання бути українцями в Україні.
Голубая фишка• 18 июня 2023
и у меня есть джинсы (мамины), времен ссср - монтана . Они вечные .Идеальные темно-синие джинсы с высокой посадкой.
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Нащо мені про це розповідати? Мій дід був арештований і загинув у тюрмі, а з його будинку винесли буквально все і бабуся залишилася з дітьми навіть без столу. Але не розумію, до чого тут плаття? Ви плутаєте грішне с праведним
Ирина-bbd0• 18 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
У нас обычная школа. Формы отменены.в жару приказ всем в шортах и футболках ходить