Леді Душка• 18 июня 2023
Що в головах у батьків?
Звичайне свято останнього дзвоника 2023 в столичній школі. Як на мене, це неадекватно одягати дитину в радянську шкільну форму. Навіщо? Після всього, що було...
Диви яка я пава!• 18 июня 2023
Ответ дляПиши-пропало
Они своих выродков с пеленок к войне готовят. Представляю что там вырастет: каменный век с копьями и стрелами в лохмотьях, которые будут за миску кислых щей убивать друг друга пачками
Тільки не про гроші• 18 июня 2023
Ответ дляsumish_stock
Справедливости ради, это форма гимназисток 19 века, которую ссср как обычно ’сплагиатил’, как у скаутов галстуки и саму идею движения.
А свастика изначально символ счастья и благоденствия.
Оябунчик• 18 июня 2023
Ответ длямесяцкие
Сподіваюсь,це примха батьків,а не школи, тоді б це було реально жахливо.
Маразматіков вистачає
Тут на фото какие-то маленькие детки.
Но на обычных выпускных это чаще всего желание самих детей. Сейчас больше шьют просто какие-то одинаковые наряды на линейку. А какое-то время назад гонялись за такой формой.
Пиши-пропало• 18 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
Ото ви жертва пропаганди. А в роісі зараз у влади хто? Не фашисти?
жертва пропаганды как раз вы. Я как раз четко отделаю СССР от того, что сейчас. А вы, видимо, вообще нет.
Пиши-пропало• 18 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
Ні, школа дуже навіть патріотична, постійні збори на ЗСУ, і навіть до війни завжди строго слідкували за українською мовою викладання, проводилися культурні україноорієнтовані заходи в т.д. Завжди діти на сцені були переважно у вишиванках. Це такий казус вперше
поэтому вы решили затравить девочку, да? Уже выяснили, из какого класса, как фамилия?
Леді Душка
• 18 июня 2023
Ответ дляПиши-пропало
Ви не відповіли на питання, чи не фашисти в роісі при владі
Леді Душка
• 18 июня 2023
Ответ дляПиши-пропало
А я жодного слова не писала про дівчинку, лише про її батьків, читайте уважніше.
Пиши-пропало• 18 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
опа, ты смотри
Тетя, вы кем себя возомнили?
Допрос она мне будет устраивать и еще визжать, что я не ее вопросы не отвечаю
Тетя, вы кем себя возомнили?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 июня 2023
Ответ дляКидстаффовка
Столько сейчас красивой одежды, какого хочешь производителя, но нужно было одеть ребенка в ’а-ля соледарны с рашкой’ и привет из ссср
На фото нормально одягнені тільки 2 -3 дитини. Но всі причепились до тої форми. Сандалі під брюки чи кеди в клітинку під класичні брюки всім норм? Автор, ваша дитина в чім одягнута? Показуйте. Ми вам щас розкажемо, як правильно одягати дітей.
Леді Душка
• 18 июня 2023
Ответ дляПиши-пропало
опа, ты смотри
Тетя, вы кем себя возомнили?
Ого, яка ви нестабільна.
Пиши-пропало• 18 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
а родители чьи, не девочки? Вы уже стукнули в СБУ, настрочили донос, чтоб родителей посадили, а девочку отправили в детдом?
Тюрюнь_Тюнь• 18 июня 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Автор, а Ви впевнені, що це свіже фото?
У меня тоже закрались сомнения по поводу того, что это свежее фото. Как бы не относились родители к СССР или раше, но сейчас так никто не одевает детей. Я работаю в школе уже больше 12 лет и за всю мою работу такой одежды на праздниках я никогда не видела
Добро с Кулаками• 18 июня 2023
Блин, уже отказываясь от всего советского- давайте идти до конца😂заводы, здания, историю и прочее - все забудем и уничтожим и ….. как заживем😂😂😂😂😂
Леді Душка
• 18 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так, сандалі під штани нормально. Мова не про естетичність, а про символіку срср.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
Ці діти читали вірші на сцені, щоб туди попасти треба батькам замалюватися перед директором, бабусі зазвичай таким не займаються.
Замалюватися? Ндаааа…
Леді Душка
• 18 июня 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я давала посилання на фб сторінку, на жаль, фото цьогорічне. І я теж раніше такого не бачила.
Кидстаффовка• 18 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я не автор, но мой ребенок в класических костюмах Н&М ходит на линейку,короче красивый пацан
Ответ дляДобро с Кулаками
Заводи, будівлі та інше будувалися людьми. Українцями. Для себе. А знищенням цього всього зараз занялись кацапи.
Метелик• 18 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
Так, це фото з фб сторінки цієї школи
Шок. Мені 38, ненавиджу форму яку нас примушували носити
це хворі люди, чесно
Страхованная• 18 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Судя по возрасту ребенка, то ее родители и не помнят того ссср.
Кстати, это очень странно, причем эти дети к школьной форме. Я оканчивала школу в 2002 и застала форму в 1-2 классе, на последнем звонке может от силы половина была в форме, если могли ее где-то достать. Откуда это в 2023 году
Кидстаффовка• 18 июня 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Свежее ,автор дала ссылку на Фейсбук в теме. Выпускники одеты там нормально. И другие дети тоже,ну кроме этой ,что с бантами и в советской форме
Кидстаффовка• 18 июня 2023
Ответ дляПиши-пропало
Просто проведут воспитательную работу и с директором школы тоже. Не утрируйте
Ирина-bbd0• 18 июня 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Вы уже не заживете. Оркостан останется в виде московии квакать на болотах.
Кидстаффовка• 18 июня 2023
Ответ дляПиши-пропало
Автору зачем выяснять? Сейчас в фейсбуке активисты все сделают. На втором году войны мозг включать надо
Щепотка_совести• 18 июня 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Автор, а Ви впевнені, що це свіже фото?
У меня тот же вопрос. Не верю что это свежее фото
МАМА НИКИТКИ-2• 18 июня 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Якщо Ви не помічали ідеологію СРСР, то повірте, вона Вас точно помічала! Я жила в ті часи досить дорослою, в 1991 році мені було 21 рік і тільки згодом, якби зі сторони, стало видно всю ту пропаганду. От ми були в єдиному інформаційному полі з рф довгі роки, думаєте, чому тільки коли ми достатньо віддалилися від них, ми побачили світ іншими очима? Я не дивуюся навіть нашим ждунам, які ментально не відділилися від ідеології рашки, де пропаганда своїх цінностей на висоті, он з пелюшок
Про сукні - це взагалі про колективізм, один як всі, всі - як один, і не висовуйся. Ви знаєте, що таке учком, який з завучем ходить по класам і знімає сережки з вух старшокласники та витирає їм тіні на повіках? А я була в учкомі, я ходила...щоб були як всі. Тому ці радянські сукні в сучасності- це ментальне єднання, схвалення світогляду тих часів, скільки б не говорили, що то просто одяг
Шо ви несете? Якщо така дурість була в вашій школі, це не означає, що всюди. Я навіть комсоргом школи була. Ніхто в школі по уроках не шастав. Сережки з вух не виймав. Правда нафарбованих дівчат на вході зустрічали чергові. Відправляли вмиватися. І я досі вважаю, що це правильно. Школа не місце, де потрібно носити бойовий разкрас.
Ну і щодо форми. В найдорожчих школах Англії і США є обов’язкова форма. В кожної школи США, наприклад, є брендована форма. Багато дітей носить її. В США це норма. Тількі наші, якісь ментально скалічені, бояться не бути як в совку, при цьому поводяться саме як в совку.
Авторка пряме підтвердження.
Я такая - жду трамвая• 18 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Почему?
Мне 49, рожают смотрю 41-42-43.+6-7 ребенку.
Все помню,11 классов такая форма.
Кидстаффовка• 18 июня 2023
Ответ дляЩепотка_совести
3 дня назад школа выставила. Там эта девочка в центре на нескольких фото,может внучка директора