Леді Душка• 18 июня 2023

Що в головах у батьків?

Звичайне свято останнього дзвоника 2023 в столичній школі. Як на мене, це неадекватно одягати дитину в радянську шкільну форму. Навіщо? Після всього, що було...
автор Леді Душка • 18 июня 2023
Ответ дляКучМала
Меня дочка спросила: а дезодоранты у вас были? Вы не воняли в такой форме в жару? А я вот не помню. Вы помните? Мне 47. Я в селе росла, там дезодоранты не продавали
Я пам´ятаю, що свій запах, коли я себе спеціально нюхала, був, але від інших чи щоб мені про це говорили - ні. Дезіки в 90 ті з´явилися, але я його отримала точно, коли вже форми не було.
Диви яка я пава!• 18 июня 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Ну чому? Якщо не перша дитина то цілком можливо батькам за вже за 40.
Пусть им в ссср было лет 10-15, все равно всю суть этой клоаки они не ощутили
Кидстаффовка• 18 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
То їх право,як одягатися. Але військова форма, то не шкільна форма! Мені цікаво, може і будинки часів СРСР розносити, і пам´ятники культури? А можливо тим, кто народився і жив в СРСР піти і вбитися? Геть з глузду з´їхали деякі
Памятники вже знесли і Слава Богу і культуру ту потрібно забути,там не має,що берегти. Я 1981 року народження-не ностоностальгую за тими часами. Весь час Україну гнобили при радянському союзу,за чим ви бідкаєтеся
Завжди недо...• 18 июня 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Это они так считают, что у них в головах кто знает
буквально до войны, видела в наших школах выпускницы были в таких формах (
У росії цю форму зараз стали дуже активно тягати і використовувати у пропаганді. Її треба заборонити на законодавчому рівні, як один із символів тоталітарного режиму
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Ответ дляКидстаффовка
А по вашому в СРСР культура і пам´ятники були лише діячам совєтів?🙈
Кидстаффовка• 18 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Так само думаю
автор Леді Душка • 18 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Будете здивовані, але не всі, хто жив в срср виправдовують його ідеологію.
Незнакомлюся• 18 июня 2023
Ответ дляКучМала
воняли и у некоторых девочек, подростков, были аж белые пятна от пота подмышками
sumish_stock• 18 июня 2023
Справедливости ради, это форма гимназисток 19 века, которую ссср как обычно ’сплагиатил’, как у скаутов галстуки и саму идею движения.
Дама с заначкой• 18 июня 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я не одразу і помітила про кого мова... Може тому що я мама хлопчиків, не зрозуміла ту форму. Думаю, вони просто на кружева можні купились, там на рукавах повторюється кружево.
Якщо чесно, ніколи не одягала таку форму. 2 хвостики мені на 2 метрових дилдах в 17 років ніколи не подобались - якось смішно і недолуго... Але ж то справа кожного. Думаю, що якщо ми поллємо брудом тут ту дитину і батьків - то ми будемо ще гірше виглядати ніж вони. одяглись - то й одяглись. Толерантно глянули, всередині себе подумали і гудбай, пофіг.
Толерували 30 років, погано скінчилося. Каленим залізом випалювати совкодрочну маячню
Кидстаффовка• 18 июня 2023
Ответ дляКучМала
Воняли, оно парило, белые подмышки были.
Уродская форма
Пез Году Неделя• 18 июня 2023
Ответ дляКидстаффовка
Мені 42 роки ненавиджу ту форму,яку носила в першому класі. В житті б дитині не одягла б. І це ж треба стільки років зберігати її....навіщо питання.
это же новая, на рынках такая продается
Кидстаффовка• 18 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Пушкина тоже на мусорку и Толстого с Лермонтовым
Диви яка я пава!• 18 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Меня даже не форма в рашке поразила, а пеленки, конверты и ползунки пиксельной расцветки
Дона Ко Ко• 18 июня 2023
первый класс.
Дочь захотела на свято останнього дзвоника покрасить волосы в синий, ну я и покрасила.
А директриса, с#ка , взьелась ну чисто совецкий союз
Дона Ко Ко• 18 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
в основном да
Кидстаффовка• 18 июня 2023
Столько сейчас красивой одежды, какого хочешь производителя, но нужно было одеть ребенка в ’а-ля соледарны с рашкой’ и привет из ссср
PORKA• 18 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Судя по возрасту ребенка, то ее родители и не помнят того ссср.
Може то бабусі так дітей вирядили.
фрау Гітта• 18 июня 2023
Я носила такую форму. И даже не раздражало, так как другое было невозможно и даже не представлялось в фантазиях, что в школу ходят без формы. Но своим детям даже в голову не прийдет такое напялить. Как бабка старая одевала девочку. Через год девочка уже сама такое не наденет, а сейчас 5 минут позора и линейка окончена.
Диви яка я пава!• 18 июня 2023
Ответ дляPORKA
Може то бабусі так дітей вирядили.
Бедные дети((((
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
А де тут про ідеологію? І до чого тут плаття? Не виправдовують, але мають відношення до СРСР. То мають бути знищенні?
КучМала• 18 июня 2023
Ответ дляКидстаффовка
Швейники наши тоннами её в рашку отправляли. Шили и отправляли, заказы сумасшедшие были ( я на почте перед войной работала). Мы ещё у виска крутили кому она нахрен нужна. Оказывается и у нас спрос есть.
Кидстаффовка• 18 июня 2023
Мамы девочек,вот скажите эти огромные банты это разве красиво?
КучМала• 18 июня 2023
Ответ дляКидстаффовка
Ну Толстой точно не для школьной программы, парили мозги детям. Кто хочет - пусть читает.
Помогалочка• 18 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Почему? Мой ребенок заканчивает младшую школу. Мне 42, СССР помню. Но я не любитель.))) Помню, что как радостью начали ходить в школу не в форме.
Диви яка я пава!• 18 июня 2023
Ответ дляДона Ко Ко
первый класс.
У меня мать тоже хворает на ссср. Мне 46, фигура позволяет одевать платья и юбки выше колена. Но она упорно твердит, что в их время женщины в таком возрасте одевали все только длинное
Дона Ко Ко• 18 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
так, мають бути знищені всі згадки про совок
автор Леді Душка • 18 июня 2023
Ответ дляPORKA
Може то бабусі так дітей вирядили.
Ці діти читали вірші на сцені, щоб туди попасти треба батькам замалюватися перед директором, бабусі зазвичай таким не займаються.
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Ответ дляДона Ко Ко
в основном да
Мати Батьківщина, пам´ятник Шевченку, пам´ятник засновникам Києва і ще велика величезна купа,які не мають наміру знищувати
Мизимец• 18 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Мені 43. Все памятаю(