Идеальная оптимистка• 18 июня 2023
чем заправлять греческий салат? чтоб вкусненько было
Мааарковная• 18 июня 2023
Я на днях купила домашню, соняшникову олію. Який аромат, забутий смак дитинства. І я прям зрозуміла, що вона мені набагато смачніша оливкової
НаташаМилаша• 18 июня 2023
Завжди даю замість солі соевий соус
Потім олія, і зверху бальзамічний густий соус.
Він кисленький і влітку без нього ніяк і до мʼяса і до салатів
Перша на селі• 18 июня 2023
Соус Kuhne Salatfix «Iталiйський» cалатний с кислинкой или соус Kuhne салатний з травами
Кусюче сонечко• 18 июня 2023
Ответ дляСтолічна штучка
оливкова олія і прованські травки
+ і я ще додаю крапельку часнику, оцету настояного на базиліку і трішки гірчиці
Просто каралева• 18 июня 2023
Ви повинні в заправці відчували і гостреньке, і кисленьке, і солодке.
Я в шейкері змішую олію соняшникову і оливкову, гірчицю в зернах, лиионний сік, мед, соєвий соус і часник.
Взбиваю все гарно чи перемішую і пробую чого не вистачає. Роблю запрвку побільше і лишаю в холодильнику в шейкері. Спеціально його купила в ікеа за 60 грн
Залізна пані• 18 июня 2023
Я смешиваю оливковое масло + лимонный сок + соль + орегано
Никакой горчицы и прочего там не надо
Принцепесочка• 18 июня 2023
Ответ дляМааарковная
И мне тоже.
КаРаКаТиЦа• 18 июня 2023
мед+оливк.масло+лимон(можно концетрат)+соль+перец+сахар = перемешать и залить