Прикуси Язика• 18 июня 2023
Париж у липні
Всім привіт.
хочу з дитиною 9 років полетіть хоч на тиждень у Париж. За 1,5 року війни вже криша їде під обстрілами... Скажіть,чи варто в липні туди їхати? Не буде нетерпляча спека? І якщо поєднувати з морським відпочинком,то куди краще поїхати з Парижа?
Масяня Я• 18 июня 2023
З спекою не вгадаєте, кожного року по різному, туристів буде багато це точно. А поїхати можна в Нормандію , я обожнюю цей регіон .
ЗабежАЛОЧКА• 18 июня 2023
Автор, я б не радила в липні в Париж, реально дуже спекотно, уже і дуже дорого в Парижі і до моря далеко. За таку поїздку лиш більше заморитесь, аніж відпочинете.
Ви звідки плануєте їхати? Може щось можна порадити біля моря?
Прикуси Язика
• 18 июня 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
плануємо з Одеси,виліт з Кишинева
ЗабежАЛОЧКА• 18 июня 2023
Ответ дляПрикуси Язика
плануємо з Одеси,виліт з Кишинева
А в Турцію, ні?
Сизоока бестія• 18 июня 2023
Париж, Диснейленд, Биарриц либо на Лазурный берег.
Было только в Париже. Написала как я бы спланировала отдых.
Масяня Я• 18 июня 2023
Ответ дляСизоока бестія
Неможливо за тиждень , це великі відстані між кожним місцем
Сизоока бестія• 18 июня 2023
Ответ дляМасяня Я
Скоростные поезда из Парижа. 5-6 часов. Утром выехал, в обед на месте. Я ездила в Париж из Дюссельдорфа за 4,5 часа. А с Вузовского до Крыжановски за 1,5 часа
Прикуси Язика
• 18 июня 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А в Турцію, ні?
Турція восени
зараз точно там спека
Сизоока бестія• 18 июня 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Турція восени
зараз точно там спека
А школа у вас онлайн?
Масяня Я• 18 июня 2023
Ответ дляСизоока бестія
Я живу в Парижі. Це не відпочинок, якщо ви за тиждень зганяєте в різні точки Франції. В кожному регіоні є що подивитися.
Прикуси Язика
• 18 июня 2023
Ответ дляСизоока бестія
А школа у вас онлайн?
так
ми з окупації виїхали
Прикуси Язика
• 18 июня 2023
Ответ дляМасяня Я
Нормандія куди саме з Парижу?
Підкажіть будь ласка,як краще спланувати маршрут
Сизоока бестія• 18 июня 2023
Ответ дляМасяня Я
К чему это? Вам не отдых, другим отдых.
Natal_ka91• 18 июня 2023
Спека буде)) Обов´язково подбайте про спф захист собі і дитині. З морського відпочинку - можна на 1-2 дні в Довіль-Трувіль, але там теж дуууже обережно з сонечком)
Масяня Я• 18 июня 2023
Ответ дляСизоока бестія
К чему это? Вам не отдых, другим отдых.
Ви пробували так поїздити чи просто теорія?
Natal_ka91• 18 июня 2023
Ответ дляМасяня Я
+100
Ще й з дитиною це буде тяжкувато
Сизоока бестія• 18 июня 2023
Ответ дляМасяня Я
Ездила на выходные в Париж. Не вижу сложности сесть на поезд и поехать к морю из Парижа, как я из Германии на Северное море езжу.
Попельшка• 18 июня 2023
Я б не їхала влітку в Париж більше.
Принаймі не в аж такі туристичні місця, бо задоволення від прогулянок прекрасним містом мізер.
Зараз краще десь ближче до гір чи до моря.
А Париж щоб насолодитися краще вересень-жовтень або березень-травень
Масяня Я• 18 июня 2023
Ответ дляСизоока бестія
Є сенс їхати в Нормандію і там день відпочивати, а не тратити цвлиц день на дорогу до Лащурного берега
Сизоока бестія• 18 июня 2023
Ответ дляМасяня Я
Холодное море. Мой в 10 лет не захотел купаться в северном. А бродить и дышать летом возле моря, живя всю жизнь в Одессе, это извращение. Поэтому советовала исходя из своего опыта, без купания поездка на море с подростком - бесполезная поездка.
Масяня Я• 18 июня 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Нормандія куди саме з Парижу?
Нормандія дуже різна, залежно, що ви хочете. Якщо більше погуляти + пляж - Етрета, Мер ле Бен, Трепор, Вель ле Роз, Дьеп, Мон сан мішель, Сен мало, Онфлер, Ольт. Просто гарний піщаний пляж - Бенервіль сюр Мер, Гранвіль, Кабур. Довіль, Трувіль - класика, щоб відмітитися, що ви там були.
Масяня Я• 19 июня 2023
Ответ дляСизоока бестія
Це не Північне море , а Ла манш, в липні вода тепла , модна купитатся і є на що подивитися, особливо відливи/приливи і збір устриць захоплюють. Чорне море взагалі не йде до порівняння.