Ви б купили дитині творчий майстер-клас за 800 грн / 2 години?
Якщо так - то щоб для вас було б важливо?
• тема майстер-класу
• локація
• фото/відео процесу
• подарунок після заняття
• викладач
• компанія дітей
• перекус
• щось ще? 👀
• тема майстер-класу
• локація
• фото/відео процесу
• подарунок після заняття
• викладач
• компанія дітей
• перекус
• щось ще? 👀
Ответ дляOnyx83
Мне кажется, автор предлагает такие услуги и интересуется купили бы родители для ребенка такую услугу вообще. Возможно, мастер-классы будут разные для разных возрастных групп.
нет, я не предлагаю такие такие услуги, но я изучаю рынок.
Да, разные, для разных групп, правильно.
Интересно, что повлияло бы на принятие решения
Ответ дляtessik
Головне тематика - розташування- викладач. Усе інше , типу фото/відео, перекус можна самостійно на свій смак організувати і не це мета таких заходів. Інші діти взагалі не цікавлять, бо ціль, щоб моя дитина щось зробила, а не гралася/ дивилася з іншими дітьми.
Дякую!
ЧупакабраЗеБест• вчера в 21:35
Ответ дляLyubleo
пишу по вашей теме: нет, дорого и долго.
800 грн за одно занятие это слишком дорого. до 400 норм цена по киеву.
2 часа никто не высидит. 45 минут, максимум час. дальше им неинтеерсно ониустают.
ЧупакабраЗеБест• вчера в 21:37
Ответ дляLyubleo
різні МК, на різний вік.
из важного
• тема майстер-класу ДА
• локація соу соу
• фото/відео процесу - на холеру оно?
• подарунок після заняття (скорее нет)
• викладач (да, это и есть костяк занятия)
• компанія дітей да
• перекус нет, все едят разное, трдуно всем угодить.
• тема майстер-класу ДА
• локація соу соу
• фото/відео процесу - на холеру оно?
• подарунок після заняття (скорее нет)
• компанія дітей да
Скажена Білка• вчера в 22:42
Оплатила б, якщо дитині цікава тема майстеркласу. Як для мами мені важлива локація.