Удачная• 18 июня 2023
Комплекс Queen Country Club, Козин?
Хтось був тут в басейні? Сильно пафосне місце? По фото подобається, але не хочеться натрапити знову на зборище папіків і їх ескортниць(((
Удачная
• 18 июня 2023
Ответ дляSectetlyYours
Был
Как Вы и описали
Дякую, були з чоловіком в двох таких місцях неприємно було коли до мене стали чіплятися старі дядьки(( коли чоловік відійшов на 5 хв
Рожева юбка• 18 июня 2023
Ответ дляШаловливая Пиранья
Если вы блондинка, аккуратно с волосами))), не мочите . )
Много хлорки?
Санта Барбара• 19 июня 2023
Была там в 2022 с ребенком. Честно, мне было всё равно на пафос. Бассейн чистый, еда нормальная, территория ухоженная. Туда со своими самоварами ездят, так что не волнуйтесь 😂.