муха в кедах• 19 июня 2023
Плівка на вікна балкону - порадьте
Привіт!
Дуже потрібна порада -
хто клеїв балконні вікна плівкою - як воно?
Потрібно щоб одна бокова стінка була матовою - хочу там невеличкий шкафчик поставити, щоб упорядкувати весь хлам.
А на інші - бачила таку наче дзеркальну плівку, з вулиці - як дзеркало, а з середини - прозора.
Воно не занадто темно буде?
Чи просто два бокові заклеїти а решта залишити як є?
Балкон такого плану:
Дуже потрібна порада -
Воно не занадто темно буде?
Балкон такого плану:
черная мамба• 19 июня 2023
-покриття плівки з часом не пошкодиться?
-якщо треба буде замінити плівку, вона зніметься, чи пристане на сонці назавжди?
муха в кедах
• 19 июня 2023
Ответ длячерная мамба
а ось не знаю))))
питаю - може хто клеїв?)
Показушница• 19 июня 2023
Купите в автомагазине плёнку для тонировки стёкол. Там есть зеркальные, есть нет, и разной степени затемненности.
черная мамба• 19 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
а ось не знаю))))
питаю - може хто клеїв?)
Я зрозуміла. Але сама б не клеїла.
Заводська поклейка може дуже відрізнятись від того, що продають на ринку.
А ось матову я б спробувала
КонхфЭдкаТузик• 19 июня 2023
Мы клеили сами белой матовой пленкой, но в помещении. Остатками заклеили на даче окно одно с наружной стороны, все ок 2 года.