Секретница• 19 июня 2023
Ви би дали чоловіку другий шанс?
Попрікав мене своєю квартирою, під час сварки говорив, не подобається йди з речами, постійно лякав розлученням... Зібрала речі і пішла... Дали би такому другий шанс, якщо він розкаюється і просить пробачення, розуміє помилку і обіцяє цього не повторювати?
Синиця у спідниці• 19 июня 2023
Слова слова и всего лишь слова. Извинения должны быть подкреплены чем-то для вас лично - украшение, авто, да пусть даже поездка для вас куда-то или курс эндосферы в салоне (не знаю его материальных возможностей). Иначе обяцанки - не цяцянки и все быстро забудется
Капризуля• 19 июня 2023
Нет. Это человек такой. Готовы терпеть, возвращайтесь. Я так поняла деток нет, с детьми сложнее будет.
Админко• 19 июня 2023
А вам перший раз сподобався?
Другий буде ще гірше! Звісно що НІ!
І з віком люди стають більш агресивні і придурошні.
Секретница
• 19 июня 2023
Ответ дляСтебель березы
В мене так було, зараз як шовковий.
а ви надовго розходилися? що він робив для вашого примирення?
Жена аллигатора• 19 июня 2023
Чесно ні , люди незмінються . Сама давала 10000 шансів але дуже швидко ставлення було теж саме неварто . Хоча залежить від того що у вас на душі
Українська зірочка• 19 июня 2023
Ні ..
Через певний час все буде повторюватись.
Він занадто велику цінність віддає майну,собі,але не Вам.
В мене така ж ситуація.Подала на розлучення.Мені потрібний здоровий глузд.
Краще бути одній,але не давати себе ображати .
Життя коротке.. потрібно жити,а не терпіти
Секретница
• 19 июня 2023
Ответ дляБагиня
Скільки минуло часу з того моменту, як ви пішли?
півроку
Секретница
• 19 июня 2023
Ответ дляЖена аллигатора
я його кохаю і сумую
Стебель березы• 19 июня 2023
Ответ дляСекретница
На декілька місяців.
Приходив, нив, дарував подарунки, коли запропонував продати стару 1-кім квартиру та купити нову 3-кім та оформити 50/50, я його пробачила та зрозуміла що він дійсно хоче зі мною родину.
Зашла на 5минут• 19 июня 2023
Ответ дляСекретница
я його кохаю і сумую
Це через те що немає інших стосунків, пройде.
Багиня• 19 июня 2023
Мабуть я деякий час все ж таки обрала дистанцію, не вертаючись до нього. В залежності від своїх до нього почуттів та його спроб щось зробити з тим що склалося та якось залагодити це питання я б приймала якесь рішення, що мені робити далі. Ситуація досить неприємна і зазвичай люди, які не вміють вирішувати питання дорослим способом часто обирають щось таке дитяче – іди звідси, не люблю, не хочу дружити. Чи потрібні вам саме такі гойдалки – вирішувати вам
Йосип_молодий• 19 июня 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Нет. Никаких вторых шансов никому из мужчин давать нельзя.
А из женщин?