ИришкаМалышка31• 19 июня 2023

Між казкою на яву та великою брехнею

Всім привіт! Мене звуть Іра, мені 31 рік і я потрапила ну дуже в складну ситуацію. Я мати одиначка, виховую сина 5р. а чоловік кинув нас ще коли я була на 5 місяці. Живем добре в Чернігові, а недавно я з сином ходила на захід для дітей від якоїсь компанії що продає люстри . Було круто, діти з художником малювали люстру своєї мрії, а потім нам роздали подарунки нічники і до них знижку в магазині Sirius, що на Щорса. Пішла я в цей магазин з моїм Артуром і поки він обирав яку люстру ми повісимо до його кімнати, я приглянулась продавцю магазина. Короче взяв він мій номер та ми почали зустрічатися, дуже полюбив сина та завалив подарунками і квіти, і кафешки, і малому щось купляв постійно, на мій день народження подарував золоті сережки (але до інтиму не дійшло). Він сказав, що йому 28, але, коли ми поїхали в Київ погуляти, на блокпості він показав свій паспорт і я побачила що йому насправді 19..... я в шоці і не знаю що мені з цим робити. В мене є до нього почуття, але я не знаю що скажуть мої друзі, батьки, оточення. Навіщо він мені збрехав так і не розумію. Будь ласка, дайте пораду що робити з цим, за вашу підтримку доречі можу дати промокод на знижку, бо Ігор (той продавець) поділився щоб друзі купували дешевше.
автор ИришкаМалышка31 • 19 июня 2023
Ответ дляСтрекозей
Жизнь у вас одна,встречайтесь, наслаждайтесь жизнью,если это ваш человек,то вы поймёте ,вы только в начале отношений
я такої ж думки !Але друзі кажуть що нащо мені цей хлопчик ,в нього не було серьйозних стосунків взагалі.

автор ИришкаМалышка31 • 19 июня 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Слухайте, а промокод в цій історії навіть не головне?😳
Чомусь люди думають якщо робиш їм щось приємне,то десь має бути підступ ,хотіла поділитися із вами за ваші поради
АфродитаПетровна• 19 июня 2023
Ответ дляИришкаМалышка31
Та я розумію ,але ж маленька дитина ,та й страшно осуду зі сторони ...Йому 19 ...Що скажуть мої батьки ,навіть думати страшно ...Боюсь що можуть стати між нами і казати що він не серьйозний (
Почуття повинні бути важливіші ніж осуд зі сторони, або страх, що батькам він не сподобається. Головне щоб він був гідним чоловіком, який Вас і вашу дитину любить, а інше неважливо.
Але вважаю, що поговорити з ним спокійно за те, що він не признався відразу про свій реальний вік буде доречним, щоб в майбутньому подібних ситуацій не виникало.
Мама фіфті цента• 19 июня 2023
Ответ дляИришкаМалышка31
А я ж вам поганого і не написала нічого) що ж ви так;)
автор ИришкаМалышка31 • 19 июня 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Наче все так ,ще є страх що це його перші відносини серьйозні ,страшно що я йому зараз довірюсь а він ще буде не готовий до сімейного життя((
автор ИришкаМалышка31 • 19 июня 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Можливо ви порадите мені щось у цій ситуації ??
Мама фіфті цента• 19 июня 2023
Ответ дляИришкаМалышка31
Вам буде заведи на 12 років більше. От уявіть.
Железобетон• 19 июня 2023
Ви богиня реклами 125 левелу!!!
Проня_Прокоповна• 19 июня 2023
Давайте уже промокод, зря что ли столько текста писали :)

автор ИришкаМалышка31 • 19 июня 2023
Ответ дляЖелезобетон
Ви богиня реклами 125 левелу!!!
Дуже дякую ,але тут на жаль реальна історія життя !!
Кофе в лобби• 19 июня 2023
Я знаю таку історію де йому 20 було, а їй 30 і за плечима у неї шлюб і дівчинка від шлюбу, вони поженилися і у них народилася дівчинка, живуть зараз ростуть цих 2 дівчаток.
Железобетон• 19 июня 2023
Ответ дляИришкаМалышка31
Так в рекламі завжди все реально😂
автор ИришкаМалышка31 • 19 июня 2023
Ответ дляКофе в лобби
Чи був осуд чи якісь інші проблеми ?
автор ИришкаМалышка31 • 19 июня 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Кофе в лобби• 19 июня 2023
Ответ дляИришкаМалышка31
Чи був осуд чи якісь інші проблеми ?
На ютуб є блогер Любов Київ, ось це її син женився на жінці старшій з дитиною, оскільки це її єдиний син то звичайно вона була шокована, але потім народилася спільна дитина і вона розтанула, але хто зна як воно насправді.
автор ИришкаМалышка31 • 19 июня 2023
Ответ дляКофе в лобби
Дуже дякую за вашу пораду ,та цю історію !
АфродитаПетровна• 19 июня 2023
Ответ дляИришкаМалышка31
Дуже добре Вас розумію.
Але тільки час покаже, будете Ви разом в майбутньому, чи ні.
Тому покладіться на час, я чомусь вірю, що Ви будете разом щасливі і все буде добре.
автор ИришкаМалышка31 • 19 июня 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Дуже добре Вас розумію.
дуже вам дякую ,ви дали мені маленьку надію на те що буде все добре попри мій страх )
Проня_Прокоповна• 19 июня 2023
Ответ дляИришкаМалышка31
Чи був осуд чи якісь інші проблеми ?
Моя сестра вышла замуж второй раз за парня моложе на 7 лет. От первого брака у нее была доченька.
Осуждения не было ни у кого, кроме как от свекрови :) По сей день чем-то недовольна.
Но семья чудесная, почти 17 лет вместе и они повенчаны и есть общая дочь 10 лет уже

Леди_на_драндулете• 19 июня 2023
Ответ дляMilaGayduk
это просто треш, меня бесят такие бабы которые молодых цепляют чтоб поразвлечься. ты свое уже упустила если осталась одна с ребенком. а потом молодые замуж выйти не могут. ОСУЖДАЮ
Какое вам дело до чужих трусов? Займитесь своими!
Прям, с ребёнком второго сорта?! Смотри, а то жизнь любит таких макать, чтоб не зазнавались!
автор ИришкаМалышка31 • 19 июня 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
а чому саме вона незадоволена ,через вік?чи в неї характер просто не цукор
Проня_Прокоповна• 19 июня 2023
Ответ дляИришкаМалышка31
да вроде и характер нормальный и внучку боготворит и их любит и помогает, но бывают заскоки )))
Но по началу из-за возраста, а вообще наверное свекровь - это что-то ’генетически’ заложенное :)
автор ИришкаМалышка31 • 19 июня 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Це точно ,з роками щось нічого не змінюється )