Мороженная курица• 19 июня 2023

Хтось відчуває магнітні бурі останні 2 дні?

Пишуть,що сильні бурі. В мене ниє все тіло,слабкість. Не знаю, чи це початок вірусного захворювання,чи реакція на такі всплески…
Эта_Шикарна)• 19 июня 2023
У меня тоже слабость,судороги,труханит

Шкварочка• 19 июня 2023
Бури уже больше недели.
Да, голова болела через день.
КрестьянинДиор• 19 июня 2023
В мене два дні тошнота,слабкість і голова боліла.Качало.Це погода .Я завжди відчуваю зміни погоди .
Сонячний день• 19 июня 2023
Голова 2 день как не моя, все время падает давление,не знаю чем поднять уже..
МЕСТО_Встречи• 19 июня 2023
Болела сильно голова и рвало даже... Так только при смене погоды обычно
Царівна Жабка• 19 июня 2023
Ого, девочки, вот она старость
Сегодня я вообще никакущая. С утра голова болит, слабость, подташнивает...
Зоряний Шлях• 19 июня 2023
Я вот не в курсе бури или просто все время хреново
Ms. Любмая жена• 19 июня 2023
А я просто лежу пластом вже три дні. Тиск низький. Наче і не хвора а нема сил ні на що. Добре, що хоч знаю причину тепер завдяки вам
Без образів• 19 июня 2023
Так ось що воно!!!
А я себе в купу зібрати не можу((
Точно старість, ще й бурі)

ГугелП@лАмался• 19 июня 2023
Я не знаю на бури или нет но я подыхаю, голова болит, тошнит, живот вздулся...Напилась таблеток...
АяВсёЗнаю• 19 июня 2023
То ви мнітєльні.
Коренная киевлянка• 19 июня 2023
Я сьогодні ніяка, починає боліти голова, боюся,щоб не мігрень,тому що це на три дні:(( сьогодні на роботі також багатьом було погано, ще й парить перед дощем
КокошинЭль• 19 июня 2023
Я ,мама,мала - тошнота,слабкість
Мама моя і мала ще й рвали
Я обійшлася просто тошнотою сильною і 37.3
Не знаю,шо воно таке,буря чи кишкова інфекція як,але не у всіх зразу,а по черзі,з інтервалом у 2-4 дні
автор Мороженная курица • 19 июня 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
То ви мнітєльні.
Ага))) мені здається, що я напівжива)
И.О. человека• 19 июня 2023
Да, уши с утра тупо закладывало. Слабость.