ЭмчЭндЭм• 19 июня 2023

Проблема із суставом (зуби, стоматолог) як ви це зрозуміли? Що було?

автор ЭмчЭндЭм • 19 июня 2023
Воно болить
Хрустить
В яких випадках треба шось робити з тим суставом?

Дрібка щастя• 19 июня 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Воно болить
Хрустить
Спробуйте поносити капу
kissaniya• 19 июня 2023
У сестры вырвали два зуба когда щека напухла оказалось что это сустав. Таблетки какие-то пила прогревала сустав. В холодное время года ходила всегда в платке. Потом прошло
Без образів• 19 июня 2023
Хрустит
болит
челюсть нижняя ездит зигзагом или ассиметрично
автор ЭмчЭндЭм • 19 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Спробуйте поносити капу
Розкажіть плз детально
Бо стоматолог настаює рівняти щелепу, яка мене не напрягає
Я нічого поганого не відчуваю
Що має бути?
автор ЭмчЭндЭм • 19 июня 2023
Просто боюсь якшо я почну змінювати щелепу то тоді дізнаюсь про всі ці проблеми …
Тётя Хрюша• 19 июня 2023
Проблем прям з суставом ще не було, але тягнуло одну сторону+ боліла спина+боліла голова. Остеопат допомагав тимчасово і потім відправив до ортодонта
автор ЭмчЭндЭм • 19 июня 2023
Ответ дляТётя Хрюша
У вас медіальний прикус?
Без образів• 19 июня 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Розкажіть плз детально
Я нічого поганого не відчуваю
Що має бути?
Сначала ресурса хватает у организма компенсировать асимметрию и ничего не болит, но потом начинает болеть хрустеть, у кого после 30,у кого-то позже

Тётя Хрюша• 19 июня 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
У вас медіальний прикус?
Ні
Без образів• 19 июня 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
У вас медіальний прикус?
Чаще всего проблема у дистальщиков но бывает и у мезиалов
Дрібка щастя• 19 июня 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Розкажіть плз детально
Я нічого поганого не відчуваю
Що має бути?
Яким чином рівняти щелепу?
В мене була малаклюзія, прямий прикус, деформація ряду з-за відсутності одного моляра. Носила капу декілька місяців, потім брекети. КТ суглобів не робили.
Дрібка щастя• 19 июня 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ви праві, це непередбачуваний процес. Гарантувати ніхто нічого не буде. Наприклад, я бачила як «їздять» мої зуби. Їх двигають, а вони по дузі повертаються. І так декілька разів. Красиві зуби я досі не отримала.
МашМааш• 19 июня 2023
Хрустит, болит периодами, которые становятся все чаще
Жевать очень твердое неприятно
Ставили брекеты, ходила несколько лет. Полностью выровнять не удалось, чуть-чуть до сих пор позрустывает, но боли нет и ситуация стабильна уже лет 8, не ухудшается
автор ЭмчЭндЭм • 19 июня 2023
Ответ дляМашМааш
Жевать очень твердое неприятно
Скажіть будь ласка як ви віажаєте, чи потрібно мені шось міняти якшо мене нічого не турбує?
Я розумію шо доідеальної щелепи мені ще далеко
Але чи варто її робить якшо не турбує ця щелепа шо в мене є
Мені 40
МашМааш• 19 июня 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Мені 40
Если не волнует, то зачем?
Я носила брекеты потому что больно было и хруст. Но боль прямо выматывала
автор ЭмчЭндЭм • 19 июня 2023
Ответ дляМашМааш
Если не волнует, то зачем?
Дякую вам за щиру правду